Jump to content

Roland Garros 2023


Drug Crni

Ko osvaja?  

43 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Carlos Alcaraz
      13
    • Novak Đoković
      29
    • Daniil Medvedev
      1
    • Neko od ostalih
      0
  2. 2. Ko osvaja?

    • Iga Swiatek
      19
    • Aryna Sabalenka
      12
    • Elena Rybakina
      7
    • Neko od ostalih
      5


Recommended Posts

Veseli odmah brejk na startu protiv Cicipasa. A mocni Radu Albot nastavlja da skoluje Amere na sljaci.

 

Samo se pojavi negde, izdominira par igraca, nema ga dve godine, onda opet random pojavljivanje i tako u krug.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ima i vetra, otežava Vesely-u koji ima dosta ravne udarce. Zanimljiv je igrač , levoruk , udara snažno, ne libi se ni izlazaka na mrežu, šteta zaista što su mu povrede uništile seniorsku karijeru

Link to comment
Share on other sites

Pesikan, Ceronja, Banjac i ekipa za sve ove godine ne da nisu napredovali do nivoa podnosljivosti, nego su sve gori. Sve jace i jace lupetaju i otaljavaju... 

 

Platio bih da mogu Viskovica da slusam, pracenje gs-a na sportklubu je sasvim drugo iskustvo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora da mu je Kamila miljenica,  :57:

Banjca doživljavam kao komičara koji nije uvek smešan ali se trudi a pratim povremeno  njegov i Brakusov muzički podkast koji mi je dosta interesantan zbog odabira muzike

, Ceronja ima izuzetan glas,na koji se uglavnom koncentrisem (danas ga nisam čula da prenosi . Pešikan mi je istinski nepodnošljiv sa time" kada igrate protiv , morate da .."grrr

 

Da , samo je pitanje kada, ima neki problem sa preponom/kukom , a i bez toga drugi servis mu je oduvek bio najslabiji segment igre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivao sam iskreno veci otpor Lasla, iako 3-1 deluje i ok, imajuci u vidu generalni odnos snaga njih dvojice ove godine.

 

Od ostalih meceva, Puj nastavlja svoju renesansu, a mislim da je njegov mec bio i najveci kuriozitet mozda i ikada na gren slem turnirima - igrao je sa Rodionovim, kojeg je prethodno pobedio i u poslednjem kolu kvalifikacija, a zatim ga je izvukao kao laki luzera u prvom kolu 😄

 

Selton kao nosilac ispao od Sonega, sto nije iznenadjenje, iako se Sonego prilicno raspada ove godine, Izner je ispao od Borgesa u pet setova (a kako drugacije), i Ofner protiv Kresija je mozda malo iznenadjenje.

 

Hurkac se ocekivano patio protiv Gofana i preziveo ga posle pet setova, dok je Hacanov neocekivano patio protiv Lestijena, i takodje preziveo posle pet setova.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Ocekivao sam iskreno veci otpor Lasla, iako 3-1 deluje i ok, imajuci u vidu generalni odnos snaga njih dvojice ove godine.

 

Od ostalih meceva, Puj nastavlja svoju renesansu, a mislim da je njegov mec bio i najveci kuriozitet mozda i ikada na gren slem turnirima - igrao je sa Rodionovim, kojeg je prethodno pobedio i u poslednjem kolu kvalifikacija, a zatim ga je izvukao kao laki luzera u prvom kolu 😄

 

Selton kao nosilac ispao od Sonega, sto nije iznenadjenje, iako se Sonego prilicno raspada ove godine, Izner je ispao od Borgesa u pet setova (a kako drugacije), i Ofner protiv Kresija je mozda malo iznenadjenje.

 

Hurkac se ocekivano patio protiv Gofana i preziveo ga posle pet setova, dok je Hacanov neocekivano patio protiv Lestijena, i takodje preziveo posle pet setova.

 

Ana je u ranoj fazi svoje karijere osvojila neki turnir tako što je prošla kvale i u finalu dobila protivnicu koju je dobila i u finalu kvala, koja je kao LL prošla sve do finala. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, advokat kuče, tečefon said:

 

Ana je u ranoj fazi svoje karijere osvojila neki turnir tako što je prošla kvale i u finalu dobila protivnicu koju je dobila i u finalu kvala, koja je kao LL prošla sve do finala. 

 

To je bilo i ove godine sa Karacevim cini mi se, ali GS dobijes u trecem kolu kvalifikacija i onda igras sa istim protivnikom u prvom kolu mislim da se nije desilo skorije, ili se ja bar ne secam. Znam da se po random turnirima desavalo, desi se to bar jednom u dve tri godine, ako ne i svake, na manjim turnirima je relativno i redovno (celindzeri i fjucersi), ali na GS se zaista ne secam.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li mi se samo čini ili je Peru brada sve duža i duža :smiley33:

Stivens udelila krompirić Pliškovoj u prvom, ali izgleda da će sad da se razvlače poprilično.

 

Edit: mora Per da igra 5 setova i to ti je.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ne znam da li mi se samo čini ili je Peru brada sve duža i duža :smiley33:

Stivens udelila krompirić Pliškovoj u prvom, ali izgleda da će sad da se razvlače poprilično.

 

Edit: mora Per da igra 5 setova i to ti je.

 

I izgubi na kraju posle vodstva od 2-1, pa posle i brejka u 5. setu. Šteta

 

Norrie-a čeka slična atmosfera u sledečem kolu, jer ide na Pouilla. Koji je juče podsetio na svoje najbolje dana. Biće to zanimljiv meč

Link to comment
Share on other sites

A što bi prosto kad može komplikovano :classic_rolleyes:

Čim malo vetra dune on se odmah pogubi. Makar nije igrao više setova.

Servis mi se sviđa, lepo bi bilo da podrži do kraja W, ali znamo da neće :classic_biggrin:

 

Međedović krompirče u prvom setu :classic_sad:

 

Novak vežbao francuski očigledno, ili mu je samo danas bolji dan :classic_biggrin:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...