Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=GgnClrx8N2k

Smajli ih nauci da zona i dalje funkcionise, razigrasmo gerijatriju koja je dokazala da je ipak sve u glavi.

Preostaje da vidimo da li je bes nasim momcima bes pokretac gde imamo protivnike hronoloski poredjane za pokaznu vezbu za "pravda je umrla kad god vi odaberete da je umrla ali nesto je i do nas".

Stagod da se desi u ABA, ceracmo se mi jos 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Poema o Madridu

 

Komšinica s leve strane ima devet mačaka, 

Komšinica s desne strane ima sedam mačaka, 

Neko uvek panter je, neko uvek Ljulj.

Kocko budi čoek, ne padaj u mulj. 

Nek ti ruše crepove, 

I seru u cveće, 

Neće skoro februar, 

Neka ih nek kmeće. 

Pojele ti piliće? 

Neka ih nek jedu,

I ti igraj zonu, ne padaj u bedu. 

 

(da pročitaju svi igrači KKP i HQ pred istorijsku utakmicu protiv SCD) 

 

Edited by KockoOblo
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, KockoOblo said:

Poema o Madridu

 

Komšinica s leve strane ima devet mačaka, 

Komšinica s desne strane ima sedam mačaka, 

Neko uvek panter je, neko uvek Ljulj.

Kocko budi čoek, ne padaj u mulj. 

Nek ti ruše crepove, 

I seru u cveće, 

Neće skoro februar, 

Neka ih nek kmeće. 

Pojele ti piliće? 

Neka ih nek jedu,

I ti igraj zonu, ne padaj u bedu. 

 

loki-dont.gif

Link to comment
Share on other sites

Mnoge tekme sam proživeo emotivno, u smislu da se toliko nerviram, da mi ne bude dobro, ali druga tekma sa SCom je bila neki novi nivo po tom pitanju. 

Na pola treće sam seo u kola, otišao kod stara majke, uzeo neki od njenih lekića, da se smirim.

 

Ulgavnom, utisak mi je da je ova ekipa psihički i fizički polumrtva. Male su šanse da mi se promeni taj utisak, ali ajde da se još malo nadamo. Za početak da krenemo od ove tekme večeras. Da pokažemo mnogo više energije i rutinski ovo rešimo, inače ću to videti kao znak da nema šanse da se više trgnemo ove sezone.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je krajnje vreme da se proguta ta taboo balkanska knedla i angazuje klupski terapeut za ubuduce. Nije normalno da jedna (profesionalna) ekipa u manje od mesec dana prvo ne puca nego pršti od samopouzdanja, pa da ga kolektivno istrese u bunar tako jako (nepovratno?).

 

Razumem ovaj bedak i dozivljavam ga jednako kao i oni sami, emotivni ponor je za ljude, ali nema se vremena i luksuza za ovo sto gledamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Mislim da je krajnje vreme da se proguta ta taboo balkanska knedla i angazuje klupski terapeut za ubuduce. Nije normalno da jedna (profesionalna) ekipa u manje od mesec dana prvo ne puca nego pršti od samopouzdanja, pa da ga kolektivno istrese u bunar tako jako (nepovratno?).

 

Razumem ovaj bedak i dozivljavam ga jednako kao i oni sami, emotivni ponor je za ljude, ali nema se vremena i luksuza za ovo sto gledamo.


Naprotiv, baš je normalno. 
 

Zato malo odmora, malo fokusa na druge stvari, malo trener, porodica, trening, same routine, same superstitions. 
 

Psiholozi u sportskim kolektivima ne mogu da škode, ali ovo što je ekipa prošla poslednjih dva-tri meseca je baš iscrpljujuće. Mislim da smo imali dovoljno vremena da malo svarimo, introspektujemo i okrenemo novi list. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kendrick said:


Naprotiv, baš je normalno. 
 

Zato malo odmora, malo fokusa na druge stvari, malo trener, porodica, trening, same routine, same superstitions. 
 

Psiholozi u sportskim kolektivima ne mogu da škode, ali ovo što je ekipa prošla poslednjih dva-tri meseca je baš iscrpljujuće. Mislim da smo imali dovoljno vremena da malo svarimo, introspektujemo i okrenemo novi list. 

 

Nije normalno da se onoliko padne. 

 

Ok, nisam očekivao da ne znam kako blistamo, ali da dođemo u situaciji da budemo na šut ili 2 od ispadanja? Da imamo 35 skokova manje na dve utakmice? Teško blamiranje. 

 

Ali ok, jednim delom se i ja nadam da si u pravu. Da nam treba jedna dobra tekma i sigurna pobeda da se malo makar vratimo.

 

Igra li Madar noćas?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...