Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Samo se nadam da neće još jedan bivši naš igrač da nas zatrpa sutra. Još jedna prilika za Lazarevića da se dokaže, a mislim da hoće. Da pobedimo mi sutra i da posle praznika kad se priključi i Kampaco, krenemo ka ovosezonskom cilju u Evroligi - TOP 8. A ako nam se priključi i centar, onda ni F4 nije daleko. A ako nam se priključi i igrač na poziciji 3, onda osvajamo Evroligu.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Samo se nadam da neće još jedan bivši naš igrač da nas zatrpa sutra. Još jedna prilika za Lazarevića da se dokaže, a mislim da hoće. Da pobedimo mi sutra i da posle praznika kad se priključi i Kampaco, krenemo ka ovosezonskom cilju u Evroligi - TOP 8. A ako nam se priključi i centar, onda ni F4 nije daleko. A ako nam se priključi i igrač na poziciji 3, onda osvajamo Evroligu.

Jel taj centar Jokic i ta trojka Tatum?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

proveo sam dovoljno vremena u nemackoj da mogu da kazem da je company specific

moji rade sve sto treba i preko

 

Izvinjavam se. Nisam proveo (Perfekt) dovoljno vremena u Nemackoj. Ja eto tako provodim (Präsens) vec trecu deceniju u istoj, malo na univerzitetu, malo u industriji.

 

Vecina firmi u Nemackoj, sa izuzetkom onih ciji proces rada ne dozvoljava prekide kao i onih koje su od odredjene vaznosti za obavljanje svakodnevnih aktivnosti (zdravstvo, trgovina, transport, ...) spaja od 24.12. (poslednji radni dan 23.12.) do 01.01. (prvi radni dan 02.01.).

 

Diskussion über diesem Thema wurde beendet.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Evroliga (birokrate iz Barselone) misli da Zvezda bez Kampaca ne moze da pobedi Barsu i Valensiju bas su nas podcenili. Sve u svemu ocigledno da je zaostalih dugova bilo dosta. Placamo danas insolventnom periodu iz prethodnih sezona. Ima i do neodgovornosti. Sta je tu je. Igraci ce se posibati dobiti ove spanske ekipe, sta ce biti dalje videcemo. Od pobede do pobede pravac top 8. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

 

 

 

I ne treba imati razumevanja za ljude koji danas kasne sa plaćanjima, a to je ovde toliko udomaćeno da je to jedna velika sramota.

Ne samo za sportiste već i za običan naraod je isto,a najgora varijanta je kad kaže imam platu toliku plus koverta toliko i toliko.... hoće u EU a dobijaju platu u koverti bem ti lebac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...