Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, bodo said:

Shabazz i Litavac su završeni čeka se samo ozvanicenje. To javljali svi. A Loyd i Shengelia valjda na dobrom putu da postanu naši. 

 

Sabazz je zavrsen jos proslog leta. Isto su javili svi.

  • Like 17
  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Firga said:

 

Sabazz je zavrsen jos proslog leta. Isto su javili svi.

Glej sve je na tebi ili imaš povjerenja ili ne u izjave mnogih među kojima su i oni što su se pokazali u prošlosti kao pouzdani izvori. Ja sam recimo odabrao da imam.

1 minute ago, Miki28 said:

Ta 4 ako dodju, bruka od tima.😀 ipak za Lloyda ne vjerujem ali i sa ovom 3 to bi bio top posao ovog ljeta😀

Da se lupamo u d... 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Glej sve je na tebi ili imaš povjerenja ili ne u izjave mnogih među kojima su i oni što su se pokazali u prošlosti kao pouzdani izvori. Ja sam recimo odabirao da imam.

 

Svakako. Ipak, iskustvo me uci da ne sastavljam roster sa igracima koje su insajderi i mediji doveli vec, a klub ih nije predstavio. Zbog eventualnog razocarenja, pa opravdanja da je prelazni rok ziva stvar. Kao sto jeste. Isto stvar izbora. Tvoj roster je svakako trenutno bolji od mog. A da li je tacniji, nisam siguran.

Edited by Firga
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Ta 4 ako dodju, bruka od tima.😀 ipak za Lloyda ne vjerujem ali i sa ovom 3 to bi bio top posao ovog ljeta😀

Apsolutno se slazem.

 

S tim sto ako ne moze Loyd (sto nije realno), trebalo bi da uleti tu neko manje zvucno ime, mozda malo da zakopamo.

i to je fina ekipa za megdan svima

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Ostane zal sto su nedostupni Guduric i Kalina.

Treba jos jednom probati sa Kalinom😀 naloziti ga na max sa pricom ali i pokazati sva pojacanja kao dokaz o konacnom ulaganju u tim

Just now, berti said:

Sad kod nas euforija. Cim krenu bombe kod komsija, eto defetizma u cigana.

Nema defetizma, i komsije ce se pojacati ali mislim da bi imali stvarno odlican tim sa Shabazz, Toko i Rokas trojkom na ovo do sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Firga said:

 

Svakako. Ipak, iskustvo me uci da ne sastavljam roster sa igracima koje su insajderi i mediji doveli vec. Zbog eventualnog razocarenja, pa opravdanja da je prelazni rok ziva stvar. Kao sto jeste. Isto stvar izbora. Tvoj roster je svakako trenutno bolji od mog. A da li je tacniji, nisam siguran.

Za Lloyda je prvi rekao @Mile1.

Do tada se nije spominjao. Netko je uletio i sa Okobom kao mogućim pojačanjem. A za Shengeliu me ne bi ništa čudilo s obzirom da je već radio sa Duskom kao i Gedraitis. Eto tu ispada jedino Loyd nekako upitan i ono totalno out of the blue. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

prelistao sam 47 strana od sinoc, samo da vidim da li nekom smeta to sto je gudraitis imao 29.3% za 3 ove sezone u el & nikom ne smeta :i

ma nikom ne smeta tih 29.3% sto je ubadao, nas zulja onih 70.7% kojih je masio.

 

33 minutes ago, Holivud said:

Edit Evo RTS objavio, Mirotić u Partizanu.

kakav antiklimaks :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bodo said:

Shabazz i Litavac su završeni čeka se samo ozvanicenje. To javljali svi. A Loyd i Shengelia valjda na dobrom putu da postanu naši. 

Sumnjivo mi je to. Svi ostali su pali kao iz vedra neba i odmah su bili zvanično predstavljeni.

 

Uglavnom, nedostaje skoro cela petorka: pg, sf, pf i rezervni (još bolje startnog kalibra) sg.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Mogao bi Shabazz uz jutarnju kaficu, Gidra uz subotnji ručak i kao glavno večernje jelo Lojd i Kalina. Sutra možemo i da ne jedemo.

Ma ima celu sedmicu da postimo 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Lojd je po meni trpač odmah ispod Pantera na el nivou.

 

i dobar defanzivac. ali nema logike da nedovic igra 15 ili manje minuta, niti da loyd igra svega 20mins.

 

to bi bio neracionalniji overkill nego nedovic-vildoza, pogotovo sto bi se desavao u prelaznom roku a ne situaciono.

 

nije nedovic teo od 37godina. plus tu moze biti jako tesko podeliti uloge a da svi budu zadovoljni.

 

bio bih jako zacudjen da napravimo takav potez, puno problema iz puno opcija moze da ispadne.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stari Wook said:

Sumnjivo mi je to. Svi ostali su pali kao iz vedra neba i odmah su bili zvanično predstavljeni.

 

Uglavnom, nedostaje skoro cela petorka: pg, sf, pf i rezervni (još bolje startnog kalibra) sg.

Pomalo smo svi nestrpljivi sa objavama.Ja prvi. Ali recimo da dosta verujem za ovu dvojicu da su završeni. Just a hunch nothing else 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

to bi bio neracionalniji overkill nego nedovic-vildoza, pogotovo sto bi se desavao u prelaznom roku a ne situaciono.

 

Slažem se, u rangu Mirotić/Ledej. Ali opet bilo je dosta utakmica gde se Nedović nije pojavio pa Lojd može da pika 30+min. U svakom slučaju i meni bi bilo iznenađenje, ali takav igrač se ne propušta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...