Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Predragdjape said:

Nedovica si zaboravio? Bice dosta lakse u napadu sa njim. 

 

Nisam zaboravio nego prvi put čujem da postoji mogućnost da zaigra. Vidjećemo ako se to desi u kakvom je ritmu uopšte nakon pauze...

 

 

9 minutes ago, Guru said:

Ivanović je deo domaće osnove koja se kod nas ne dira, na poslednje dve utakmice je bio starter i igrao 27 i 29 minuta, dok je Adams na obe utakmice dobio po 15 minuta kao klasičan bekap. Kada budu dostupni Vildoza, Nedović i Marković, jasno je kao dan ko će biti šilbovan, zapravo bih rekao da je taj proces već počeo.

 

To je jasno kao dan, jer dobija nezasluženo mnogo manje minuta od Ivanovića koji nije ništa bolji ali očigledno ima status zaštićene domaće vrste.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Licno bih Silbovao Raduljicu i Markovica koliko sutra. Jer su oba istrosena igraca, a jedan bas sramota za klub.

 

Adams dolaskom Vildoze jeste nepotreban, ali kod njega bar osecam da moze da probije blokadu, samo EL nivo..nije!

 

Voleo bih da vidim 12 igraca koji su stalni i petorku koja nosi teret bar da oderemo Zelimira jer nam se bas nudi.

 

Meni je Buducnost i dalje iznenadjenje, mislim da oni imaju dobar upside ako Jovanovic odresi ruke nekim igracima. Olimpija je po meni krs, cak je Igokea jaca.

 

U EL ako se dodje do 10 pobeda je uspeh za ovaj tim. 

 

Martin mora ici na 25minuta, Petrusev i Mitrovic da pokrivaju resto zavisno od match upa.

 

Vildoza je kljuc za stabilnost tima i doprinos sekundaraca...

Link to comment
Share on other sites

Ivanović neće popraviti stvari koje ne može. Defanziva će uvek biti problem, taj ulaz uz kontakt jer je slabašan, nemogućnost da vidi preko odbrane dovoljno dobro. 

Ono što on mora mnogo bolje je šut, da bi bio bar nekako koristan i da radi konkretne stvari iz pika, a to sam siguran da može bolje, nije operisan od dodavanja. 

Ne znam šta je sa tim trojkama od početka sezone. U EL 2/11, protiv Budućnosti je promašio sve. Prošle godine sasvim solidnih 33.8% u EL. 

A kako je krenuo prvo kolo protiv Fenera, mislio sam da će biti baš pogodak njegov transfer. 

 

Dolaskom Vildoze, videćemo da li će dobijati minute i ko će tu od svih ostalih imati prednost. 

Jovanović ga forsira i preterano, a ovaj sve lošije igra. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Ivanović neće popraviti stvari koje ne može. Defanziva će uvek biti problem, taj ulaz uz kontakt jer je slabašan, nekogućnost da vidi preko odbrane. 

Ono što on mora mnogo bolje je šut, da bi bio bar nekako koristan i da radi konkretne stvari iz pika, a to sam siguran da može bolje, nije operisan od dodavanja. 

Ne znam šta je sa tim trojkama od početka sezone. U EL 2/11, protiv Budućnosti je promašio sve. Prošle godine sasvim solidnih 33.8% u EL. 

A kako je krenuo prvo kolo protiv Fenera, mislio sam da će biti baš pogodak njegov transfer. 

 

Dolaskom Vildoze, videćemo da li će dobijati minute i ko će tu od svih ostalih imati prednost. 

Jovanović ga forsira i preterano, a ovaj sve lošije igra. 

Ivanovic bi mi igrao samo kad je protivnik u bonusu jer izvlaci faulove kao Filip Covic 🙂

 

Realno Ivanovic je upitan i EC nivo, ali se moze iskoristiti za neke stvari. Markovic je dolaskom Vildoze nepotreban jer Vildoza najvise njega pokriva. Mada je na treneru da vidi sta i kako, ali cini mi se kao Guruu da ce Adams biti eliminisan bez razloga. Trener je trebao da prilagodi napad njemu, vise slobode i tranzicije. 

 

Ivanovic, Markovic i Adams imaju masne ugovore i jedino za Adamsa vidim alternativu u nekim Rusima ili Turcima da preuzmu ugovor ili bar vecinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Guru said:

Ivanović je deo domaće osnove koja se kod nas ne dira, na poslednje dve utakmice je bio starter i igrao 27 i 29 minuta, dok je Adams na obe utakmice dobio po 15 minuta kao klasičan bekap. Kada budu dostupni Vildoza, Nedović i Marković, jasno je kao dan ko će biti šilbovan, zapravo bih rekao da je taj proces već počeo.

Adams>>>Dzoni

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Pa da, I samim tim nas klub je "cist" u toj situaciji. E sad, da li Baskonija moze da nam zabrani registraciju igraca? Ja mislim da ne moze. To je njihova privatna stvar..

Baskonija je izdala LOC igracu kad je odlazio u NBA. Milvoki je izdao LOC igracu kad ga je otpustio. LOC je jedino sto je potrebno da registrujes igraca osim ako postoji neki dodatni zakon u zemlji, kao na primer Spaniji, gde je Barsa platila obestecenje Valensiji za Kalinu. 

 

Baskonija ne moze da zabrani registrovanje Vildoze, sem u Spaniji, a za novac moze samo direktno da tuzi igraca. 

 

LOC - letter of clearance 

  • Like 6
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Ivanović neće popraviti stvari koje ne može. Defanziva će uvek biti problem, taj ulaz uz kontakt jer je slabašan, nemogućnost da vidi preko odbrane dovoljno dobro. 

Ono što on mora mnogo bolje je šut, da bi bio bar nekako koristan i da radi konkretne stvari iz pika, a to sam siguran da može bolje, nije operisan od dodavanja. 

Ne znam šta je sa tim trojkama od početka sezone. U EL 2/11, protiv Budućnosti je promašio sve. Prošle godine sasvim solidnih 33.8% u EL. 

A kako je krenuo prvo kolo protiv Fenera, mislio sam da će biti baš pogodak njegov transfer. 

 

Dolaskom Vildoze, videćemo da li će dobijati minute i ko će tu od svih ostalih imati prednost. 

Jovanović ga forsira i preterano, a ovaj sve lošije igra. 

 

Mnogi su zaboravili taj njegov debi protif Fenera gde je bio sjajan, meni se cini da je njemu sve krenulo nizbrdo posle utakmice u Podgorici, ko zna sa cim se dole suocio on i njemu najblizi.

Slazem se za sve sem za to da ga Vlada forsira.

Nema tu nikakvog forsiranja, jednostavno su okolnosti takve, Adamsa bi Vlada najradije gurao sa sto vecom minutazom i to je verovatno i bilo planirano ali nas on od starta kanali, upada u minus faze i gubi samopouzdanje umesto da ga stice (kao sto to radi Petrusev recimo), Pefi je na iznenadjenje svih imao dobar start sezone u koju je usao spreman, da se nije povredio kapiram da bi bio prvi plej protiv Pao-a pa sve do debija Vildoze, ovako ostaje samo Ivanovic.

Jbg namestilo se da Dzoni ostane jedina opcija, cak ni na 2 nemamo nikog ko moze da preuzme organizaciju kao sto to imaju svi ostali u El, imacemo to kada bude zaigrao Nedovic.

Apsolutno sam protiv toga da se Ivanovic skrajne, jos gore silbuje, decko je vrlo koristan kada mu se pronadje adekvatna uloga. Kapiram da je ove sezone planirano da on bude izmedju druge i trece opcije na pleju, u zavisnosti od forme i protivnika, dobra stvar je da je totalno drugaciji igrac od Pefija.

Docice to sve na svoje onda kada svako od igraca bude seo na svoje numerisano sediste, kada Vildoza pocne da isporucuje, Nedovic i Pefi se oporave a polu-prinudni eksperimenti sa Dzonijem, Adamsom i Segijem na 2 konacno prestanu.

Od vremenskog okvira kada do toga dodje umnogome zavisi nas ovogodisnji uspeh.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Džoni je nakako ostao klinac, a trebalo bi da je sazreo košarkaški i da nema problema sa velikim očekivanjima. 

Kroz karijeru nije bio choker, a sad je nekako sav stegnut, pod pritiskom i jednostavno teško da će se izboriti sa tim. Na stranu druge mane za EL košarku koje ima. Bar u ABA je trebalo da bude značajano bolji ako je argument da je preslab za EL. Meni se čini da inicijalni kvalitet nije najveći problem. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Baskonija je izdala LOC igracu kad je odlazio u NBA. Milvoki je izdao LOC igracu kad ga je otpustio. LOC je jedino sto je potrebno da registrujes igraca osim ako postoji neki dodatni zakon u zemlji, kao na primer Spaniji, gde je Barsa platila obestecenje Valensiji za Kalinu. 

 

Baskonija ne moze da zabrani registrovanje Vildoze, sem u Spaniji, a za novac moze samo direktno da tuzi igraca. 

 

LOC - letter of clearance 

Nije čak ni španski zakon nego dogovor španskih klubova u okviru acb lige vezano za prava na igrača .

Čini mi se da će i Baskonija i Real da izvise za lovu. Simptomatično je što su obojica Argentinci, verovatno su savetovani na istom mestu.

Edited by Milos 3.14
Slovo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nije čak ni španski zakon nego dogovor španskih klubova u okviru acb lige vezano za prava na igrača .

Čini mi se da će i Baskonija i Real da izvise za lovu. Simptomatično je što su obojica Argentinci, verovatno su savetovani na istom mestu.

Ista agencija isti menadžer, Alex Saratsis ...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad malo plej of statistiku Ivanovica u Aba ligi dok je igrao za Buducnost i prvo sto mi zapada za oko je broj slobodnih bacanja i procenat suta iz igre.

 

U cijelom plej ofu: 12.3 poena (4.6 bacanja po utakmici uz 80% realizacije i samo 40% za 2 i prosjecnih 32% za 3),

protiv nas u finalu: 11.6 poena (5.7 bacanja po utakmici uz 84% realizacije i 38% za 2 i 30% za 3)

 

Odgledao sam par situacija gdje se nalazi u problemu kad mi iskacemu u piku, ali redovno Boltauzer, Javor i ekipa ga spasavaju faulovima koji su na granici. Ne kazem da je zbog tog imao dvocifren ucinak ali ocigledno je da se mnogo sigurnije osjecao u driblingu u prodoru uz tu protekciju koju je imao kod sudija. Imao je par ulaza gdje je uz minimalne kontakte dobijao faulove pa cak i onaj and-one protiv Lojda u zavrsnici utakmice.

 

Primjetno je da to ne prolazi kod EL sudije i da je mnogo cvrsca igra i uz mnogo vise kontakta se on ne moze snaci i ne moze sebi iskreirati sut jer fizicki nije na tom nivou. Ne ocekujem njegov nikakav napredak, osim ponekih bljeskova u igri, ali mnogo vise smo se nadali od njega i zato mislim da je on taj koji ce biti prvi na listi za Silbovanje.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sokmeniki said:

Gledam sad malo plej of statistiku Ivanovica u Aba ligi dok je igrao za Buducnost i prvo sto mi zapada za oko je broj slobodnih bacanja i procenat suta iz igre.

 

U cijelom plej ofu: 12.3 poena (4.6 bacanja po utakmici uz 80% realizacije i samo 40% za 2 i prosjecnih 32% za 3),

protiv nas u finalu: 11.6 poena (5.7 bacanja po utakmici uz 84% realizacije i 38% za 2 i 30% za 3)

 

Odgledao sam par situacija gdje se nalazi u problemu kad mi iskacemu u piku, ali redovno Boltauzer, Javor i ekipa ga spasavaju faulovima koji su na granici. Ne kazem da je zbog tog imao dvocifren ucinak ali ocigledno je da se mnogo sigurnije osjecao u driblingu u prodoru uz tu protekciju koju je imao kod sudija. Imao je par ulaza gdje je uz minimalne kontakte dobijao faulove pa cak i onaj and-one protiv Lojda u zavrsnici utakmice.

 

Primjetno je da to ne prolazi kod EL sudije i da je mnogo cvrsca igra i uz mnogo vise kontakta se on ne moze snaci i ne moze sebi iskreirati sut jer fizicki nije na tom nivou. Ne ocekujem njegov nikakav napredak, osim ponekih bljeskova u igri, ali mnogo vise smo se nadali od njega i zato mislim da je on taj koji ce biti prvi na listi za Silbovanje.

Pa upravo zbog kriterijuma njegovi prodori u EL su gotovo nepostojeci,on telo da iznese kontakt nema ni za ABA ali je redovno zavrsavao na bacanjima pa je bio jako nezgodan.

 

Nije lepo bas ovako direktno pricati jer jos nas igrac ali sta se njemu i Gordicu sviralo u Buducnosti to nije imao ni Dekolo u EL.

 

Edit: na sve to,tamo je skoro uvek igrao sa jos jednim igracem koji zna sa loptom jednako ili bolje od njega,ovako on svu fizikalnost trpi,i sav fokus je na njemu.

 

Nisu postojale sanse ds to iznese,nikada,od prvog dana govorim da mora na 2/da igra sa plejom na terenu,zustre rasprave oko toga sam vodio.Sto je najgore sve to je prikazao u Zvezdi a uloga mi promenjena nije....

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Ivanović je deo domaće osnove koja se kod nas ne dira, na poslednje dve utakmice je bio starter i igrao 27 i 29 minuta, dok je Adams na obe utakmice dobio po 15 minuta kao klasičan bekap. Kada budu dostupni Vildoza, Nedović i Marković, jasno je kao dan ko će biti šilbovan, zapravo bih rekao da je taj proces već počeo.

 

Da, sad je vec ocigledno da stvari idu u tom pravcu, te da Adamsa ostavlja u timu tek eventualno novo odsustvo Nedovica u ekspresnom roku, Vildozina nespremnost, ili tako neka nepredvidjena negativna okolnost, da ne idem dalje da ne ureknem. Doduse, deluje da ni njega potencijalni razlaz ne bi preterano pogodio. Cini mi se da i nije bas kliknuo sa klubom i saigracima, a posebno sa evropskom kosarkom i da je tip koji bi radije prekinuo agoniju i vratio se na prethodni nivo igrice, nego ovde riljao i dokazivao se.

 

Btw, daj nesto o Vildozi ako te ne mrzi, za nas tek povrsno upoznate s njegovim kvalitetima. Ja npr. nemam pojma da li je covek 1 ili neki kombo a la Nedovic, da li kreira samo za sebe ili i za druge, ima li ulaz i kakav flouter u repertoaru ili se primarno oslanja na sut za 3, da li se iz tog tanusnog frejma moze izvuci makar zujalica u odbrani itd...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, fradler said:

 

Da, sad je vec ocigledno da stvari idu u tom pravcu, te da Adamsa ostavlja u timu tek eventualno novo odsustvo Nedovica u ekspresnom roku, Vildozina nespremnost, ili tako neka nepredvidjena negativna okolnost, da ne idem dalje da ne ureknem. Doduse, deluje da ni njega potencijalni razlaz ne bi preterano pogodio. Cini mi se da i nije bas kliknuo sa klubom i saigracima, a posebno sa evropskom kosarkom i da je tip koji bi radije prekinuo agoniju i vratio se na prethodni nivo igrice, nego ovde riljao i dokazivao se.

 

Btw, daj nesto o Vildozi ako te ne mrzi, za nas tek povrsno upoznate s njegovim kvalitetima. Ja npr. nemam pojma da li je covek 1 ili neki kombo a la Nedovic, da li kreira samo za sebe ili i za druge, ima li ulaz i kakav flouter u repertoaru ili se primarno oslanja na sut za 3, da li se iz tog tanusnog frejma moze izvuci makar zujalica u odbrani itd...

Ubacujem se ali cisto dok ne stigne Guru.

Dovoljno dobar da igra pleja ali je cini mi se ipak korisniji kao bek.Mislim tako su ga mnogo strucniji praktikovali.Bas kao Nedovic,moze i Nedovic komotno na jedan ali ce verovatno vise doprineti na 2.

U globalu,argentinac pravi,domisljat,spretan,neugodan.Ne secam se da uopste baca floutere ali ima razne zavrsnice u arsenalu,ali nike mu to primarno,spolja on mnogo vise igra.

E sad da li je zujalica u odbrani,ne znam,jeste tanak frejm,ne tako brze noge ali pametan je,rotira dobro,u EL je bio dobar kradljivac recimo.Bice dobar u odbrani cenim.

Meni je mnogo bolje kada su noge malo sporije ali tajming i razumevanje odbrane na nivou,ako je situacija obrnuta to je bas veliki problem

Ima jedan tim  na dnu tabele pun dobrih atleta,brzih nogu,sajza ali posle 2 dodavanja protivnika se sudaraju medjusobno...

 

Samo da dodam da kradja lopte ne znaci nuzno dobru odbranu,solidno to radi i Ivanovic ali u ostalih 95% situacija kada ne ukrade loptu to je bas lose.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da je Vildoza neuporediv sa Nedovicem, mnogo bolji organizator i ipak prilicno losiji napadac 1 na 1 i skorer generalno. 
 

U timskoj odbrani znacajno iznad Nemanje. 
 

Za ove sto vide hilandarsku zaveru sa Dzonijem protiv Adamsa, koji bi razlog bio ranog i bezrazloznog sutiranja Adamsa ako mogu da objasne? 
Imamo ne tako mali broj stranaca osim njega, imali smo ih i prosle godine na primer. Zasto bi bas Adams bio na meti bez razloga osim ako zaista svi vide da decko ne moze da igra?

Pritom ja se i dalje nadam da od tog Silbinga nema nista i da on ostaje i da cemo nesto izvuci iz njega, samo pitam vas koji ste sigurni da je taj proces vec u toku?

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja bih rekao da je Vildoza neuporediv sa Nedovicem, mnogo bolji organizator i ipak prilicno losiji napadac 1 na 1 i skorer generalno. 
 

U timskoj odbrani znacajno iznad Nemanje. 
 

Za ove sto vide hilandarsku zaveru sa Dzonijem protiv Adamsa, koji bi razlog bio ranog i bezrazloznog sutiranja Adamsa ako mogu da objasne? 
Imamo ne tako mali broj stranaca osim njega, imali smo ih i prosle godine na primer. Zasto bi bas Adams bio na meti bez razloga osim ako zaista svi vide da decko ne moze da igra?

Pritom ja se i dalje nadam da od tog Silbinga nema nista i da on ostaje i da cemo nesto izvuci iz njega, samo pitam vas koji ste sigurni da je taj proces vec u toku?

Situacija sa pozicijama je slicna,da mogu na 1 ali pak mozda bolje na 2,nisam poredio njihove iracke kvalitete.I da jeste ta situacija zbog izolacije izrazenija kod Nemanje ali i Vildoza ma dvojci nudi igru bez lopte,sut iz izlaznih kretnji,spot up....

Realno je najbolje da se on smenjuje u organizaciji napada sa nekim na terenu pa da i igra na 1 ali i odradi ovo gore pomenuto,zavrti pik kao sekundarni ball handler u tom napadu itd.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko suva statistika potkrepljuje moje mišljenje ali ja se sećam Vildoze iz Baskonije (i reprezentacije Argentine) kao veoma dinamičnog igrača. Prilično je brz, ima dobar frejm, lagan je ali žilav, veoma agresivan u odbrani, može bez problema da čuva dvojke, možda i sitnije trojke. Mislim da je na 2 više igrao sticajem okolnosti da bi se maksimizovali ti rosteri za koje je igrao (u ARG je Campazzo ipak prvi plej, a Vildoza je bio komplementaran i njemu i Laprovitoli podjednako). Flashy igrač, ponekad malo divlji, voli da pripali na nepostavljenu odbranu i iz tranzicije ali ne iskače izvan timskih šablona, više je to neki kontrolisani haos i improvizacija koju takvom igraču moraš ostaviti. Rekoh, za EL je jako dobar fizikalac i ne oslanja se samo na šut. Nije takav 1 na 1 strelac kao Nedović ali njih dvojica bi mogli da budu baš interesantan tandem spolja. E sad, ja sam mislio i za Adamsa da je takav profil plus još izraženiji plej pa za sada nije to pokazao. Vildoza mislim da više voli da igra u brzom ritmu nego u sporom. Međutim, videli ste i sami na onim klipovima da čovek ipak deli asistencije kakve ne deli random dvojka, ima plejmejkerski gen i voli da rizikuje. Slažem se da njegovim dolaskom Džoni ili Adams postaju prekobrojni, a mislim da će to biti Adams jer gazda i većina bezvratih navijača em vole domaćeg/lokalnog igrača, em verovatno manje košta. Adamsa se niko neće ni sećati za par meseci ako ga sad sklone. E sad, šilbovati igrača posle 4 utakmice je baš onako pobednički modus operandi, nema šta. Meni deluje da je Adams nesnađen, a ne da ne zna. Džoni je jbga to što je, ja ga iracionalno volim kao igrača, al kod nas se nije proslavio ni igrama a bome ni mudima po kojima je bio poznat regionalno barem.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Džoni je jbga to što je, ja ga iracionalno volim kao igrača, al kod nas se nije proslavio ni igrama a bome ni mudima po kojima je bio poznat regionalno barem.

 

i to mu dodje otprilike jedina stavka koja ide u korist dzonija ali je neprejebiva iako nema nikakve veze sa dsnasnjim terenom.

Link to comment
Share on other sites

Na pitanje na šta mu je zasad najteže da se prilagodi, momak iz Baltimora odgovara:

“Na svoju ulogu, iskreno. Čini mi se da se ona dosad menjala na nedeljnom nivou. Moram da igram svoju igru nezavisno od toga koliko minuta i šuteva dobijam. To mi je novo, ali mislim da postajem bolji”.

 

Ima velike istine ovde,Razumem damage control sa njim na 2 ali ocigledno da ga je to dodatno zbunilo.Trebali su da mu daju da igra svoju igru,svoje suteve da uzima pa ga polako ukrotiti ako treba.Ovako nit zbog stila igre zna sta sme pa mu jos promene uloge brka stvari.

 

 

Mislim da je zanimljivo zapazanje njegova adaptacija tokom utakmice protiv PAO.Kada je krenuo da udara na jak presing jedva se gobeljao,jedva prenosio,ali se to zapravo promenilo do kraja.Nasao je nacin da pored Lee-a lako prenese loptu zadnjim promenama,kao da je to najveci problem,ne ocekuje u 100% vremena odbranu na 100% otud su bili i oni lezarni pasovi na pocetku,niko se ne kida da sece te pasove u kosarci koju je on igrao.

Mislim da bi se na sve ovo navikao da smo ga istrpeli kako treba.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Sad da budemo posteni, ekipa

 

Vildoza, Ivanovic, Markovic

Nedovic, Adams

Holand, Dobric, Lazic

Bentil, Lazarevic, Ilic

Martin, Petrusev, Mitrovic, Kuzmic, Raduljica

 

je izmenom Holand, Lazic, Raduljica, Kuzmic —-> zver na 3 

mogla biti u teoriji i najjaca koju smo imali mozda

 

Iskreno, ni ovako nije ni slaba, ni jeftina, samo je haoticna i vodi je Coach Dov

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...