Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Žurnal je prvi objavio za Campazza tako da vjerovatno ima neke istine.

 

Ok mi je da Duško dovede igrača sa kojim je imao najbolju moguću saradnju i koji ima kvalitet za naše potrebe ali pojačanje na 4 bi značilo ili da ne dolazi centar ili da na Bentila ne računa ozbiljno. Po meni centar bi trebao biti prioritet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Čvarkov said:

 

Čestitke brat! Da je živ i zdrav pa da nam sezona bude uspešnija od Neletove što se tiče prinova, a i rezultata!

 

Mi krenuli od malih nogu

 

20221229-195338.jpg

 

Uskoro očekujem i malog Bogdana u punoj opremi!

 

🔴

 

Izazivate me ovih dana da uhvatim flow i pojurim musko dete 😁

 

Veceras pada Barsa!

  • Like 8
  • Love 8
  • Ha-ha 15
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Od početka sezone trubim da nam treba četvorka i plej. Plej je stigao, a za četvorku sam se pokolebao usled odličnih igara Petruševa.

Polonara je karakterno i igrački ko nacrtan za ovu ekipu. Nadam se da će Petrušev i na centru pružati partije koje je pružao na četvorici.

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Od početka sezone trubim da nam treba četvorka i plej. Plej je stigao, a za četvorku sam se pokolebao usled odličnih igri Petruševa.

Polonara je karakterno i igrački ko nacrtan za ovu ekipu. Nadam se da će Petrušev i na centru pružati partije koje je pružao na četvorici.

Tesko on fizički može da parira,ako već nogama prati na 4 tuga ga je na 5 gurati,ovo je vec ozbiljno prenatrpavanje igrača.Mitrovic i on na 5 baš su lake mete,onda opet treba otkljucavati Kuzmica da brani tornjeve i fizički jake centre.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dobar u piku said:

Tesko on fizički može da parira,ako već nogama prati na 4 tuga ga je na 5 gurati,ovo je vec ozbiljno prenatrpavanje igrača.Mitrovic i on na 5 baš su lake mete,onda opet treba otkljucavati Kuzmica da brani tornjeve i fizički jake centre.

 

Baskonija sa jednim Kotsarom grabi ka plej ofu a možda uzmu i domaći teren u istom.

 

Može se živjeti i bez dobrog defanzivca na 5 tako što imaš timsku igru a i ozbiljan kvalitet na drugim pozicijama, mada bih ja da sam Duško svakako ganjao nekog takvog centra.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

 

Baskonija sa jednim Kotsarom grabi ka plej ofu a možda uzmu i domaći teren u istom.

 

Može se živjeti i bez dobrog defanzivca na 5 tako što imaš timsku igru a i ozbiljan kvalitet na drugim pozicijama, mada bih ja da sam Duško svakako ganjao nekog takvog centra.

Drugi je to mentalitet,a imaju i onog Inoka ili kako se vec zove,plus Kostelo na 4/5 je čvrst igrač.Sinoc bi rutinirali Real da je neko mogao barem malo zagraditi Tavaresa.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dobar u piku said:

Tesko on fizički može da parira,ako već nogama prati na 4 tuga ga je na 5 gurati,ovo je vec ozbiljno prenatrpavanje igrača.Mitrovic i on na 5 baš su lake mete,onda opet treba otkljucavati Kuzmica da brani tornjeve i fizički jake centre.

Takav centar neka proba da brani Petruševa na 7 metara od koša, protivnik je tu u većem problemu nego mi. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar u piku said:

Tesko on fizički može da parira,ako već nogama prati na 4 tuga ga je na 5 gurati,ovo je vec ozbiljno prenatrpavanje igrača.Mitrovic i on na 5 baš su lake mete,onda opet treba otkljucavati Kuzmica da brani tornjeve i fizički jake centre.

 

mislim da je logika "best player available"; ako je polonara bolji od dostupnog centra, uzmes polonaru.

 

nije kao da ce petrusev na centru igrati van svoje pozicije, niti to znaci da ne moze da radi na C ono ato je radio na PF a ne znaci ni dy bi iakljucivo igrao C

 

mwni se vise dopada ta ligika nego d posto-poto juris centra

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ne znam da li se nesto promenilo u medjuvremenu, ali moguce je da ce nas novi centar igrati veceras protiv nas. 

 

Pre 10ak dana sam cuo da stizu Polonara i Tobi, od istog coveka koji mi je rekao za Fakunda. Videcemo da li je to tacno ili ne, kroz 7 dana, kad krene El prelazni rok

Ma Tobi gotovo sigurno ostaje u Barsi,solidne partije pruza za novac koji mu daju tako da verujem da ce ostati tamo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...