Jump to content

Šljakasti Mastersi 2023 (MK,Madrid,Rim) - Put ka Rolan Garosu


Drug Crni

Recommended Posts

36 minutes ago, Boxy said:

Edmund je ocajan, tako da je ipak bilo ocekivano da Tim prodje, bice zanimljivo videti ga protiv Cicipasa.

 

:classic_ninja:

 

 

a i na mec lopti je omasio relativno lak volej, doduse ne kao ovaj prvi 

 

 

Meni više nije očekivano da Tim prođe pa mi je svaka pobeda super.

Inače ne znam zašto se Endi uopšte maltretira sa šljakom više, što je ne preskoči skroz.

Ðere će još izgubiti od Karaceva koga sto godina nema nigde :frusty:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, alcesta said:

Meni više nije očekivano da Tim prođe pa mi je svaka pobeda super.

Inače ne znam zašto se Endi uopšte maltretira sa šljakom više, što je ne preskoči skroz.

Ðere će još izgubiti od Karaceva koga sto godina nema nigde :frusty:

 

Edmund je jos vise propao od Tima.

Link to comment
Share on other sites

885fb8b70c4b75f306c0be8310480f12.gif

 

 

 

Uglavnom, Alkaraz danas bio bas u losoj situaciji, gubio set i 3:2 i spasavao silne brejk lopte. Medjutim, kad je preziveo taj gem, u sledecem je odmah napravio brejk i do kraja meca nije vise imao problema.

Ruud i dalje u velikom kanalu, izgubio u 2 seta od Arnaldija i to poprilicno lako.

Link to comment
Share on other sites

Posle solidnog nastupa na turniru u Minhenu i porazu u polufinalu od Van De Zandschulpa, Fricko pobedom startovao Madrid pobedivsi O-Konela u tesnom tb prvog seta 13-11 i potom 6-4 u drugom. U R32 ide na Garina, koji ga je dobio prosle godine u Hjustonu. U 1/8 potencijalno bi isao na Norija, sa kojim igra na svakom drugom turniru, Posle SF MonteKarla (stepenik dalje od proslogodisnjeg sjajnog QF, za turnir na najsporijoj sljaci i tada sjajan rezultat) i ovog 1/2 250ice u Minhenu, recimo osminica bi bila lep kontunitet igara na sljaci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...