Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Cavani said:

Da se ne zezamo, ove sezone smo ga mogli dovesti lagano da smo hteli, sledece je verovatno vec druga prica. Igrac '99 godiste, tacno ono sto nam treba igracki al jbg mi smo uzeli 11 god starijeg bezveznjaka.

 

Sve ok, ali Bitima smo morali da platimo. Plus, kazem ti, taj sigurno nema malu platu u Turskoj. Dacu ti primer ruske prve lige u fudbalu, pre ovih sranja u Ukrajini, niko malte ne nije isao van. A zasto? Pa sigurno ne zato sto je ruska liga mnogo dobra, solidna je. Razlog je sto su domaci igraci tamo odlicno placeni. Nije im nuzno da idu u pecalbu.

Link to comment
Share on other sites

Bio mu otac snajperista ili ne, olosi su koristili to kao izgovor, jer im je smetao i Kikanovic, cak su na nekoj utakmici u inostranstvu svi okrenuli ledja na tribini u vidu bojkota.

Mesta u klubu nema za Hrvate, Albance i Bosnjake zbog ratova. Slovenci im ne smetaju iako je i tamo bila " specijalna operacija", doduse veoma kratko.

A ne smetaju im ni Amerikanci koji bi po toj njihovoj logici trebalo da budu prvi na listi.

Edited by Leonard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Teško da će Bitim isporučivati u El ovo što radi u EC. On u nijednoj ekipi ne može da ima usage rate koji ima u Bursi. 

Mene atletikom podseća na Kordinijea koji je u EC imao brutalne statse,a sada u EL neprepoznatljiv.

Bitim sto isporucuje u EC ne moze ni Nedovic u el. Bitim u EC kupu igra 35minuta. Svakako bi bio intersantno resenje, ali kosta za Fener i milion...sacekace ponudu Turaka.

 

Svakako  mesto krila je zauzeto...Laza kamikza je ubo dve dvojke, ne ide on nigde. Ulogu sporednog igraca niko nece ni prihvatiti..cenim da ostajemo na ovom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Teško da će Bitim isporučivati u El ovo što radi u EC. On u nijednoj ekipi ne može da ima usage rate koji ima u Bursi. 

Mene atletikom podseća na Kordinijea koji je u EC imao brutalne statse,a sada u EL neprepoznatljiv.

Meni je Bitim brutalan igrac,ima fin pregled igre,solidan sut i sasvim dobru atletiku,nije gadljiv na odbranu,ne bih uporedjivao Kordinijea sa njim bas nikako,sem atletike po meni Kordinije nista spec.

Link to comment
Share on other sites

Treba nam krilo? Gde je, šta radi, Pavel Gromiko? Takav talenat, sa 18 odigrao jedva 2-3 utakmice za Zvezdu, pa ga pravno “preoteo” Himki, a na kraju nije ni izašao iz Rusije, niti napravio neku karijeru. Baš šteta. Od domaćih igrača slično žalim za Nemanjom Aleksandrovim. Ali njega su povrede unakazile. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Stefi88 said:

Kakve veze Lazic ima sa dolaskom bilo kog igraca, i gde je to Lazic trebao da ide?

Pa jedino gde moze da ode je FMP. 

 

Bitim i Dobric bi bili odlican par.  Jednog dana kad ode, ako budemo igrali EL, videcete koliko je nepotreban. Jes da mu u ABA sviraju jedan od pet faulova, ali u EL je neupotrebljiv.

 

Licno bih doveo Bitima kad bi moglo, ali nerealno je to jer mu moras dati minimum 600k plus da das Bursi nesto..

 

Mogao bi on da bude na 10ak poena u EL lagano uz druge prednosti.

 

Nije to bilo u napadu do Deja, vec smo jednostavno tu tanki..eno Deja resetaju a ima solidne defanzivxe blago receno.

 

Opet mi se svidja kako miksa Vildozu i Nedovica u rotaciji, ali  ne znam sta radi sa Lazicem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...