Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

36 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Ovo je u stvari ubedljivo najveći problem ovog tima, nije mi jasno kako vam to nije očigledno jer jebeno bode oči.

 

Igra se vrti oko LUKE MITROVIĆA, u dobrom delu karijere nazivan "Baba" jbt, u EL!!!!!!!

 

Dajte zaletite se glavom u zid, pa malo mućnite.

 

Da li razumete na koliko nivoa je to pogrešan koncept koji ne može da da rezultat pa makar pokušavao Fil Džekson da ga sprovede?

 

Luka sem mozga i i igre POD SAMIM KOŠEM nema apsolutno ništa. Nedostaje mu BRZINA, snaga, skočnost i JEBENI ŠUT.

 

Da ima makar šut od svega nabrojanog, onda bi mogao da izigrava nekog Sikmu za sirotinju, ovako NE MOŽE makar svi mi ovde igrali i dubili na trepavicama.

 

Forsiranje njega kao krucijalnog čoveka tima je put u ambis, propast, u tri lepe.

 

Luka JEDINO može da bude kao i do sada, kad god smo igrali smislenu košarku, Santa Claus Little Helper i baš ništa više od toga. Bitan član rotacije, ALI NE NEKO oko kog će se graditi bilo šta.

 

Sulude stvari. Jebena ludnica.

 

Ne razumem ovaj krstaski rat sto vodis protiv Mitrovica.

 

Nije kao da covek ucenjuje riskantnim fotkama Jovanovica i Covica pa igra koliko igra.

 

Ne, vec jednostavno nasa igra izgleda smislenije i bolje sa njim na terenu (upkros svim njegovim manama) nego bez njega.

 

Uostalom, i prosle godine pod Radonjicem Luka je imao utakmice kada je funkcionalno bio prvi centar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Laki21

 

Ma nije sigurno ideja da se oko Mitrovica gradi bilo sta, dovedeno je 5 visokih igraca, dakle plan je bio da mu se uloga i minutaza smanje u odnosu na proslu sezonu. Medjutim, u ovom cirkusu od rostera se covek iskristalisao kao jedini high-IQ igrac sposoban da odigra nesto smisleno ofanzivno i u kontinuitetu donosi dobre odluke. Danas je imao perfektno poluvreme i drzao nam glavu iznad vode, kamo srece da ga ovaj teletabis nije zaboravio protiv Panate u drugom poluvremenu, makar tu jednu pobedu bismo upisali.

 

Od mene samo veliko postovanje za Luku, nastavio je gde je stao prosle sezone i sve ovo bi jos gadnije izgledalo bez njega.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Brate prijatelju pun mi k...ufer Nebojše, njegovih gluposti, gadaluka i svega što iz toga posledično proizilazi.

 

Ne želim da dajem podršku ovom njegovom kvazimodo projektu, ne želim da učestvujem i podržavam ludilo, makar ne uživo, moje zdravlje je vrednije od njegovih prodavanja muda za bubrege i kumovskih zajebancija.

 

Do nekih boljih vremena, ako ih bude.

Bez nervoze. Baskonije je i nas dobila na isti nacin. Imaju odlicne sutere!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Koja moja slava? Ja sam još pred sezonu napisao da očekujem 0 trofeja i da treba graditi koncept i napraviti neku selekciju igrača koja može biti kakav takav temelj u sezonama nakon. Nemam nikakvog posebnog poverenja u Jovanoviću, samo ništa posebno skandalozno ne videh u njegovoj pripremi i vođenju mečeva. Kvalitet igrača spolja je takav da zaista niko ne bi ništa posebno bolje uradio sa datim. Možda se tek ne snađe kad dobije kvalitetnije igrače, ali nema potrebe da mu se pakuju i za šta je kriv i za šta nije.

 

Ovoga, pre svega. Jer se ista mantra ponavlja iznova i iznova, a ja tvrdim da prvi Radonjić da je ostao ne bi ništa bolje prošao.

Voleo bih malo više konstruktivnije kritike, pa da vidimo ovde neke pohvale na to kako smo izgledali u prvom poluvremenu, kakve setove smo igrali za Dobrića iz izlazne kretnje, za Bentila na niskom postu, onda ona akcija gde Adamas blokom od lopte otvara lagane poene mislim Bentilu. Bilo je još primera. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Mi jos nismo svesni koliko smo se ukopali nekim suludim potpisima, kao kad neko kupuje na kartici pa se iznenadi kad vidi stanje posle sopinga.

 

Umesto Adamsa i Hollanda se mogao dovesti jedan dobar igrac, Raduljica je besmislen potpis, Petrusev i Ilic se ocigledno ponistavaju i tako dalje. Ranije smo cekali da dovedemo tog jednog bitnog igraca, mogli smo i sada. Dakle, Vildoza (sacekati ga), Ivanovic, Markovic, bek ubica, Dobric, Lazic, Lazarevic, cetvorka ubica, Ilic/Petrusev, Mitrovic, Martin i Kuzmic. To je 12 igraca, za ABA dovesti nekog iz FMPa i Topica i moze da se igra.

 

Vildoza i Nedovic kad se vrate ima sve da poremete, pa da nam pola ekipe bude zaboravljeno kao Holland danas (sta je sa tim covekom, ne moze da igra u gostima, Pit Bull efekat deluje samo u BG?).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

 

Ne razumem ovaj krstaski rat sto vodis protiv Mitrovica.

 

Nije kao da covek ucenjuje riskantnim fotkama Jovanovica i Covica pa igra koliko igra.

 

Ne, vec jednostavno nasa igra izgleda smislenije i bolje sa njim na terenu (upkros svim njegovim manama) nego bez njega.

 

Uostalom, i prosle godine pod Radonjicem Luka je imao utakmice kada je funkcionalno bio prvi centar.

 

MIslim ubiću se. Ne vodim ja krstaški rat protiv Luke, već protiv IDEJE da on može da bude igrač oko kog se gradi igra ekipe, što se ovde potura kao legitimna, DOBRA I POZITIVNA opcija.

 

Potura se ta IDEJA kao nešto što može voditi BOLJITKU, a ne može, iz milion i jednog razloga a mrzi me više ponavljam ZAŠTO to u relanom svetu Eurolige NE MOŽE da funkcioniše.

 

U stvari, i ti i svi ostali genijalici koji to zagovarate zaslužujete apsolutno sve što iz takvog koncepta proizilazi i što će tek proizići.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

Mi jos nismo svesni koliko smo se ukopali nekim suludim potpisima, kao kad neko kupuje na kartici pa se iznenadi kad vidi stanje posle sopinga.

 

Umesto Adamsa i Hollanda se mogao dovesti jedan dobar igrac, Raduljica je besmislen potpis, Petrusev i Ilic se ocigledno ponistavaju i tako dalje. Ranije smo cekali da dovedemo tog jednog bitnog igraca, mogli smo i sada. Dakle, Vildoza (sacekati ga), Ivanovic, Markovic, bek ubica, Dobric, Lazic, Lazarevic, cetvorka ubica, Ilic/Petrusev, Mitrovic, Martin i Kuzmic. To je 12 igraca, za ABA dovesti nekog iz FMPa i Topica i moze da se igra.

 

Vildoza i Nedovic kad se vrate ima sve da poremete, pa da nam pola ekipe bude zaboravljeno kao Holland danas (sta je sa tim covekom, ne moze da igra u gostima, Pit Bull efekat deluje samo u BG?).

Mislis na Adamsa na koga je, kada je dosao,  svrsavalo 99% forumasa?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta su radili ostali na forumu, zna se ko se dovodi u prvu petorku - igrac koji je pre toga igrao EL.

 

Mi smo se natrpali igracima koji bi bili odlicne opcije sa klupe, ali prve petorke ni na vidiku. No dobro, smetalo je sto su se Mitrovic, Kalinic i Wolters cedili prosle sezone, neka nam sada.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

MIslim ubiću se. Ne vodim ja krstaški rat protiv Luke, već protiv IDEJE da on može da bude igrač oko kog se gradi igra ekipe, što se ovde potura kao legitimna, DOBRA I POZITIVNA opcija.

 

Potura se ta IDEJA kao nešto što može voditi BOLJITKU, a ne može, iz milion i jednog razloga a mrzi me više ponavljam ZAŠTO to u relanom svetu Eurolige NE MOŽE da funkcioniše.

 

U stvari, i ti i svi ostali genijalici koji to zagovarate zaslužujete apsolutno sve što iz takvog koncepta proizilazi i što će tek proizići.

 

Oho. Sad se cascavamo. Gde sam napisao da to treba da nam bude ideja vodilja? Gde sam uopste pozdravio ili podrzao?

 

Samo mi je apsurdno da se napada i izdvaja igrac koji je ponajmanje kriv za ovakvo stanje u timu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fradler said:

@Laki21

 

Ma nije sigurno ideja da se oko Mitrovica gradi bilo sta, dovedeno je 5 visokih igraca, dakle plan je bio da mu se uloga i minutaza smanje u odnosu na proslu sezonu. Medjutim, u ovom cirkusu od rostera se covek iskristalisao kao jedini high-IQ igrac sposoban da odigra nesto smisleno ofanzivno i u kontinuitetu donosi dobre odluke. Danas je imao perfektno poluvreme i drzao nam glavu iznad vode, kamo srece da ga ovaj teletabis nije zaboravio protiv Panate u drugom poluvremenu, makar tu jednu pobedu bismo upisali.

 

Od mene samo veliko postovanje za Luku, nastavio je gde je stao prosle sezone i sve ovo bi jos gadnije izgledalo bez njega.

 

I od mene poštovanje za Luku, ali čitav taj koncept NEĆE proći na velikom uzorku i protiv ozbiljnih ekipa. I to što se dešava nije posledica nekog njegovog uber kvaliteta koji je do sada avaj bio nezapažen već trenerovog neznanja/nesposobnosti da postavi smislenu igru pa Lukin tejkover ekipe nije ništa više od pojasa za spasavanje za očajnike koji se dave.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goldberg said:

Mi jos nismo svesni koliko smo se ukopali nekim suludim potpisima, kao kad neko kupuje na kartici pa se iznenadi kad vidi stanje posle sopinga.

 

Umesto Adamsa i Hollanda se mogao dovesti jedan dobar igrac, Raduljica je besmislen potpis, Petrusev i Ilic se ocigledno ponistavaju i tako dalje. Ranije smo cekali da dovedemo tog jednog bitnog igraca, mogli smo i sada. Dakle, Vildoza (sacekati ga), Ivanovic, Markovic, bek ubica, Dobric, Lazic, Lazarevic, cetvorka ubica, Ilic/Petrusev, Mitrovic, Martin i Kuzmic. To je 12 igraca, za ABA dovesti nekog iz FMPa i Topica i moze da se igra.

 

Vildoza i Nedovic kad se vrate ima sve da poremete, pa da nam pola ekipe bude zaboravljeno kao Holland danas (sta je sa tim covekom, ne moze da igra u gostima, Pit Bull efekat deluje samo u BG?).

Pa ni ovde se nije naigrao...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Боги said:

 za Bentila na niskom postu

ovo je bilo lose, i jednostavno je utopija da nam to bude neki go-to potez

 

istina je da bentil igra preko ocekivanja od pocetka sezone, i da je jak kao bik

ali ideja da on svaki drugi napad zida skoro pa od linije za 3 je besmislena na vise nivoa

niti je on neki low post igrac, niti treba da bude primarna napadacka opcija

ovo se veceras posebno videlo u 2p kad su navedeni pokusaji zavrsavali tragicno

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ova količina defetizma i potrebe da se pljune bez da se kritički i realno sagleda situacija je neverovatna.

 

Prvo što se tiče selekcije . Radonjić koga obožavam i kojeg ćete mi ogaditi ako budem nastavio da čitam ovaj topik bi bukvalno svršio da ima ovakav sastav. Šilbovao bi 1-2 igrača što ćemo i mi da uradimo i terao dalje.

 

Drugo nova ekipa , nov trener.  Porazi se u tim situacijama dešavaju i boljim i iskusnijim trenerima. Jedan Bajern, Virtus , Panatinaikos i da ne nabrajam ne mogu da se sastave. Tačno se vidi koje ekipe su imale dosta igračko-trenerskih promena, a koje su dodale 1-2 igrača koje su na početku ciklusa, a koje na kraju. Čak i Armani ili Efes koji su promenili 2-3 igrača i koji imaju vrhunske i timove i trenere i uslove se muče.

 

Ne možeš da dovedeš 5-6 igrača i da pogodiš sve. Većina nas je bila za to da se proba i rizikuje sa nekim tipa Adams, imalo je prostora jer na neki način na toj poziciji imamo osigurače.

 

Ok , naka bude da nas je ujebao Čović i oterao Radonjića ili nas je ujebao Vučić što ne da pare pa Ra neće da bude ikebana ili bilo koje od objašnjenja koje vrtimo u krug. Grešilo se i grešiće se i sa izborom igrača i sa mnogim drugim stvarima, ali ovde se blati i ono što je dobro. Od Lazića koji je  bio jedan od boljih igrača večeras do Luke . 

 

Daj da vidimo šta odavde, imamo trenera početnika koji zamisli greši i imamo zanimljiv tim. Uz malo podrške i da nas posluži zdravlje možemo igrati dobru košarku 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Ne vidim kako je bilo loše jer su iz toka pristekla neka udvajanja gde je sledio brz protok lopte i šutevi za 3. To što se dobar deo njih nije pogodio, to je već druga strana medalje a naslanja se na onu priču da smo nekompletni/loše selektirani

pa bilo je lose tako sto je bentil to realizovao u mizernom procentu za 2 - 25%

i napravio ceo 1as uz 2to

sve dobro sto je uradio je bilo u 1.cet, posle toga je forsirana ta nesrecna opcija gde on prima loptu skoro na liniji na 3...i ne uradi nista

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovo je bilo lose, i jednostavno je utopija da nam to bude neki go-to potez

 

istina je da bentil igra preko ocekivanja od pocetka sezone, i da je jak kao bik

ali ideja da on svaki drugi napad zida skoro pa od linije za 3 je besmislena na vise nivoa

niti je on neki low post igrac, niti treba da bude primarna napadacka opcija

ovo se veceras posebno videlo u 2p kad su navedeni pokusaji zavrsavali tragicno

On je zidao toliko, jer mu je par puta Adams uvalio loptu i sklonio se, cak je i Bentil jednom pokusao da mu kaze da se vrati po loptu, ali se ovaj pravio lud.  

Ne zamerite mi, ali mi se ipak cini da je Adamsu problem pritisak. Cim je bilo jasno da gubimo, on je stavio laganu tricu. Mozda ce dolaskom Vildoze i povratkom Nedovica i on rasterecenije odigrati. I nemamo sta vise da izgubimo, pa sto da ne.

Link to comment
Share on other sites

adams mu je dao loptu, zato sto je ocigledno bila ideja da na prvi switch lopta ide bentilu dole

to sto on ni blizu nema poziciju da prednost u snazi i jacini koju ima nad nekim bekom i iskoristi...pa nema veze, bice bolje kad budemo imali bekove

ne znam jeste videli jos negde da je legitimna opcija zidanje koje pocinje na 5-6m od kosa?

 

kazem opet, bentil igra preko nekih ocekivanja, bar mojih, ali forsirati njegovu low post igru na taj nacin nema mnogo smisla

to nije njegova igra, niti ima smisla da nam to bude primarna napadacka opcija

cini mi se da je vladina ideja da se igra kroz njega kad je na parketu, ali to dugorocno nece moci da pije vodu

videli smo i veceras kako je 2p izgledalo na tu temu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ova količina defetizma i potrebe da se pljune bez da se kritički i realno sagleda situacija je neverovatna.

 

Prvo što se tiče selekcije . Radonjić koga obožavam i kojeg ćete mi ogaditi ako budem nastavio da čitam ovaj topik bi bukvalno svršio da ima ovakav sastav. Šilbovao bi 1-2 igrača što ćemo i mi da uradimo i terao dalje.

 

Drugo nova ekipa , nov trener.  Porazi se u tim situacijama dešavaju i boljim i iskusnijim trenerima. Jedan Bajern, Virtus , Panatinaikos i da ne nabrajam ne mogu da se sastave. Tačno se vidi koje ekipe su imale dosta igračko-trenerskih promena, a koje su dodale 1-2 igrača koje su na početku ciklusa, a koje na kraju. Čak i Armani ili Efes koji su promenili 2-3 igrača i koji imaju vrhunske i timove i trenere i uslove se muče.

 

Ne možeš da dovedeš 5-6 igrača i da pogodiš sve. Većina nas je bila za to da se proba i rizikuje sa nekim tipa Adams, imalo je prostora jer na neki način na toj poziciji imamo osigurače.

 

Ok , naka bude da nas je ujebao Čović i oterao Radonjića ili nas je ujebao Vučić što ne da pare pa Ra neće da bude ikebana ili bilo koje od objašnjenja koje vrtimo u krug. Grešilo se i grešiće se i sa izborom igrača i sa mnogim drugim stvarima, ali ovde se blati i ono što je dobro. Od Lazića koji je  bio jedan od boljih igrača večeras do Luke . 

 

Daj da vidimo šta odavde, imamo trenera početnika koji zamisli greši i imamo zanimljiv tim. Uz malo podrške i da nas posluži zdravlje možemo igrati dobru košarku 

 

 

Adamsa necu oprostiti skauting sluzbi pa sve da mi je sin prvenac.Jedan Bajern se koristi u recenici u kojoj se pise iskljucivo o fudbalu,izvini molim te nisam maliciozan nego iskren.Za defetizam imas pravo,ali se Ciganija dugo bori sa istim poremecajem.Jbg nije dobro krenilo,ali prekosutra moze premeniti sve.

Sportski pozdrav

Edited by Placebo Lone star
Link to comment
Share on other sites

Sve sami treneri.. Pustite ljude da igraju kosarku. Od kukanja kako nema para za igrace i kako cemo biti u borbi za PO aba lige do toga da se tera pola tima zato sto nisi dobio Baskoniju u sred Spanije, a pritom ni sa mnogo boljim rosterima nisi dobijao Baskoniju tamo vec je trpala Radonju sa po 20 u zadnja dva duela, a pre toga i Sakotu. 

Za Adamsa ne znam sta bih rekao, pljuvao se i Holins pa proradio, ali u ovog bas ne verujem. Holand je morao da igra, bez igraca kao sto je on, koji moze da poludi i natrpa mi nemamo sta da trazimo. 

Ljudi su pogodili 19 trojki alo o cemu mi dalje pricamo, od tih 19 vecina je bila preko ruke i dobro branjeno. Nema tu kosarke. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Sve sami treneri.. Pustite ljude da igraju kosarku. Od kukanja kako nema para za igrace i kako cemo biti u borbi za PO aba lige do toga da se tera pola tima zato sto nisi dobio Baskoniju u sred Spanije, a pritom ni sa mnogo boljim rosterima nisi dobijao Baskoniju tamo vec je trpala Radonju sa po 20 u zadnja dva duela, a pre toga i Sakotu. 

Za Adamsa ne znam sta bih rekao, pljuvao se i Holins pa proradio, ali u ovog bas ne verujem. Holand je morao da igra, bez igraca kao sto je on, koji moze da poludi i natrpa mi nemamo sta da trazimo. 

Ljudi su pogodili 19 trojki alo o cemu mi dalje pricamo, od tih 19 vecina je bila preko ruke i dobro branjeno. Nema tu kosarke. 

Nije lose objasnjenje, moze da se iskoristi kad izgubimo od bilo koga: i sa mnogo boljim trenerom i rosterom smo umeli da gubimo od _______ u ________

moze uspesno da se primeni na svih 17 protivnika jer igramo Evroligu vec 10 godina

Edited by bosMan_jr
  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa bilo je lose tako sto je bentil to realizovao u mizernom procentu za 2 - 25%

i napravio ceo 1as uz 2to

sve dobro sto je uradio je bilo u 1.cet, posle toga je forsirana ta nesrecna opcija gde on prima loptu skoro na liniji na 3...i ne uradi nista

Procenti i game plan su bili dobri u prvom poluvremenu, u drugom su oni napunili reket, Bentil je par puta promašio polu horog desnom rukom koji inače daje i onda ušao u nervozu pa počeo da siluje i igra neki O Brajant basket, zato je i klupiran. Bila je ona jedna situacija gde se Luka dere na njega u fazonu šta radiš.

 

Igrali smo nešto dok je Ivanović napadao Hauarda ( pa i Kurucsa ) posle se njihov trener spametovao i posla ga na klupu, a ubacio Tompsona sa kojim Ivanović nije mogao da se nosi, a koji je sa druge strane šutirao fenomenalno 4/4 za tri iz teških pozicija.

Taj potez njihovog trenera i Vladina greška da na 4 umesto Bentila koji je počeo da brljavi ubaci Petruševa. Trebao je da uđe Lazarević na 4, to je kasno shvatio i to je onaj period kad je igrala "srpska" petorka što vidim da se kritikuje, a trebalo je ranije da se desi, tu je Jovanović zakasnio. Po meni cena neiskustva

12 minutes ago, Placebo Lone star said:

Adamsa necu oprostiti skauting sluzbi pa sve da mi je sin prvenac.Jedan Bajern se koristi u recenici u kojoj se pise iskljucivo o fudbalu,izvini molim te nisam maliciozan nego iskren.Za defetizam imas pravo,ali se Ciganija dugo bori sa istim poremecajem.Jbg nije dobro krenilo,ali prekosutra moze premeniti sve.

Sportski pozdrav

Poštujem mišljenje za Adamsa, bio je momenat da se pokuša to sam hteo da kažem, e sad neko je Lorenco, neko Adams . Ja mislim da je on dobar igrač, ali ok misliš drugačije.

Za Bajern se slažem. Ono što sam mislio sa Bajernom je da imaju trenera koji je tu treću godinu , uslove , stabilne finansije i sto čuda pa cvrc. 

Defetizam je naš nacionalni sport u svim sferama 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Nije lose objasnjenje, moze da se iskoristi kad izgubimo od bilo koga: i sa mnogo boljim trenerom i rosterom smo umeli da gubimo od _______ u ________

moze uspesno da se primeni na svih 17 protivnika jer igramo Evroligu vec 10 godina

Druze, sutirao bi se nogom u dupe da ti je neko pre 2 3 meseca ponudio da igras sa bilo kim egal u gostima, ocekivao si da neces imati ekipu dostojnu ni EC. A sad se mazu govnima svi zbog poraza. 

Jeste nervoza i sve, ne pamtim kad sam se iznervirao kao veceras, ali igrac kalibra Howarda je ovo sam dobio veceras. Da smo ga lose cuvali pa i ajde, al ono sto je on pogodio je neverovatno. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Procenti i game plan su bili dobri u prvom poluvremenu, u drugom su oni napunili reket, Bentil je par puta promašio polu horog desnom rukom koji inače daje i onda ušao u nervozu pa počeo da siluje i igra neki O Brajant basket, zato je i klupiran. Bila je ona jedna situacija gde se Luka dere na njega u fazonu šta radiš.

 

Igrali smo nešto dok je Ivanović napadao Hauarda ( pa i Kurucsa ) posle se njihov trener spametovao i posla ga na klupu, a ubacio Tompsona sa kojim Ivanović nije mogao da se nosi, a koji je sa druge strane šutirao fenomenalno 4/4 za tri iz teških pozicija.

Taj potez njihovog trenera i Vladina greška da na 4 umesto Bentila koji je počeo da brljavi ubaci Petruševa. Trebao je da uđe Lazarević na 4, to je kasno shvatio i to je onaj period kad je igrala "srpska" petorka što vidim da se kritikuje, a trebalo je ranije da se desi, tu je Jovanović zakasnio. Po meni cena neiskustva

Poštujem mišljenje za Adamsa, bio je momenat da se pokuša to sam hteo da kažem, e sad neko je Lorenco, neko Adams . Ja mislim da je on dobar igrač, ali ok misliš drugačije.

Za Bajern se slažem. Ono što sam mislio sa Bajernom je da imaju trenera koji je tu treću godinu , uslove , stabilne finansije i sto čuda pa cvrc. 

Defetizam je naš nacionalni sport u svim sferama 

Ziveo sam jedno vreme u Holandiji i gledao utakmice Brede koja redovno gubi.Uvek kazu bice bolje i odu na pivo.Razlika u mentalitetu,ali mozda romantizujem...Upravo zbog tog pritiska imamo najboljeg tenisera,kosarkasa,ž odbojkasku reprezentaciju pa sto  zaboraviti velikog Damira Mikeca koji uze zlato.

Ima nas samo 6 miliona.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...