Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

Šta bi ono rekli klasa se odmah vidi i kada ne postiže samo koševe. 

Tek najava onog sto sledi. Jaki ste ko crna zemlja. 

1 minute ago, AgroLaki said:

Mora da se zna ko je direktor Kalifornije.

 

 

Ali stvarno kakav pucanj u obe noge i ruku Klipersa sa Westbrikaricom.

A kao da su bez njega osvajali sve i svasta. Nevjerovatno mi je koliko mrznje on dobija. 

 

Klipani ce da budu jako zajeban rival svima u plejofu, posebno sto imaju ovako tezak period iz kog uopste ne sumnjam da ce izaci jos jaci. Imaju prostora za gresku odnosno za ovu seriju poraza jer ce uci i u seriju pobjeda uskoro.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Tek najava onog sto sledi. Jaki ste ko crna zemlja. 

ne znam stvarno koji su dometi ovih Sunsa ali ono što znam je da je milina gledati ovaj ball movement sa KDem. tu stvarno mogu svi profitirati.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

ne znam stvarno koji su dometi ovih Sunsa ali ono što znam je da je milina gledati ovaj ball movement sa KDem. tu stvarno mogu svi profitirati.

Slazem se. Sad gledam raspored i jedva cekam duele za 10 dana sa GS pa Bucksima u b2b mada vrvt da ce biti odmaranja ali bar 1 od ta 2 meca ce biti poslastica.

 

Kod vas mi je samo pitanje hemije u smislu da budu svi spremni da iz meca u mec budu od no1 do no4 opcije, posebno Ayton jer CP3 tu nije sporan a i jasno je sa KD da je spreman da kaznjava ono sto mu odbrana protivnika daje, dal je to poentiranje ili da bude mamac i navlaci doubleteam i distribuira. Mocno, bas mocno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Klipani ce da budu jako zajeban rival svima u plejofu, posebno sto imaju ovako tezak period iz kog uopste ne sumnjam da ce izaci jos jaci. Imaju prostora za gresku odnosno za ovu seriju poraza jer ce uci i u seriju pobjeda uskoro.

 

'Ajmo još jedno 5 strana o tome kako on ukanali svaku ekipu... Ni slučajno nisu odgovorni Kawhi koji igra kad nakrivi šešir da mu se igra i PG13 koji je često bukvalno PG-13. Inače Klipersi imaju odličan roster i mislim da se baš olako prelazi preko njih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Dobili smo još jednog ledžit igrača. Nije mala stvar.

 

 

 

U napadu je poceo da razmislja dok igra, takoreci pocinje da kapira Kerov sistem.

 

U odbrani je jos uvek ne 1 nego 3 igraca manje, zuji nesto bezveze, uvek je lose postavljen i skace na svaku fintu...

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Monti da nadje nacin da u PO ogranici minutazu CP3,inace ce da se polomi opet.

ne znam da li je to moguće uz ovakvog Cam Payna. Lik je u štetoćina modu a kad nije to onda je povređen. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Pa ko je izgubio loptu 15sec pre kraja PG13 ili Rasel Westbrook?

Russ, prosla mu kroz ruke, jbg.

Ja prvi ne mirisem Klipane ali opet pisem da ce biti jako, jako zajebani. 

Trebace im vremena da se uklope jer nije samo do Russa vec imaju jos novih igraca u Gordonu i Plumlee. Uklopice to Lue, ima vremena.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LordOfTerror said:

 

U odbrani je jos uvek ne 1 nego 3 igraca manje, zuji nesto bezveze, uvek je lose postavljen i skace na svaku fintu...

 

Respectfully disagree. Veliki je napredak u odbrani, o čemu svedoči i povećana minutaža - te minute i definitivnu prednost nad ostalim klincima mu nije sigurno napravila mirnoća u napadu. Još greši, ali neuporedivo manje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Russ, prosla mu kroz ruke, jbg.

Ja prvi ne mirisem Klipane ali opet pisem da ce biti jako, jako zajebani. 

Trebace im vremena da se uklope jer nije samo do Russa vec imaju jos novih igraca u Gordonu i Plumlee. Uklopice to Lue, ima vremena.

Protiv Sunsa zadnji meč pred All-Star break su izgledali močno i odlično, Nakon toga su u seriji od 5 vezanih poraza od kojih su ruku na srce dueli sa Kingsima komotno mogli biti i pobjede. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

ne znam da li je to moguće uz ovakvog Cam Payna. Lik je u štetoćina modu a kad nije to onda je povređen. 

Koristice vise Bookera kao organizatora u momentima kada CP3 odmara.

Malo da se iskristalisu rotacije, volio bih da KD i Book vise vremena provedu zajedno sa rezervama jer po ovom malom uzorku KD je prvi koji izlazi a onda Booker ostaje, posle KD krece 2/4 i pridrizuje mu se CP3 pa onda Booker ulazi kada KD izlazi. Vrvt ce se malo mijenjati kada KD bude u fullu spreman

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Protiv Sunsa zadnji meč pred All-Star break su izgledali močno i odlično, Nakon toga su u seriji od 5 vezanih poraza od kojih su ruku na srce dueli sa Kingsima komotno mogli biti i pobjede. 

Da ali sad su dodali velik dio u Russu i potrebno je da se uklope svi. Ne pomazu povrede Zubca, Powella i upadanje i ispadanje igraca.

 

Mislim da imaju ogroman upside na svojoj strani, njima je potrebno da budu Kawhi i PG13 zdravi a polako se pronalaze obojica. Imaju mnogo dubine, to je za sada mozda i problem jer isprobavaju razne kombinacije ali ne sumnjam da ce to Lue uklopiti veoma brzo i da ce izgledati mocno jer imaju svega u ekipi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Koristice vise Bookera kao organizatora u momentima kada CP3 odmara.

Malo da se iskristalisu rotacije, volio bih da KD i Book vise vremena provedu zajedno sa rezervama jer po ovom malom uzorku KD je prvi koji izlazi a onda Booker ostaje, posle KD krece 2/4 i pridrizuje mu se CP3 pa onda Booker ulazi kada KD izlazi. Vrvt ce se malo mijenjati kada KD bude u fullu spreman

KD je jos uvijek na minutes restrictions. Zasad je taj pattern da KD počinje 2. i 4. uz standardno otvaranje meča. i da uvijek u svakom trenutku na meču će biti ili Book ili on na parketu.

1 minute ago, Miki28 said:

Da ali sad su dodali velik dio u Russu i potrebno je da se uklope svi. Ne pomazu povrede Zubca, Powella i upadanje i ispadanje igraca.

 

Mislim da imaju ogroman upside na svojoj strani, njima je potrebno da budu Kawhi i PG13 zdravi a polako se pronalaze obojica. Imaju mnogo dubine, to je za sada mozda i problem jer isprobavaju razne kombinacije ali ne sumnjam da ce to Lue uklopiti veoma brzo i da ce izgledati mocno jer imaju svega u ekipi.

Jaki su nema šta. mene ne zavaravo ovo šta gube trenuttno. ja sam to rekao i na startu sezone da su LAC ozbiljan kanditat za titulu u konferenciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, freethrow said:

 

Respectfully disagree. Veliki je napredak u odbrani, o čemu svedoči i povećana minutaža - te minute i definitivnu prednost nad ostalim klincima mu nije sigurno napravila mirnoća u napadu. Još greši, ali neuporedivo manje.

 

Bas mislim da mu je mirnoca u napadu i donela minute.

 

On je u ligu usao kao neobradjena sirovina koja moze nesto u odbrani na atletiku a u napadu da zakuca.

 

Evo godinu ipo dana kasnije lik je postao igrac finese u napadu, ima nerealno dobre procente suta za 3, poceo je da koristi ove fadeaway suteve u postu koje je nekom Lebronu trebalo 5 godina da razvije...

 

Dok odbranu igra sve gore i gore. Ajde poslednjih par meceva je pocela lopta da mu upada u ruke ali  je jos uvek ispodprosecan skakac za taj frejm.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pretprošloj utakmici je Klejo imao 11 skokova, prvi put valjda od osnovne škole. DiVincenzo često ima 7-8 pa do 11 skokova. Nekada Luni izdivlja sa po 20 komada. Kuminga može biti igrač od 10+ skokova po utakmici, ali ima pre svega zadatak da boxoutuje. Ja samo hoću da kažem da apsolutno nije rupa u odbrani sada. Daleko je od nivoa koji može da dostigne, ali to je svakako neuporedivo bolje nego sredinom prošle sezone. Pri tome je imao i odlične role u prošlogodišnjem plejofu čuvajući Luku i slične.

Link to comment
Share on other sites

Wow, sada već poredimo fizičku snagu deteta od 20 godina sa NBA MVP životinjom od 31 godine... Ja zadovoljan. Na kraju je tom istom matorexu izbio ključnu loptu, sinoć ispizdeo Ingrama u klaču i lupio dve banane Sidžeju. Valjda će biti i bolji od toga...

Kerr zna da je rupčaga, samo pokušava da ga hajpuje.

 

Završavam, smorio sam sam sebe.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...