Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

30 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a radonja?


Radonja je napredovao u medjuvremenu. Rastao zajedno sa uspesima kluba. Nije doveden kao ime, sa pedigreom i osvojenim trofejima.
Dobar trener danas, ali ne i vrhunski, posebno kad se uzme u obzir faza napada. Selekcija igraca vrlo diskutabilna. Vracanje starim ljubavima style.
Ode u Bajern, potpise Dangubica. Evo ga sad u PAO, povukao Voltersa (koji je doduse stvarno dobar igrac). Taj hard defense, sve je to ok i potrebno, ali je potreban i odgovor sa druge strane terena.
Kosarka se promenila, cak i u Evropi je sveopste prihvacen taj US uzor napadacki orjentisane kosarke. Pogledajte sastav ekipa.

Nadam se da cemo sa novim trenerom konacno zakoraciti u sferu moderne kosarke sa obe strane terena i konacno se pribliziti na taj nacin EL ekipama.

Edited by Bode
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bode said:


Radonja je napredovao u medjuvremenu. Rastao zajedno sa uspesima kluba. Nije doveden kao ime, sa pedigreom i osvojenim trofejima.
Dobar trener danas, ali ne i vrhunski, posebno kad se uzme u obzir faza napada. Selekcija igraca vrlo diskutabilna. Vracanje starim ljubavima style.
Ode u Bajern, potpise Dankubica. Evo ga sad u PAO, povukao Voltersa (koji je doduse stvarno dobar igrac). Taj hard defense, sve je to ok i potrebno, ali je potreban i odgovor sa druge strane terena.
Kosarka se promenila, cak i u Evropi je sveopste prihvacen taj US uzor napadacki orjentisane kosarke. Pogledajte sastav ekipa.

Nadam se da cemo sa novim trenerom konacno zakoraciti u sferu moderne kosarke sa obe strane terena i konacno se pribliziti na taj nacin EL ekipama.

Ti ne znas sta pises. Pre neki dan je dao 60pts za poluvreme. Bejkon je tek dosao. 

 

Ivanovic i moderna kosarka..lik je uzeo titulu u bablu a pre toga 10/12g nista.

 

Sta uopste znaci moderna kosarka, jel Tavares spada u to? Ili besumicno sutiranje trojki.

 

Za tu "modernu" kosarku ti trebaju kvalitetni igraci i to je sve. Da ti sedi moderna kosarka na glavi ne bi je prepoznao..

Edited by Devil In My Pants
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, necke said:

Sasa Obradovic?


Nikada ga nisam ni gledao kao olicje nekog autoriteta. Navijao sam za njega i nadao se da ce da klikne. Mada vec ima odredjene uspehe/trofeje.
Nij to taj utisak. Ja sam jos uvek za opciju "stare garde", jer ova nova ne pokazuje mnogo. Bar kada su u pitanju vrhunski rezultati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AleksaZvezdas said:

Ne mesaj dranje sa autoritetom

Jeste pogubio konce na kraju sve to stoji, ali ko ne bi da mu su mu plejevi Hol, Radanov i Uskokovic, a centri neoporavljeni Kuzmic i Duop Rit.

 

Jeste preterivao sa dranjem ali vidim ovde nikome ne smeta potencijalno slicno ponasanje Duska, samo ako bude imao rezultate.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

^ bilo je price na tu temu nekoliko puta ove godine u nekom od podcasta jao mile, luka-kuzma, mozda jos negde;

 

uglavnom, nekolicina kosarkasa je potvrdila da je cula to od svojih kolega, samo se nisu eksplicitno navodila imena, niti su iskljucivo bili oni koji su vec imali dusko-experience. zajebancija sigurno nije.

 

micov je pricao u nekom od tih podcasta kako ga je kao klinca menadzer (mozda misko r) poslao u taukeramiku i da je ovaj, iako klinac, nakon metar dana bio u fazonu, "molim te vadi me odavde", pa tako i bi tokom sezone.

 

kao sto rekoh, ivanovic je dobar trener, za nas najbolji dostupan sto se tice zanata ali se nadam da je shvatio da treba malo da smanji dozivljaj sa sado-mazo pristupom, jer taj deo tesko da moze da pomogne a sigurno ce odmoci.

 

nek' se dere kao i svi normalni ol skul treneri, ne mora ovo ostalo.

Uini, sta si se utronjao? Pa nece tebe da trenira 😂

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Sokmeniki said:

Jeste da nije dorastao Zvezdi i da mozda nikad nece ni dorasti, ali zamolio bih bez ovakvih prozivki i uvreda.

Sigurno da Vlada voli Zvezdu i da je njemu najkrivlje sto nije proslo onako kako je zamislio.

Vlado, srecno u nastavku karijere i nadam se da ce mu ova epizoda pouciti kao iskustvo u narednim poslovima.

Naravno da ga ne treba vredjati, nije on sam sebe postavio. Svi znamo ko je krivac za to. Vladi srecno u nastavku karijere

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sokmeniki said:

 

Krenula zvanicna konferencija na kojoj ce biti predstavljen trener.

nice try 😏

 

mada koliko se secam tad do same konferencije nismo znali ko je novi trener (bar ja), a bas sam imao velika ocekivanja..

Edited by necke
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Nemoj molim te.

 

On ni ne bi trebao da pise na ovoj temi, ima svoju. Ali vidi se da nije covek od reci.

To je bila druga tema. Za ovu mora 100 srca na ovaj post. Dvadeset bi nakupili za dva minuta 🙂

 

Nije ovo tema navijaca KKCZ vec o KKCZ. Na nasoj PAO temi pisu svi i mi nemamo problem sa tim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Petrušev, Holand i Džoni već od danas da se prešaltaju na konjske kobaje, barenu govedinu i kiseo kupus uz svaki obrok, da im to izprocesuira valjano...trebaće im proteina u nastavku...nema više problema sa spavanjem...za detalje nek se konsultuju sa Vildozom. On već guta oligovite ko m&m-e.

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Mislim da će Duškove metode najteže pasti Nedoviću i Petruševu, verovatno su već pali u depru.

 

Očekujem da po kratkom postupku malo pročisti roster, u prvoj iteraciji seče verovatno otpadaju Raduljica i Holand.

A sta je fora sa Nedovicem? Jel on kroz karijeru izbjegavao trenere sa autoritetom, nije dolazio na treninge?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Naravno da ga ne treba vredjati, nije on sam sebe postavio. Svi znamo ko je krivac za to. Vladi srecno u nastavku karijere

Možeš li da mi objasniš ovo? Čović ga uslovljavao nečim, pa mučenik morao da prihvati posao? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...