Jump to content

Roland Garros 2023


Drug Crni

Ko osvaja?  

43 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

    • Carlos Alcaraz
      13
    • Novak Đoković
      29
    • Daniil Medvedev
      1
    • Neko od ostalih
      0
  2. 2. Ko osvaja?

    • Iga Swiatek
      19
    • Aryna Sabalenka
      12
    • Elena Rybakina
      7
    • Neko od ostalih
      5


Recommended Posts

Haha reakcija u znak odobravanja,da ne bude zabune,Mek.
Ja sam rekao da su na meču Monf - Baez bili nemogući.ali ovo je prevazišlo i onaj performans. Razumem da je domaći igrač,daješ mu jaču podršku..ovo je gore nego DC atmosfera..

Kokinakis nakon 4 i po sata mlaćenja protiv Stena ide ka još jednom maratonu protiv Kačanova. U prvom setu je pokazivao neke probleme sa ramenom,ali je izgleda to prevazišao. ES se posle drugog seta isključio sa tog terena.

Link to comment
Share on other sites

Dok traje medikal, i dalje se cudim sta sam procitao o metalnom dugmetu na Novakovim grudima:

"Taopatch sadrži nanokristale koji pretvaraju telesnu toplotu u svetlost. Proizvedeno svetlo šalje se na određene akupunkturne tačke u telu, što mu pomaže u procesu prisećanja kako prirodno komunicirati s ostatkom tela", stoji u saopštenju.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤪

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barker said:

Dok traje medikal, i dalje se cudim sta sam procitao o metalnom dugmetu na Novakovim grudima:

"Taopatch sadrži nanokristale koji pretvaraju telesnu toplotu u svetlost. Proizvedeno svetlo šalje se na određene akupunkturne tačke u telu, što mu pomaže u procesu prisećanja kako prirodno komunicirati s ostatkom tela", stoji u saopštenju.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤪

 

Ma nek i treće oko istetovira ako hoće - vidi se da njega to "radi" ...

Mislim da Fokina sad proklinje trenutak kada je izašao na teren.

 

Link to comment
Share on other sites

Tezak mec i fizicki i mentalno, vetar duva, protivnik odlican, ali na kraju sampion je sampion. Kada se lomilo i kada je bio u rezultaskoj defanzivi, uspevao je da se izdigne, a povremeno je igrao bas odlicno. Samo da nekako nadje servis, trebace mu za zavrsnicu turnira.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...