Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Benito said:

Jedva cekam da nas Zelimir isprasi 30 razlike, posto ce tek tada proraditi sujeta malom zlom coveku pa mozda i dovede pravog trenera 😊

Nema od toga ništa, jedini način je da coach Vlada sam podje,  Čović ga neće smeniti pa sve da imamo 0-30, pisano je već o tome. Meni nije jasno dete Vlada se već bavilo trenerskom poslom, kako je moguće da ovovliko ništa ne zna.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ladno je izbacio sve zle strance i zadnja tri minuta igro sa Mitrović Dobrić Lazić Ivanović Marković

 

Kakav pajser

 

Koliko lik ne razume košarku, je li se ovo desilo već da neko svesno povlači ovake poteze?

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako vama, ali meni ovo postaje negledljivo.Ovaj nazovi trener je teska neznalica, ne zna se ko pije ko placa, bez koncepcije, a ozbiljne pare ulupane.Sad bi pokojni Bora Todorovic reko:

" Ušo majmun u tenak, bice katastrofa"🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali meni nije nesto jasno.Dobro Adams se nije pokazao ali da ga odmah oteramo jer eto ne mozemo Ivanovica.

Umesto da damo njemu ovu utakmicu da ispuca svaki loptu koja mu dodje u ruke.Ali ne mi ga nestavimo u protokol.

 

Jer mora neko da se otera a to je najlakse uraditi sa strancem + ako je odigrao par slabijih tekmi do tada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Nema od toga ništa, jedini način je da coach Vlada sam podje,  Čović ga neće smeniti pa sve da imamo 0-30, pisano je već o tome. Meni nije jasno dete Vlada se već bavilo trenerskom poslom, kako je moguće da ovovliko ništa ne zna.

Ponavljam se, ali mislim da Vlada uradi vrlo korektnu pripremu utakmice, ali mu je vodjenje utakmica na nivou gorem nego kod trenera nizeligaskih klubova...Neke od petorki kao da mu je Limar smisljao a ne neko kome je dobrobit zvezde na pameti. Imam osecaj kao da 1/2 utakmice guli sa napadacki najnesretnijom petorkom na svetu Markovic, Dzoni, Dobric, Lazic, Mitar - Koja jedino sto moze da uradi je da po pravilu usere nas momentum. I poverovao bih ovima koji pozivaju na strpljenje i docekivanje vladinog cvetanja u predivnog trenerskog labuda da se vidi da covek bar neku pouku izvuce iz poraza i brainfartova na prethodnim utakmicama, primerice da gorenavedenu petorku ne trpa na teren zajedno, osim u nekim potpuno suludim situacijama. Ali ne, Vlada ima svoje imbecilne sablone i njih se drzi. Sto bi rekle komsije realnost (pogotovo ona na terenu) nije briga na koju se Vlada obazire. U tom aspektu je mozda i najzeleniji (da ne upotrebim neku od 120 tezih reci koje su mi na pameti) trener koji je vodio nas klub. To kako on rotira, to ne rade ljudi na menadzeru, a kamoli u seniorskoj EL kosarci.
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Svi toliko cekamo tog Nedovica, da mi se cini da ce pravi haos i jos gora anarhija na terenu nastupiti kad se on vrati... Tek tad ce se ovo june izgubiti k'o vo u kupusu. Kakve ce to rotacije da budu... 

 

Vildoza ti sedi na klupi, skoci bre u Dunav decko...

 

Lazic u Spaniji 0 poena za 20 i kusur minuta, sada protiv FMPa Markovic 1 poen za vise od 25 minuta. Fmp jebeni...

 

A non stop igraju jebote...

 

Ne znam da li neka ekipa na svetu ima tako malo produkciju od bekova...

Propustena jos jedna prilika da se razigraju Holand i Petrusev.

Lazarevica gura na 4???? Sve ih je pozabunjivao, ne znaju gde udaraju... Despot kao iz voza da je ispao...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 said:

Ladno je izbacio sve zle strance i zadnja tri minuta igro sa Mitrović Dobrić Lazić Ivanović Marković

 

Radi u skladu sa klupskom politikom:

 

Quote

Nijedan trofej ne možete da osvojite bez domaćih igrača. To mora da se shvati i to moraju da progutaju i treneri, jer mislim da neki od njih daju prioritet strancu kakav god da je, a nekako u drugi plan stave domaćeg igrača. Što više domaćih igrača i 1, 2, 3... maksimalno 4 stranca, jer mi nemamo te budzete od 10-20 miliona

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...