Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Да се информишем преко форума вероватно не бих знао да играмо утакмицу евролиге вечерас и то ни мање ни више него против екипе која дели прво место. Пише се о свему само о утакмици не.

I da je sednica Evrolige po pitanju Kampaca odrzana u utorak, a danas je cetvrtak i jos nemamo odgovora 🙂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Manoly said:

Ne bih se slozio da nemaju, iako nam svima (kakva-takva) objektivnost kaze ko je i kakav covek Dr.

 

Čović ne bi ni ušao u Zvezdu da nije bila garantovana podrška države. Njegovo prisustvo u klubu je upravo simptom duboke upletenosti države u funkcionisaje kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protiv Monaka su nam veće šanse nego protiv Reala ali i dalje su one jako tanke ako ne igra iole funkcionalan Vildoza. U tom slučaju, a s obzirom da je i Bentil verovatno out, mi možemo dobiti samo ako:

- Nedović nadigra Jamesa

- Petrušev bude najbolji visoki na parketu.

 

Mene kod Monaka uvek plaše ovi njihovi iz drugog plana - Diallo, Outtara i oriđinale pitbul Brown. Oni nikako ne smeju da outhustluju naše rukometaše ako želimo pobedu.

 

Tu je i faktor Okobo, a nama je jedini igrač koji može da dadne 10+ poena iz drugog plana Dobrić. S tim što će izgleda opet biti u prvom planu.

 

Ako Vildoza igra, onda je druga priča skroz, šanse nam drastično rastu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kao i protiv Reala, niko ni rec o protivniku, nekad steknem utisak da je ova tema ogledalo drzave, danima iskljucivo rijaliti diskusije.

 

Jel gledao neko Monako protiv Olimpijakosa, kako su delovali? Protiv komsija su bili dosta losi, ako bismo kojim slucajem uspeli da iskljucimo Dzejmsa iz igre kao oni, imacemo sanse, mada nam je rotacija bas, bas prekratka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi celafuto da saceka jos jedan mec pre nego sto vrati Lojda u pogon, ne trazim mnogo. Ako se to dogodi, a Dzejms ponovi epska-stetocina performans iz arene, sanse su nam solidne. U svakom slucaju vece nego protiv Reala.

 

Koliko god mi se smucio Bentil, znacila bi nam ta telesina veceras.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Monako funkcioniše tako da ima dosta šljakera i Okoba ,Džejmsa , Lojda ( koji je povređen) i Motijunasa koji su zaduženi za poene. Ostalo su naravno vrhunski šljakeri koji umeju da daju poene, ali sve zavisi od ove trojice.

Ako uspemo da uštopujemo jednog od dvojca Okobo/Džejms i eliminišemo Motijunasa onda imamo šanse. Partizan je baš to uradio 

Suštinski i mi i oni igramo slično . Dva bolhendlera spolja , a ostalo su timski igrači. Kvalitet je na njihovoj strani , ali ako se Petrušev izbori za neke poene , ako Nedović bude dovoljno svež i ako Vildoza može bar 10-15 minuta imamo šanse.

Link to comment
Share on other sites

Očekujem da Džejms, za razliku od utakmice protiv komšija, večeras ubaci sve sto šutne. Nego je l’ spremio Neša Ilić neki poklon za Obradovića? Ja ne bih rizikovao večeras sa Vildozom, ako može, bolje da Kampaco odigra na njegovu registraciju, obojica su iz Argentine, ne verujem da će neko da provali.

28 minutes ago, medobrundo said:

Ne računajući koronu, jel ima još neki igrač u EL u prethodnim sezonama da je propuštao celokupno duplo kolo zbog prehlade? 😄


Ne znam da li su probali sa čepićima i hladnim tuširanjem? To obara temperaturu sigurno. 

Edited by K.Dot
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, medobrundo said:

Ne računajući koronu, jel ima još neki igrač u EL u prethodnim sezonama da je propuštao celokupno duplo kolo zbog prehlade? 😄

 

Ja ne pamtim sličan slučaj. 

 

Ja treniram rekreativno čitav život, nikad nisam zbog temperature pauzirao više od 2 dana, ne računajući covid. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Danas bi nam dobrodošla jedna vintage partija Laze. A i Kuz da nas malo podseti na prošla vremena ne bi bilo na odmet. Iako je svaki meč važan nama je puno vrednija eventualna pobeda u Kaunasu. Ali što da ne i danas zveknemo ove. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, medobrundo said:

Ne računajući koronu, jel ima još neki igrač u EL u prethodnim sezonama da je propuštao celokupno duplo kolo zbog prehlade? 😄

 

nije, zato što prehlada generalno ne postoji. obično je u pitanju neki virus ili bakterijska infekcija. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Branko Lazic u maxbetu ponudjen 2.5 poena 🤣

U sokeru je i protiv valensije i reala bio na 2.5 oba puta sam ga odigrao protiv valensijs je dao trojku protiv reala 0 🤣

Inacs imaju i markovica i lazarevica na 3.5 😁

Edited by keli165
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

Danas bi nam dobrodošla jedna vintage partija Laze. A i Kuz da nas malo podseti na prošla vremena ne bi bilo na odmet. Iako je svaki meč važan nama je puno vrednija eventualna pobeda u Kaunasu. Ali što da ne i danas zveknemo ove. 

Zveknucemo i ove danas i Zalgiris u Kaunasu. 💪

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

nije, zato što prehlada generalno ne postoji. obično je u pitanju neki virus ili bakterijska infekcija. 

 

 

8 minutes ago, Kankkunen said:

Jasno, sa temperaturom 39 nema treniranja ... nije to za šalu.

 

ništa, nek odmori čovek, stvarno nije zezanje, dosta tečnosti, da se ne pomera mnogo iz kreveta, pa da krene polako sa treninzima za koji dan... ako skupi snage i ako padne temperatura.

 

možda i igrači danas da imaju na prednjoj strani majica #FreeFacu, a na poleđini #PrayForBen

 

navijači transparent "izdrži legendo*"

 

* u ovom slučaju legenda nije nebojša

 

 

 

Edited by medobrundo
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Stefi88 said:

U koliko se otvara Pionir danas, zna li neko?

Mislim da već od 17:00 možeš ući.

 

 

EDIT : Tačnije sigurno, protiv Reala sam se nalazio sa likom koji mi je nabavio kartu u 17h kod Pionira i ljudi su već ulazili.

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...