Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

22 minutes ago, Angola said:

Svasta smo citali o Ivanovicu, ali se pokazao kao sjajan i covek i trener. Bas, bas osvezenje za nasu kosarku. 

 

apsolutno. međutim, pomenuo je edin kod mairosua, kako se duško u nekom delu svog pristupa prilično promenio s'godinama i drugačijim kontekstom u evropskoj košarci, tj košarci uopšte.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, djurava said:

Ako nije problem , stvarno mi nije jasno, ako imamo dugovanja od prosle godine zasto nismo popili BAT i kako smo registrovali Kampaca za ABA ligu.

Bat se pokrene ako te neko tuzi

El to ne zanima

 

Iz 2017.

"Finansijski panel Evrolige kaznio je Crvenu zvezdu zbog toga što u prethodnom periodu nije ispunjavala obaveze na polju finansijske stabilnosti i fer pleja.

U saopštenju kompanije "Euroleague Basketball" navodi se da su crveno-beli imali zaostale obaveze prema igračima, da su ljetos u saradnji sa nadležnim kontrolnim tijelom napravili plan po kome će izmiriti ta dugovanja, ali ga potom nisu sproveli u djelo."

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dugovanje Adamsu, lol.

 

Tacno zamisljam nekog kvazinovinara kako cita vest o el suspenziji i onda se priseca, aha, oterali su onog malog crnca nedavno, kako bese, Adams. Aha, Covic je rekao da mu treba isplatiti 200k. Ok, aj da sklepam neki tekst o tome, povezacu te 2 stvari, a onda odo' po burek.

 

Generalno se digla bizarna kolicina dreke oko te suspenzije i Fakuove registracije. Ok, ako ne bude u sastavu protiv Barse, dramicemo, ali nema potrebe da se sad vise prica o tome nego o pobedi u Pireju. Ja evo po 3. put overio reprizu, ladno smo sa jednim jedinim strancem dobili ekipu koja igra ubedljivo najbolju kosarku u Evropi.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Inbox said:

Arena moze da se koristi samo ako imamo konkurentan tim i da je hajp kao sada. Na to, u ABA mozemo samo protiv KKP da napunimo Arenu i mozda ako je neka bitna utakmica, ili polu/finale.

Dobro navijanje u Areni je bilo onda kada su ili dolazile vrhunske ekipe, a mi bili konkurentni, ili u nekim odlucujucim utakmicama.

Sve ostalo je ono kako mali Djokica zamislja poslovanje. 

 

Da ne ostanem duzan :classic_biggrin:   iako si/ste dobili odgovore na prethodnim stranicama.

 

Jedini koji, ne zamislja, vec posluje i vodi klub kao mali , jos jednom mali, Djokica je Nebojsa dr. .  Na pocetku sezone nismo imali konkurentan Tim, trenera, rezultate samo i jedino zbog Nebojse , svi znamo sta se sve izdesavalo...  I naravno da moze da se EL igra u Areni , ABA u 'Pioniru' , ali je potrebno malo volje, znanja i  planiranja .

 

I zbog cega uvek mora da na svim EL utakmicama bude puna Arena?  Koji to klub ima na svim EL utakmicama 18-20+ K navijaca?

 

 

BTW,   imao sam sezonsku za onu sezonu kad je i Divac odigrao jednu utakmicu u Pioniru za nas, i za koju je vladalo neopisivo interesovanje. Nikada nisam imao problem sa ulaskom u Pionir, ili da mi je eventualno bilo zauzeto mesto ( obicna tribina ), nisam morao da dolazim cca 3h pre utakmice. Ali to je bila neka druga uprava, a ne ova sastavljenja od polusposobnih poltrona i clanova porodice Covic. Sve se moze, samo je potrebno malo volje i pre svega znanja.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, srlepajce said:

Dugovanja od prosle godine

Pretpostavljam da je glupo pitati zašto se još vuku dugovanja od prošle godine (sada je kraj 2022.). Nije da nije bilo vremena, a i dosta para je od tada prošlo kroz klub. Vjerovatno su krivi Savić i Bodiroga.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da je nesto ozbiljno i da uopste to tema nego Covic drami...Faku debituje i to je to. Platis coveka 2m...i ti kao ne platis nekih 30k iz ko zna koje godine. Realno da stvarno bilo ko gleda te papire kako trrba dosta klubova bi ugasili odmah.

 

Oba kluba imaju no limit racune...pa Zelimir je hteo Milutinova da placa...Zvezda gleda Polonaru..

 

Bukvalno treba videti kako se pare sipaju jer udeo drzave moze biti odredjen procenat. 

 

Jel Zelimir dobio neku kintu negde na nekom racunu itd...crne pare ne smeju da postoje. 

 

EL nema sad kapacitet da se bori sa tim, ali za dve godine Pariz i London igraju EL. Mozda i sledece jer bez Rusa potrebne su ozbiljnije organizacije a vrv..posebno London moze imati budzet 40m funti bez problema, prenosi i puna hala uvek. Pariz vrv moze imati slican budzet...ako nagovore Arape da se ucepe. 

 

Lrpo je to Monako, Baskonija itd..al tu nema love za nikig sem za igrace. Srbija nije toliko zanimljiva i dva kluba je ono bas izazov..jer nekim ekonomskim potresima vracaju se na fabricka podesavanja.

 

Trenutno je EL u qrcu..treba im veca rasprostranjenost...

 

Alba isto drvi qrac, slabo ulazu i negledljivi su..Nemci su podbacili mahom zbog poreza, bas slabi rosteri...doci ce Nemac da gleda, al npr duel Alba i Lion retko ko ce da gleda...mimo navijaca oba tima..ljudi zele zabavu i atraktivnost i to je jednostavno tako.

 

Sve u svemu, EL nema luksuz da se zajebava sa tim stvarima, fals je i resice se to brzo ako se vec nije resilo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, quentin said:

Pretpostavljam da je glupo pitati zašto se još vuku dugovanja od prošle godine (sada je kraj 2022.). Nije da nije bilo vremena, a i dosta para je od tada prošlo kroz klub. Vjerovatno su krivi Savić i Bodiroga.

 

daleko od toga da smo mi jedini koji se kaznjavaju i koji ne placaju redovno

 

2020. :

https://sportklub.rs/kosarka/euroleague/a322286-Olimpijakosu-zabranjeno-da-dovodi-igrace/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Dugovanje Adamsu, lol.

 

Tacno zamisljam nekog kvazinovinara kako cita vest o el suspenziji i onda se priseca, aha, oterali su onog malog crnca nedavno, kako bese, Adams. Aha, Covic je rekao da mu treba isplatiti 200k. Ok, aj da sklepam neki tekst o tome, povezacu te 2 stvari, a onda odo' po burek.

 

Generalno se digla bizarna kolicina dreke oko te suspenzije i Fakuove registracije. Ok, ako ne bude u sastavu protiv Barse, dramicemo, ali nema potrebe da se sad vise prica o tome nego o pobedi u Pireju. Ja evo po 3. put overio reprizu, ladno smo sa jednim jedinim strancem dobili ekipu koja igra ubedljivo najbolju kosarku u Evropi.

 

Problem je što Nebojša opet šora navijačima za vrat, makar da šara malo, ali jok.

Normalno da se svako ko voli Zvezdu raduje velikim pobedama, ali ovo je baš ponižavajuće. Iskreno govoreći, ja sam se lično naložio ko mlad majmun kad mu teta majmunica mrdne guzom kad ono ćorak, nije voljna milfica već 

Spoiler

nebojsa-covic

 

Jbg, malo je reći da sam se ubedačio, ne toliko što čovek ne igra i ko zna kad će igrati u EL, već zato što sam po ko zna koji put ispao glupavi glupson glupo nasedajući na ko zna koju po redu šarenu lažu.

I onda iskaču razni insajderi sa bočnim udarima i ostalim klasičnim repertoarom, pa jbg, ono, aj što me jebete al što me makar ne pokrijete posle 😞

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...