Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Pokajte se nevernici!

Šteta za razliku ali dobro. Kontrolisanje cele utakmice. Odlična odbrana. Ukradene lopte. Zamenjene uloge. Partizan igrao smislenije. Zvezda živela i umirala od Vildose i Nedovića. Eto, kad su vrhunske EL sudije koje ne padaju pod pritisak i imaju jak autoritet i kad nema prekida kako može da se odigra normalan derbi i u Pioniru.

Dobismo ovaj rat! Top8 je daleko i dalje za obe ekipe ali drago mi je što će zbog ove pobede Arena verovatno biti puna do kraja na našim tekmama.

Safete, srećan rođendan!

Odoh da nastavim sa rakijom.

  • Like 13
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mfmilan said:

Ono kad i u pobedi usereš. Na dobrom smo putu da sa svim konkurentima imamo lošiji međusobni skor. Dal neko tamo razmišlja o tim stvarima?


Siguran sam da smo svi popizdeli na trojku u zadnjoj sekundi, ali čini mi se da nema mnogo toga što smo mogli da uradimo. Recimo, one dve trojke Dobrića gde je bio sam kao duh na pola 4/4 su već za popizdeti, druga došla zbog ispadanja Pantera. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra odbrana, glup napad.
Igrali smo drugo poluvreme na čist individualni kvalitet bez protoka lopte ali ima i do Zvezdine odbrane.

Trifunović na kraju nije napravio faul ali jeste glupost u napadu, moglo je da nas košta.

Sudije svirale svaki kontakt u prvom, u trećoj očekivano pustile tuču, na kraju opet svirale svaki kontakt sto je nama više odgovaralo.

Pobeda, idemo na Asvel.

Link to comment
Share on other sites

Moram sve da pogledam opet.

 

Takođe moram da priznam da od svih scenarija koje sam imao u glavi, ovo nisam imao. Zato je basket najbolja igra na svetu.

 

Ljudi, dobili smo nekoga u gostima! I to ne bilo koga! Radujte se!!!

 

Edited by Dzep
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzep said:

Moram sve da pogledam opet.

 

Takođe moram da priznam da od svih scenarija koje sam imao u glavi, ovo nisam imao. Zato je basket najbolja igra na svetu.

 

Ljudi, dobili smo nekoga u gostima! I to ne bilo koga! Radujte se!!!

 

Ono, niste vi nikog dobili u gostima. Kad budete dobili nekog direktnog rivala bilo gde za prolaz na razliku onda jeste

Navijam za Vas da dobijete Žalgiris

Edited by Gojko
  • Love 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gojko said:

Ono, niste vi nikog dobili u gostima. Kad budete dobili nekog direktnog rivala bilo gde za prolaz na razliku onda jeste

 

Pa zar smo ovo igrali u Areni,pred svojima? Ono, gledao sam bez tona, zar je moguće da je navijanje bio tako slabo?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dzep said:

 

Pa zar smo ovo igrali u Areni,pred svojima? Ono, gledao sam bez tona, zar je moguće da je navijanje bio tako slabo?

Pa opet Neda dao The Trooojku koja će vas zakopati.

Gledaj malo širinu

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gojko said:

Pa opet Neda dao The Trooojku koja će vas zakopati.

Gledaj malo širinu

 

Uopšte ne brinem, kapiram da će obe ekipe popušiti za top8, a i nisam alav, zadovoljan sam pobedom 

 

Biće zanimljivo kako ćete navijati za nas vs Žalgirisa 😂😂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dzep said:

 

Uopšte ne brinem, kapiram da će obe ekipe popušiti za top8, a i nisam alav, zadovoljan sam pobedom 

 

Biće zanimljivo kako ćete navijati za nas vs Žalgirisa 😂😂

Pa treba da si zadovoljan pobedom. Ja sam znao da ćete pobediti.

Ja ću veoma vrlo navijati za Vas protiv Žalgirisa. Videćete posle zašto...ako pobedite!

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gojko said:

Pa treba da si zadovoljan pobedom. Ja sam znao da ćete pobediti.

Ja ću veoma vrlo navijati za Vas protiv Žalgirisa. Videćete posle zašto...ako pobedite!

 

Buraz, aerodrom Barselona mi je svedok, navijao sam za vas svim srcem kad ste igrali protiv zelenih, ali jbni Uljanovas...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...