Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

dobric nema bas D u 3&D ali slazem se sa sustinom napisanog.

 

edit

sto se raduljicinog slobodnjaka za tehnicku tice, in hindsight znamo da nije bilo dobro ali ubedjen sam da to nije slucajno, vec da je trazeno da on izvede sva slobodna, jer je u sustini korektan izvodjac. i sinocnih 3/5 nije lose iako nije epohalno.

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa I pre pocetka sezone, a I prosle je bilo jasno da Dobric ne moze na 2, kao ni Ivanovic da igra EL. Isto tako, I Holland je EC igrac I ja bih ga samo u ABA koristio. Na primer, 12 igraca koji bi mi bili u sastavu. 1 Vildoza, Markovic, 2 Nedovic Adams, 3 Dobric Lazic Lazarevic, 4 Bentil Petrusev(ako ne ide do decembra vratiti ga na 5 a Ilica na 4) Martin, Mitrovic, Raduljica. Idemo dalje... Adamsu mora da se nadje uloga sto pre I ja ga vidim na 2 kao sekundardnog kreatora I scorera prvenstveno.

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

holland je bas los ali isto tako verujem da on prilicno zavisi od toga koliko je igra tecna, tj koliko se igraci dobro krecu a podni djeneral diatribuira lopte

 

ovo sto igramo ne odgovara hollandu i hassanu, dok bentil recimo profitira, jer mu je svejedno.

 

 

nije sve sranje, ima dobrih momenata ali nam se margina za gresku rapidno suzava. otprilke, ako ne dodje vildoza, ugasili smo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

dobric nema bas D u 3&D ali slazem se sa sustinom napisanog.

 

edit

sto se raduljicinog slobodnjaka za tehnicku tice, in hindsight znamo da nije bilo dobro ali ubedjen sam da to nije slucajno, vec da je trazeno da on izvede sva slobodna, jer je u sustini korektan izvodjac. i sinocnih 3/5 nije lose iako nije epohalno.

Ja ovo iskreno u hali nisam primetio da je iko sa klupe aminovao ili da su bilo šta rekli ili pokazivali ka igracima

 

Raduljica je stao na liniju jer je prvo sviran faul nad njim i svakako je trebao da sutira svoja dva bacanja ,a onda je Bohoridis dobio tehnicku , onda je to prvo bacanje bilo za tehnicku a druga dva za faul, a on je svakako bio na liniji i kao po difoltu ostao tu.

 

Propust klupe ako niko nista nije rekao jer nije on toliko dobar izvodjac bacanja da sutne sva tri.

Edited by Filbi
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šteta za sinoćnju utakmicu…

 

Kada poslednja 2 minuta dozvolis protivniku trojku i 2+1 na isteku napada i daš im dve lopte u ruke za kontru 1 na 0 ne možeš očekivati ništa bez poraz… 

 

 

Vlada Jovanovic u završnici zabagovao kao Kari protiv Italije…

 

Bez reakcije na bezidejnost u napadu…

 

Zaboravljeni Adams u odnosu na Ivanovića koji je sve pogrešio… 

Luka zaboravljen takođe..

 

‘Lađenje Bentlija na klupi bez potrebe…

 

I jedno mora da shvati, ne možeš da deliš minutažu igračima “pre utakmice”, moraš da osetiš momentum ko koliko može u datom trenutku a sve u interesu ekipe…

 

Sve u svemu jako jako loše vođenje ekipe sinoć…
 

Nikola je u neverovatnom padu kada je “pick” igra u pitanju…

Ne može da navuče na blok “trenutnog” Nešu Ilića…

 

Sa Markovićem bi sinoć rutinirali zelene, koji su bili zreli za 10-tak razlike…

 

Jos jednom obe ruke gore 🙌🏻 za Vildosu…

Promenice napad iz korena…

Kvalitetna pick igra, nateraće na mnogo više rotacija odbranu protivnika, a kao rezultat svega imaćemo konačno mnogo više otvorenih šuteva… Sinoć smo šutnuli previše trojki preko ruke ili na isteku napada kao rezultat ofanzivne nemoći…


Martin i Bentli 👍🏻
 

Jovanović, Ivanović, Petrušev(završio na dupetu 5 puta koliko je mentalno i fizički spreman za ozbiljnu košarku) 👎🏻

 


 

#ZVEZDAIZNADSVIH

 

 

 

 

Edited by Naša posla 2.1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

holland je bas los ali isto tako verujem da on prilicno zavisi od toga koliko je igra tecna, tj koliko se igraci dobro krecu a podni djeneral diatribuira lopte

Pa da, to i sam i napisao ranije. Za njega treba akcija, isto kao za Berona ili Simona. Udje, opali 2-3 trojke nakon blokova i to je dovoljno od njega u tih par minuta. S tim sto mislim da za njega nece imati mesta u EL kada se vrate Nedovic i Markovic a prikljuci Vildoza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Filbi said:

Ja ovo iskreno u hali nisam primetio da je iko sa klupe aminovao ili da su bilo šta rekli ili pokazivali ka igracima

 

Raduljica je stao na liniju jer je prvo sviran faul nad njim i svakako je trebao da sutira svoja dva bacanja ,a onda je Bohoridis dobio tehnicku , onda je to prvo bacanje bilo za tehnicku a druga dva za faul, a on je svakako bio na liniji i kao po difoltu ostao tu.

 

Propust klupe ako niko nista nije rekao jer nije on toliko dobar izvodjac bacanja da sutne sva tri.

Gledao je Ivanovic prema klupi i Vladi i pitao ali ovi nisu ni skontali da je sudjena tehnicka.

Vlado je pricao sa Simonom koji je inace celu utakmicu pricao i pricao i pricao...

Ostali pomocnici isto nista, ladovina.  

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Clash said:

Gledao je Ivanovic prema klupi i Vladi i pitao ali ovi nisu ni skontali da je sudjena tehnicka.

Vlado je pricao sa Simonom koji je inace celu utakmicu pricao i pricao i pricao...

Ostali pomocnici isto nista, ladovina.  

Svejedno...i da je neko pogodio bacanje za tehničku, Radulja bi promašio svoje prvo od dva. Isti rezultat na kraju : D 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

 sa sve Kalinićem + klinci.

Zasto mislis da bi Kalinic ostao? Mislim, da li bi neko odbio Barselonu 2x cak i da smo mu ponudili vise love?  Mislim da nije bilo sanse da ostane kod i da je vec sebe video u Barsi pre kraja sezone, iako se na kraju provlacilo kroz medije da vaga izmedju nas i Barse, opet...  

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrić nema frejm da igra SF u Evroligi, možda nešto minuta u 2nd unitu, al' generalno bi to trebalo izbegavati. To što nema ball handling, shot creating i playmaking bi trebalo peglati tako što bi doveli neko krupnije krilo koje ume da igra sa loptom, tako bi Dobrić nominalno ostao na SG, al' ne bi morao da radi ono što ne ume, nego samo catch and shoot, katovi i tranzicija.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

kalinic bi mozda ostao da je proslosezonski tim sa radonjicem apgrejdovan. i to je pitanje ali onda bi bilo sanse.

Ja iskreno ne verujem da je postojalo 1% sanse da ostane cak i da smo doveli duplo jace igrace na deficitnim pozicijama. Prosto, dosao je u Zvezdu, odradio svoje na najbolji moguci nacin, oduzio se navijacima i sada ide da osvoji EL i to sa Barsom i bitnom ulogom u istoj. 

 

3 minutes ago, Guru said:

Dobrić nema frejm da igra SF u Evroligi, možda nešto minuta u 2nd unitu, al' generalno bi to trebalo izbegavati. To što nema ball handling, shot creating i playmaking bi trebalo peglati tako što bi doveli neko krupnije krilo koje ume da igra sa loptom, tako bi Dobrić nominalno ostao na SG, al' ne bi morao da radi ono što ne ume, nego samo catch and shoot, katovi i tranzicija.

 

U principu, samo da je ostao Davidovac na 3, Dobric bi mogao komotno na 2 ako sam te razumeo... 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Just now, Guru said:

Dobrić nema frejm da igra SF u Evroligi, možda nešto minuta u 2nd unitu, al' generalno bi to trebalo izbegavati. To što nema ball handling, shot creating i playmaking bi trebalo peglati tako što bi doveli neko krupnije krilo koje ume da igra sa loptom, tako bi Dobrić nominalno ostao na SG, al' ne bi morao da radi ono što ne ume, nego samo catch and shoot, katovi i tranzicija.

 

 

da bi dobric bio na SG, trebalo bi da imamo nekog evropskog john stocktona na PG i da bude kobra daleko konzistentniji suter iz otvorenih pozicija.

 

komotno mozes da nadjes drugog igraca, pre nego da se nadas da ce to biti dobric uz pleja kojeg nemamo [imho].

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Benito said:

Zna li neko sta ce biti sa Vildozom, neki pravnik?😁

 

Ovo sa Vildozom deluje kao jos jedan Covicev spin samo podignut na mnogo visi nivo u odnosu na ono sa Pablom Lasom. 

Ovde je potpisao igraca za kojeg ce se ispostaviti da nece moci da igra za nas. Pa ce posle da bude prica "sta nam rade". 

 

U principu Zvezda tu ne treba da plati nista. To sto Vildoza ima dogovor sa Baskonijom je njegova stvar i to nije klasican ugovor o angazovanju igraca pa da treba da se pita FIBA/EL ili ko vec.

 

Ali se plasim da je Covic bas igrao na tu kartu, posto se o tom polaganju prava na Vildozu znalo u javnosti, bas da bi napravio novi spin... i pojeo vuk magarca na kraju. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

da bi dobric bio na SG, trebalo bi da imamo nekog evropskog john stocktona na PG i da bude kobra daleko konzistentniji suter iz otvorenih pozicija.

 

komotno mozes da nadjes drugog igraca, pre nego da se nadas da ce to biti dobric uz pleja kojeg nemamo [imho].

 

Poenta je imati 2 ball handler-a u petorci, potpuno je nebitno da li će to da budu PG i SG, ili PG i SF... U ovom drugom slučaju bi Dobrić komotno mogao da igra SG, jer za to i ima adekvatan sajz i frejm, za trojku pak nema. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...