Jump to content

Recommended Posts

Posted

Kyrgios igra egzibiciju protiv Medvedeva, dobio prvi set 6-3, drugi izgubio istim rezultatom. Otvorio meč servisom ispod ruke (i isprobao ga još par puta), na break loptu ima čistu situaciju na mreži ali igra lopticu kroz noge i na kraju ipak dobiva poen, kod 15-30 na idućem servisu Medvedeva suđen zakašnjeli aut na servis Medvedeva, Kyrgios je poslao return u mrežu. Medvedev traži provjeru, Kyrgios ide provjeravati trag i kaže da je dobra lopta (i poen za Medvedeva) a hawk-eye pokazao da je bio aut (mada, sudi Moscarella 😄). Imao je Nick i nekoliko fantastičnih returna, voleji i drop shotovi egzibicija na max. U drugom setu se malo 'uozbiljio' ali/pa je izgubio set, doduše, i Medvedev je podigao svoju razinu igre. Medvedev prima drugi servis 3 metra iza osnovne linije, Kyrgios 2 metra unutar.

Posted
35 minutes ago, Boxy said:

Ali kad god bacim pogled na mec, on odservira underarm servis :classic_biggrin:

Ne radi se to tako, izlizaće mu se fora ako preteruje i neće više biti ni zanimljivo :classic_tongue:

Posted

Kiki Mladenović dobila Garsiju. Jesu li njih dve ono bile u nekoj svađi ili se to izgladilo, zaboravila sam?

U svakom slučaju otkako je sa Bajinom rezultati su vidno bolji. Doduše gori i nisu mogli biti :classic_rolleyes:

Posted

Jesu, sevale su varnice pre koju godinu kad su i prekinule saradnju u dublu. Medjutim odigrale su zajedno FC dubl mec i donele Francuskoj pobedu, tako da su sada ocigledno u pristojnim odnosima.

  • Like 1
Posted

Što će se prije dogoditi?

                                                                                        Odds

1) Yi Sun Shin mijenja nick                                          5/6

2) Zverev dobiva tri uzastopna meča                        5/6

Posted

Lagala bih da kazem kako mi je krivo sto je izgubio Zverev ali drago mi zbog Beretinija, Italijani prave dobru zurku na tribinama kad igraju njihovi :classic_biggrin:

  • Like 1
Posted (edited)
5 minutes ago, Boxy said:

Nemam sve informacije, kad Yi Sun Shin moze da promeni nick :classic_biggrin:

 

Za 5 i po mjeseci, osim ako postane mod ako sam dobro ukapirao 😄 

 

Edit: ako si mod možeš u roku 15 dana

Edited by mate mišo

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...