Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

11 minutes ago, Don Dusko said:

Uglavnom Zoran Savic je najveci izdajnik jer je tuzakao Zvezdu. Pa malo Ostoja. Malo Partizan. Pa opet Savic i tako to...

Sve to smo znali i bez Čovića.

Jel bilo nešto novo?

Zašto nema prodaje karata za utakmicu sa Cedevita Olimpijom?

Link to comment
Share on other sites

Zvezda za svoje igrace placa drzavi poreze i doprinose na plate koje zaista primaju dok Partizan to ne radi zbog verovatno nekih skrivenih ugovora ili sta vec. Sto i ne sumnjam da je istina.

Igracemo u Areni jer ona nije vlasnistvo jednog kluba. E sad kada, to nije receno.

Link to comment
Share on other sites

Ima onaj antropološki vic o plemenu u Africi koje pitaju šta je loše, a oni kažu loše je kad ono drugo pleme dođe, otme nam hranu, siluje žene i pobije muškarce. Onda ih pitaju šta je dobro, a oni kažu dobro je kad mi to uradimo njima.

 

To vam je ova kzš ukratko.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

treba da se traži Savićev listing na uvid

mts nam je sponzor pa neka naprave uvid u isti. Ako je Savicu 064 sluzbeni broj 😄 Ako nije vise srece neki drugi put 😄

4 minutes ago, quentin said:

Ima onaj antropološki vic o plemenu u Africi koje pitaju šta je loše, a oni kažu loše je kad ono drugo pleme dođe, otme nam hranu, siluje žene i pobije muškarce. Onda ih pitaju šta je dobro, a oni kažu dobro je kad mi to uradimo njima.

 

To vam je ova kzš ukratko.

Hotentoti.

 

Dusko pred Zalgiris.

Edited by suptil
  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Sve to smo znali i bez Čovića.

Jel bilo nešto novo?

Zašto nema prodaje karata za utakmicu sa Cedevita Olimpijom?

 

Neko napisa da postoji mogućnost da se ta utakmica igra u Ljubljani. Nema smisla, al sve je moguće.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pavijan2 said:

Sve to smo znali i bez Čovića.

Jel bilo nešto novo?

Zašto nema prodaje karata za utakmicu sa Cedevita Olimpijom?

izgleda da se ne mogu dogovoriti oko domačinstva. u stvari šta nije rekao da ćemo u Ljubljanu kad se Ivanović oporavi ili sam ja nešto krivo shvatio.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kontra said:

 

Neko napisa da postoji mogućnost da se ta utakmica igra u Ljubljani. Nema smisla, al sve je moguće.

Definitivno se igra u Beogradu 23.1. u 18:00.

Just now, bodo said:

izgleda da se ne mogu dogovoriti oko domačiunstva. u stvari šta nije rekao da ćemo u Ljubljanu kad se Ivanović oporavi ili sam ja nešto krivo shvatio.

 

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Nikad se opametiti neće. Nikad neće shvatiti da je nekad bolje ćutati i sačekati da prođe gungula. U poslednje vreme prevazilazi sebe sa tupavim spinovima za maloumne.

Nema zalbe, znaci bez Kampaca do marta. U medjuvremenu neformalni kontakti da se sastane Covic sa Hlikmanom da li ce se uspeti verovatno ne. Nista to nije nerezonski.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Nikad se opametiti neće. Nikad neće shvatiti da je nekad bolje ćutati i sačekati da prođe gungula. U poslednje vreme prevazilazi sebe sa tupavim spinovima za maloumne.

I procice mu ovo. Sad ce svi da krenu kako je Zoran Savic tuzibaba a nema veze sto je Covke pogresio i napravio sranje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

 

Jedno ne iskljucuje drugo, Covic je pogresio, Zoran Savic je tuzibaba.

Ne kazem da nije. Samo da je on nasao zanimljiv trenutak da akcentuje to. A i mogao je da precuti. A opet ljudi ce se opet baviti gledajte sta su nama radili a ne sta smo mi uradili.

 

Tako da. Mene ne zanima sto nas je Zoran tuzakao  vec sto smo mi dosli u tu situaciju da on moze da nas tuzaka.

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

merkantilna pitanja zasluzuju logicno merkantilne odgovore

kako to da el nikad nije kaznila partizan za vucicu pederu? jel to fer plej?

🤣

 

 

kad ce taj petak? 

i kako uklopiti the trojku, raspodeliti minutazu i preziveti do 28.?

 

uvek sam znao da je bartomeu gospodin.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ne kazem da nije. Samo da je on nasao zanimljiv trenutak da akcentuje to. A i mogao je da precuti. A opet ljudi ce se opet baviti gledajte sta su nama radili a ne sta smo mi uradili.

 

Tako da. Mene ne zanima sto nas je Zoran tuzakao  vec sto smo mi dosli u tu situaciju da on moze da nas tuzaka.

 

Razumem sta kazes ali mi smo realno stalno u situaciji da nas neko tuzaka, Zvezda ce uvek dugovati novac, nikada plata nece biti prvog u mesecu. Evo sada trenutno ne dugujemo to ce potrajati koliko, mesec dana?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...