Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, Markoss said:

 

Imao je Holand odlicnu lovu u Turskoj, bio je najplaceniji igrac Burse. Svakako ih ja nisam potpisivao, pa ne znam sta da ti kazem, i naravno svako moze da veruje u sta god zeli, ali tvrdim da su cifre onakve kakve sam napisao i da ce plej biti najskuplji igrac u rosteru. 

To niko ne spori da ce plej biti najskuplji,ali za Nedovica gresis,jer da kazemo ima malo specificniji ugovor ,i oni bonusi nisu bas kao kod svakog drugog jer zavise od mnogo toga,ovo sto sam napisao je fiksni iznos,ima i dodatni iznos ako odigra odredjeni broj meceva tj ne bude imao povreda,plus ima dodatak za svaki trofej uspeh u sezoni itd.Ali to sve zavisi moze da izadje na milion ali da ima to fiksne isl nema 

1 minute ago, Kankkunen said:

Kojom magijom i kojim parama, čovek ima ugovor do leta 2023. :smiley13:

Ne postoji ugovor koji nema izlaz iz istog ugovora.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Kojom magijom i kojim parama, čovek ima ugovor do leta 2023. :smiley13:

Pa nama je drzava sponzor. A drzava je vec dala neke subvencije Teodosicu, pisalo se ovde. Pa ta ista drzava proceni da bi bilo dobro da se igrac nivoa Teo vrati u Srpsku kosarku. Nista manje nece dobijati ali ce biti u Srb. 😁 Slicno kao Obradovic sto je dosao kod komsija.  Moje misljenje samo. 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

jel' to portorikanska repka ili neka random ekipa? ako je ovo drugo, kako je to moguće ako je potpisao ugovor sa zvezdom?

sry ako sam nešto pogrešno učitao

To je njihova liga koja se igra preko leta, negde od maja meseca ...za mnoge igrače dopuna budžeta.

On je igrač Zvezde za narednu sezonu i to nema veze sa ovim.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Pa nama je drzava sponzor. A drzava je vec dala neke subvencije Teodosicu, pisalo se ovde. Pa ta ista drzava proceni da bi bilo dobro da se igrac nivoa Teo vrati u Srpsku kosarku. Nista manje nece dobijati ali ce biti u Srb. 😁 Slicno kao Obradovic sto je dosao kod komsija.  Moje misljenje samo. 😁

Teodosic ode kod lekara i izvadi uverenje da ne moze vise da se bavi teskim fizickim radom....?

konstrakta-ana-djuric.gif

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nate said:

u ovoj fazi karijere i sa reputacijom koju ima holland ne moze vredeti  600k!! pitanje da li je ikad u karijeri imao toliko

Mislis da su Uniksovi igraci slabo placeni?

Edited by Everlook
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nate said:

ako smo dali 600k hollandu, sve ih treba baciti u aps!

 

Holland je u Bursi imao 400k. Pre toga je u Rusiji imao vise, sigurno. Mislim da je kod nas na 400k. Ima i godine vec covek.

 

Sto se ove cele price tice, vec mi se opasno jebe ko ce da dodje ko nece... ovo oko Vajta koji je odigrao kurcina sezonu ali je opet nefer prema njemu. Ko nas je bio po usima da ga produzimo? Sad smo napravili samo sranje da covek nece da ide a mi ga teramo. #Terzaeffect jebote. Ko nama vodi kadrovsku politiku, Vesna?

 

Sad joj je lep Aron, sad joj nije, ne voli plavusane vise... jebem ti klub bas. Sramota.

 

Dovedite vise tog Kobsa i Raduljicu i da konacno odjebemo od prvog mesta u selu, ionako nasa kosarka za go kurac vise nije.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kronostime said:

Teodosic ode kod lekara i izvadi uverenje da ne moze vise da se bavi teskim fizickim radom....?

konstrakta-ana-djuric.gif

Vučić nadje doktora na VMA koji obori tu tvrdnju,i napise da je to sve samo posledica prelezane korone.Prepise Paracetamol 2 puta dnevno,i da se vakcinise javno pred kamera Pinka Prve Rts a da Jovana Jeremic bude voditelj tog dogadjaja 😛

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

More ja bih svakom nasem registrovanom sportisti udario porez od simbolicnih 1% na platu i tim parama finansirao sport. 😁

cccc, ne znas ko je strucna komisija?

 

Spoiler

anathema-anatema.gif

 

1 minute ago, Maverick88 said:

Vučić nadjendoktora na VMA koji obori tu tvrdnju,i napise da je to sve samo posledica orelezane korone.Prepise Paracetamol 2 puta dnevno,i da se vakcinise javno pred kamera Pinka Prve Rts a da Jovana Jeremic bude voditelj tog dogadjaja 😛

Oa0JXpm.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Mnogo vise ima Nedovic. Nema potrebe da glumimo trol komsije sa druge strane brda i da prikrivamo cinjenice, kako bi ispalo da smo sirotilja. Prosle sezone se nije imalo, ove se ima, tacnije cim je Radonjic otisao, odmah se ima, pa nek drugi izvlace zakljucke.

 

Nedovic ima 1.1 milion po sezoni. Singlton ce npr imati milion po sezoni. Martin 600k, Holand 600k. 

 

Ako dodje onaj kog prizeljkujemo na pleju, imace vise i od Nedovica. 

Ovim letom i ovom prelaznim rokom KKCZ i KKP postaju (polako) odvratniji od svoje velike braće, FKCZ i FKP.


Što opet ne menja činjenicu da ću (verovatno) biti licemer što se tiče gledanja utakmica i navijanja za klub

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ridji said:

Ovim letom i ovom prelaznim rokom KKCZ i KKP postaju (polako) odvratniji od svoje velike braće, FKCZ i FKP.


Što opet ne menja činjenicu da ću (verovatno) biti licemer što se tiče gledanja utakmica i navijanja za klub

 

Odavno nema niceg simpaticnog u nasoj kosarci, sve sama patkometrija i hleba i igara za narod. Zato i napisah pre neki dan, barem imam tog Dalibora Ilica da navijam za neciji napredak. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Kankkunen said:

To je njihova liga koja se igra preko leta, negde od maja meseca ...za mnoge igrače dopuna budžeta.

On je igrač Zvezde za narednu sezonu i to nema veze sa ovim.

 

Poznavajući našu istoriju i sreću ne gine mu znači jedna povreda 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...