Jump to content

Ženska košarka


serbianhoops

Recommended Posts

4 minutes ago, Tamburinjo said:

Jeste da se oko zenske kosarke slazem sa gospodinom Jovanovicem ali privucen naslovima pogledah "Sok zavrsnicu" protiv Belgije... Pa njih je ladno azpisnicki sto ostetio 

posto je vreme krenulo da tece cim ej nasa izvela loptu a Belgijanka jos nije uhvatila. Jel su to druga FIBA pravila il su zajebali sa zapisnickog stola? 

Dirala je loptu igračica Belgije koja je branila uvođenje lopte, zato je i došla do njih lopta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:

I ne zove se Marina nego Valerian

 

1 minute ago, Kankkunen said:

Udata za našeg basketaša ...

 

Just now, Ridji said:

I ne zove se Marina nego Valerian

 

Autocorrect prebacio, ispravio sam u originalnom postu.

Znam da je srpska snajka, samo mi zanimljivo 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovo mi prva utakmica da gledam na ovom prvenstvu i iam 3 utiska..

tamna vukosavljevic sto igra za vrancusku

svetla brooks sto igra za nase

i sareni koji ni nije za bolje od one zikine sarenice

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na

2 minutes ago, Issey said:

Naravno, ovo je super rezultat s obzirom da je Francuska veliki favorit. Ali mi očigledno znamo da igramo protiv njih. Videćemo u drugom da li ćemo izdržati...

Marina šije francusku selektorku za tri koplja u košarkaškom znanju, to nam je najveća prednost. "Samo" treba odigrati bolje od njih do kraja utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Generalno igramo odlično odbranu, odlično sakupljamo i udvajamo njihove visoke kad prime loptu pri čemu one nemaju rešenje i povratan pas. Posebno su u problemu sa niskim plejmejkerima, a obe su im takve. Zato je njihova selektorka došla u situaciju da igra bez klasičnog pleja, već sa dva 2 na 1 i 2 i to im bolje funkcioniše za sada. Mi još imamo prostora da Nevena proradi, sto ona uglavnom čini u drugom poluvremenu.

Celu prvu četvrtinu Crvendakic je bila u ozbiljnom mismatachu a samo smo jednom pokušali to da iskoristimo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...