Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Maverick88 said:

Nema nikakve buve druze odmah da ti kazem,da je Covicu zelja da imamo vecinu domacih igraca,on da je mogao doveo bi i Bielici i Bobija takodje.Ali opet kazem zelje su jedno mogućnosti su nesto drugo.On pokusaca već godinama da dovede Tea tako da ne vidim što bi se ova razlikovala.Ne kazem da ce Teo doci ali da imamoxzelju da ga dovedemo nemoj sumnjati da je buva jer mu treba zavesa za nesto drugo.Jer mi ako zelimo i mozemo da zavrsimo Napiera ne treba nam nikakva zavesa za to

Ma meni je smijesno ovo za Teodosica nakon onoliko puta kolko nas je odbio, sad kao mi smo zagrizli a njemu plata ove sezone 1.7 milion a pise u tekstu da ce Virtus i povecati ako bude bilo potrebno.

Znaci nema ni teoretske sanse a opet se o tome pise i ne znam zasto se zapocinje ta tema opet.

Link to comment
Share on other sites

Da li sam jedini kome nije krivo sto je ostao Vajt,ne zbam da li znate koliko je nezgodba povreda i koliko je tesko posle nje vratiti se kosarci.Mislim da bi mogao da odigra korektno,kosarkaski je zreo i dovoljno iskusan.

Da budem jasan,ne radujem se ali i ne zalim puno.Zorab Nikolic me plasi kao potencijalno pojacanje vise nego ostanak Vajta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Snjofko said:

White nije los igrac ni za nas, ni za druge solidne timove. Logika moze biti, daj da ga imamo kao sigurnu opciju, a ako nadjemo nesto bolje, bice timova koji ce ga hteti.

 

Nadam se da je tako.

Logika je odlicna i uopste ne vidim nijedan problem u njoj.

 

Da, osim jednog a to je da nema timova koji ce ga hteti

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vasa123 said:

Ma meni je smijesno ovo za Teodosica nakon onoliko puta kolko nas je odbio, sad kao mi smo zagrizli a njemu plata ove sezone 1.7 milion a pise u tekstu da ce Virtus i povecati ako bude bilo potrebno.

Znaci nema ni teoretske sanse a opet se o tome pise i ne znam zasto se zapocinje ta tema opet.

Druze to je Covic, smešno jeste ali meni je smesno bilo i da dovedemo Kalinica proslo leto,smesno mi je bilo i za Nedovica kada se pocelo pricati da ce Čović dati obestecenje za njega,ja nisam verovao da ce se desiti nista od toga.Pogotovo za Nedovica da ce mu dati jos 3 godine ugovora i platiti obestecenje.Da ce dati Kalini onakav ugovor isto nisam verovao sa ce se desiti ali desilo se.

Mi novac imamo prilicno ustedjen za sada.Strucni stab nam je min upola jeftiniji sigurno,odlaskom Kaline Holinsa Woltersa imamo sigurno oslobodjen solidan deo budzeta.Sa druge strane brda se redjaju el pojacanja i stranci.Mislis da ne udara na ego Covicu da kaze e sad cu ja da dovedemo sve nase da pokazem da sa moze i tako.E bas zato ide i ova prica oki Tea Gudure Raduljice itd.Da li i koliko realno,da si me pitao pre par godina i ja bi rekao budalastina,sada posle svega sta se desava i kod komsija i ovde nisam siguran vise u nista.Ali razumnija je prica je da se to nece desiti.

Edited by Maverick88
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da bi Teo nama došao jedino ako mu baš ponestane drugih opcija.

I ranije je bilo naznaka da mu se ne vraća u srpsku košarku, sada ima opciju da ostane u Italiji i igra EL.

Ne znam na koju foru bi ga Čović sad privolio. 

Link to comment
Share on other sites

Ali koliko je dobra fora sto se non stop u kategoriju domaci igraci ubraja Raduljica. To je kao da ja sad kazem: Partizan dovodi ludacka strana pojacanja, mi treba da odgovorimo domacim igracima i da dovedemo Gudurica, Teodosica, Stojakovica…

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Ali koliko je dobra fora sto se non stop u kategoriju domaci igraci ubraja Raduljica. To je kao da ja sad kazem: Partizan dovodi ludacka strana pojacanja, mi treba da odgovorimo domacim igracima i da dovedemo Gudurica, Teodosica, Stojakovica…

Pa je l domaci igrac?Treba ti treci centar jbg ne prvi. Jedino drugu opciju sto je pomenuo malopre neko je ta da Singlton bude taj treci centar a da ostane Wajt.U suprotnom na treba domaca opcija na trecem centru.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

U ovakvim situacijama kao sa Vajtom, ako je istinita ova prepiska da smo ga produzili 25.juna, uvek sam za to da igrac uzme sve sto mu pripada po novom ugovoru.

Još jedan dokaz sa koliko diletantizma donosimo pojedine odluke a i mišljenja sam da bi bilo uputnije da gledamo u svoju kortu i prestanemo sa idealiziranjem svega šta komšije potpišu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Još jedan dokaz sa koliko diletantizma donosimo pojedine odluke a i mišljenja sam da bi bilo uputnije da gledamo u svoju kortu i prestanemo sa idealiziranjem svega šta komšije potpišu.

Mi vec dvadeset godina na zalost zavisimo od toga koliko ce biti jaki oni,i na osnovu toga i formiramo rostere.Tako da ovo nije nista novo niti pocelo da se radi od oce sezone 

1 minute ago, necke said:

Hocemo Tea od 1.7m a mnogo nam 1.4m za Henrija. Interesting

Niti je Teo 1.7 niti je Henri 1.2 to se lupetaju cifre standardno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Svaki drugi?Ko je prvi do sada?

Pricam generalno u Srbiji. Kod nas je prvi Nedovic.(receno je 1.1 milion) Mislim i da je on isto placen suvise. Koomsijska prva petorka milion dolar baby style.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Just now, necke said:

Ok Maverice shvatio sam da imas informacije iz prve ruke

Ovo je sto posto tacna informacija za Nedovica.To sto se pise da nekocdobija nzm koliko ne znaci da zaista dobija.Sad ko hoće da veruje neka veruje ne mogu ja da ti kazem u sta ces da verujes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...