Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

11 minutes ago, uini said:

edit

mislim i ja sam direktno otisao na espn boxscore kad sam se probudio, pa mi je zena prepricala vesti

Ja sam bio budan, gledao utakmicu ali jedan prozor utakmica, drugi forum i nisam uopste ulazio u vijesti i imao sam sta vidjeti🤦‍♂️ katastrofa

Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Izgleda dobra igra gsw tho.

Savrsena od 2/4, majstorski ste sve iskaznjavali. Visoki izlasci AD, udvajanje i pokusaj trap-ovanja Stepha, lopta kruzila savrseno. JaM. Green iznenasio Hama, Draymond odigrao odlicno u odbrani i napadu. 

U jednom trenjtku ste trojke sutirali 60%, na kraju to pokvarili.

 

Summa summarum, sjajan orotok lopte, citanja odbrane, odlican sut, nadskocili Lejkerse, naoali iznutra. U sustini u svim segmentima igre ste bili bolji👍 jos jednom cestitke.

 

Na Lejkersima je da odgovore i sacuvaju domaci teren.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

Zamisli da to radim i uvek sam u pravu. Mora da sam genije.


Kada bi sebe znao u vecini situacija da iskontrolises, pa bio bi prosecan u prognozama jer opet ne bi zeleo da ulozis vise truda jer si lenj.

 

Mnogo si daleko od tvoje projekcije.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ta'veren said:


Kada bi sebe znao u vecini situacija da iskontrolises, pa bio bi prosecan u prognozama jer opet ne bi zeleo da ulozis vise truda jer si lenj.

 

Mnogo si daleko od tvoje projekcije.

 

 

 

 

Meni je bitnije da sam jos mnogo dalje od vase projekcije 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Lucifere, nadam se da gledaš utakmice jer ako gledaš teško se možeš složiti s Mekom. Navijanje na stranu. 

Mek je gledao utakmicu jer sinoc kao mnogi nije mogao da spava. I da uradim ono sto kazete da nikad ne radim - nisam bio u pravu. Jer je prica ovog mecapa jos jednostavnija od one koju sam ja ispricao. Zavisi ama bas iskljucivo od toga koliko ce zbirno otvorenih suteva Kari i Tompson da promase. Ako budu promasivali 10+ kao u prvoj, Lejkersi ce tesno dobijati utakmice i mozda prezive seriju. Ako budu pogadjali kao u drugoj, nece moci da prismrde. I to je to. Pre 10 godina bi me malo zabrinulo sto to mnogi ne vide ali vremenom sam navikao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...