Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

opustite se, coach vlada mesa petorke

i jos nam ne igraju 3 najbolja igraca

samo sa 10 nedarinih poena ovo bi bio egal

puno prostora za napredak imamo

Kad krenemo 0:6 u EL i kiks ili dva u Aba onda klasika traži se trener.. Neće coach VJ ni dočekati da najbolji zaigraju..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fradler said:

Utisak je da bi Olimpijakos ovo bez problema dobio 50+ razlike kad bi im trener to trazio, kao i da bi Adams izgubio 20+ lopti kad bi mu Dovla dao full minutazu

22 hours ago, fradler said:

Pljucka se po automatizmu i unapred usvojenom skepticizmu glede ove ekipe koja nije ni manje ni vise EL konkurentna niti izgleda nesto specijalno "dezorijentisanije" u predsezoni, od X prethodnih.

ajmo malo srecne misli

Link to comment
Share on other sites

Nisam nista pisao do sada sto se tice tima, neko ce reci da je kukanje a sezona nije ni pocela a mislim da je pre surova realnost, ova utakmica nije ni bitna.

Kako se nadzire ovo nece ni na sta liciti. Ekipa skrpljena bez ikakvog smisla. Par epskih failova sa dovodjenjem stranaca. Kud smo nikad slabasniji sa rosterom jos imamo i Vlajka - kukurajka koga ce azdaje iz el za dorucak ...

Po meni sve iznad 14. mesta u el bi bio uspeh, nema mi sta da trazimo ni sa komsinicom u abi, bice cepanje sa vitamincima i futurom.

Ja se iskreno nadam da ovi momci mogu da me demantuju i naprave nesto vise mojoj sreci ne bi bilo kraja ali mi deluje nemoguca misija.

Link to comment
Share on other sites

evo malo i mi njih pustamo, da se laranzakisu podugne samopozdanje

idemo zajedno!

 

ljudi ekipa je manje vise potpuno nova i neuigrana, bez najboljeg igraca i sa novim trenerom. ovo su pripremne, jos se trazimo, neuigrani smo, igraci se ne razumeju na terenu itd...

ja im dajem fore pola godine, tek tad cu moci da sudim sta, ko i kako. 

do tad, samo podrska. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...