Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

  najmanje se pise o danasnjoj utakmici...ocekujem da odigramo pristojno, skracena rotacija moze biti dobra u smislu da se igraci skupe i odigraju dobro...naravno da bi i bruka protiv Zadra trebala uticati pozitivno na igru...

  nepopularno misljenje, Bentil mi dosta lelemuda tj deluje mi da u odbrani ne daje ono sto bi trebalo...Kuzmic bi resio dosta defanzivnih problema ove ekipe u njegovih 10-15 mi na terenu...

 

  novi trener ( ako ga bude )...zna se da Covic jos iz perioda FMP-a ima par trenera koje vrti u krug tako da dolazak nekog novog je uvek manje verovatna opcija...

Link to comment
Share on other sites

A igraci su inace mutavi, nisu u stanju da razgovaraju sa Covicem i kazu da su nezadovoljni sa trenerom nego namerno gube utakmice i hoce da se rese trenera preko rezultata kluba. U klubu imamo Lazica i jos par igraca sa visegodisnjim boravkom u klubu, jel mislite da oni ne mogu da kazu Covicu ako postoji neki problem sa trenerom?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

A igraci su inace mutavi, nisu u stanju da razgovaraju sa Covicem i kazu da su nezadovoljni sa trenerom nego namerno gube utakmice i hoce da se rese trenera preko rezultata kluba. U klubu imamo Lazica i jos par igraca sa visegodisnjim boravkom u klubu, jel mislite da oni ne mogu da kazu Covicu ako postoji neki problem sa trenerom?

Ajde razmisli pre nego sto pises.Prvo Covic je prvi verovatno nezadovoljan trenerom i to je dovoljno da se trazi novi,drugo zar mislis da ce novi trener uskociti odmah sa ekipom u avion i ajmmo na najteze gostovanje?Sta ako smo dogovorili Pesica pa sve i da hoce da debituje bas Feneru u gostima ne bi mogao.

Prelazno resenje nemamo,Simke sigurno nece voditi pa sve i da smo vec dogovorili novog trenera mora Vlada da odradi danas.

Link to comment
Share on other sites

Nisu igrači okrenuli leđa treneru, nego trener nema autoritet, a igrači to koriste birajući utakmice gde će da se trude a gde da džabalebare. Povarenjaštvo. Čak i Vildoza u poslednje tri utakmice ne igra odbranu, izgleda smešno sa onim podizanjem ruku prilikom šuta protivničkog igrača kao bajagi igra odbranu. Potebna je čvrsta ruka da dovede u red ovaj tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

pobeđuje u Istanbulu i sve kombinacije forumske padaju u vodu a onaj iz ćoška se šepuri i kaže " šta sam reako za malog"

 

Nemoj molim te. Bukvalno bi nam to bila najgora kombinacija, da nas uhvati proser za tri poena kao kod Alimpija protiv Reala, pa kao ispadne dobar trener i onda ode sezona u kurac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

Pa zar nije najgora kombinacija da pobedimo ovu slucajno, na neki nenormalno dobar sut, i onda da stane prica o smeni trenera jer eto nema veze sto ga Zadar razguzio, on dobi Fener u Stambolu?

 

A postoji li potvrda "priče o smjeni trenera" iz bilo kog relevantnijeg izvora? Ili se sve kreće u krugu forum-klikbejt portali (koji prepisuju sa foruma)?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, quentin said:

 

A postoji li potvrda "priče o smjeni trenera" iz bilo kog relevantnijeg izvora? Ili se sve kreće u krugu forum-klikbejt portali (koji prepisuju sa foruma)?

 

Napisah ti juce, klevecemo.

 

5 minutes ago, СтелаРоса said:

A sta ako pobedimo uz dobru odbranu i dobar protok lopte u napadu? 😜

 

Tvoje pivo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...