Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

Mega se bas pojacala .SadaimaSibija(214cm,2006.),Nikolica(210cm,2006.),Ostojica(214cm,2007.),Backa(210cm,2007.),Pavlovica

(214cm,2008.),Sarabu(212cm,2009.),Bjelicu(208cm,2009.).Ne znam da li postoji neki klub sa tako visokim igracima u mladjim kategorijama.Kakav potencijal imaju Zvezda,Partizan,Dinamik,Radnicki,Borac,Vojvodina kada se radi o visokim igracima?Za nepunih sedam dana pocinje JrNBA Serbia i iskreno se nadam da ce se na sajtu KSS pojaviti informacija o sastavima nase muske i zenske selekcije(prezime,godiste,visina,klub).

 

 

Edited by tanasko
Link to comment
Share on other sites

Da li neko sa hrvatskih foruma posjecuje ovaj sajt,pa da nam kaze nesto vise o igracima 2010.godista(prezime,visina,klub).Na ovom spisku je i Zlopasa koji je rodjen 2011.Na hrvatskim forumima sam citao da im je ovo najtalentovanija generacija u zadnjih 20 godina.Na spisku nema Volfa,Jerkica,Garme (svi igraju van Hrvatske),Vlaica,Sarina,te Butkovica(2011.,ne znam visinu,ali na forumu kazu da je najvisi).

Edited by tanasko
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, tanasko said:

Da li neko sa hrvatskih foruma posjecuje ovaj sajt,pa da nam kaze nesto vise o igracima 2010.godista(prezime,visina,klub).Na ovom spisku je i Zlopasa koji je rodjen 2011.Na hrvatskim forumima sam citao da im je ovo najtalentovanija generacija u zadnjih 20 godina.Na spisku nema Volfa,Jerkica,Garme (svi igraju van Hrvatske),Vlaica,Sarina,te Butkovica(2011.,ne znam visinu,ali na forumu kazu da je najvisi).

 

Butković je legit dvometraš, koji cm više.

Link to comment
Share on other sites

Juniorske kvalifikacije ce biti veoma interesantne.U prvoj grupi Partizan, Maga, Dinamik i FMP. Jedan sigurno otpada za Roda ligu. U drugoj grupi Zvezdi se ne isplati da ne bude prva. Sto se tice NBA jr tj U14 bez obzira sto Hrvati ne dolaze kompletni mislim da je  nase 010 dominantno u regionu i da su komplenti.

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2024 at 10:16 PM, Vreme čuda said:

NBA jr Hrvatska U14

Screenshot_20240908-220848~2.png

 

Izgleda da 🇧🇦 šalje samo 10 igrača.

 

Čak četvorica iz sarajevskog Realway. Bećarević i Halilović su dvometraši, Džemić bek skorer, Javzin plej.

 

Pretpostavljam da su pozvani i blizanci Prašović Džan i Fatih iz sarajevske Bosne, navodno visoki su oko 205 i igraju na spoljnim pozicijama.

 

Quote

Čak 4 od 10 igrača u muškoj reprezentaciji U 14 predstavljaće našu domovinu na ovom prestižnom turniru.
Asad Bećarević, Tarik Halilović, Imran Jazvin i Ibrahim Džemić

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci Bosna ima cak 4 dvometrasa sto je impozantno jer se radi o djeci od 14 godina.Negdje sam procitao da i mi imamo nekoliko igraca preko dva metra.Mozda cemo vise znati ako KSS objavi sastave nasih selekcija na svom sajtu.Bit ce uzivanje gledati na nekom strimu ove djecake i djevojcice i vidjeti buducnost kosarke na ovim prostorima.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, MikiMilane said:

Pionirska reprezentacija 🇷🇸 nastupat će u sastavu

 

Luka Panić

Lazar Kojić

Dositej Nedeljković

Danilo Stojanović

Filip Mrđen

Marko Avdalović

Uglješa Avlijaš

Strahinja Stefanović

Filip Dumitrašković

Vuk Lazić

 

 

Gde je Miladinović?

Link to comment
Share on other sites

Na sajtu KSS ni rijec o turniru.Zasto samo 10 igraca?Saznao sam visine 6 igraca-Panic 168,Kojic 195,Avdalovic 202,Nedeljkovic 188,Mrdjen 183m,Stefanovic 203.Da li neko zna visine preostale cetvorice?Cini mi se da su igraci iz Bosne najvisi.Sutra pocinje turnir.Uzivajmo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...