Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Neugodno je ponekad gledati Dobrića kako tapka loptu...

 

U svakom slučaju, vidi se napredak u odbrani, a što se tiče napada tu i dalje ima amplituda, što je i očekivano obzirom na to da su pripreme + igramo bez, napadački gledano, dva bitna igrača u vidu Nedovića i Petruševa. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Ja jos ne vidim  sta je nama plan u napadu i odbrani...

 

u napadu tezimo da se oslobadjamo lopte i da igramo brzo, meni je to u teoriji okej. ekipa koja zivi u tranziciji ali nije sebicna.

da li ce trener uspeti to da sagradi, videcemo ali imamo igrace za to i to je tendencija

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

u napadu tezimo da se oslobadjamo lopte i da igramo brzo, meni je to u teoriji okej. ekipa koja zivi u tranziciji ali nije sebicna.

da li ce trener uspeti to da sagradi, videcemo ali imamo igrace za to i to je tendencija

Videcemo...Koliko ce to uspeti da prodje protiv EL ekipa...

Ali ovo sto vidim nije bas obecavajuce.

Ipak igramo protiv prosecnih EC ekipa...

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo relativno ok za ovaj deo sezone/priprema...igraci se jos upoznaju, adaptiraju, u odbrani se vide neki relativno jasni obrisi, ocigledno je da cemo biti agresivni na lopti, dosta preuzimati, juriti ukradene dosta cesto, a iz toga brza tranzicija.U pozicionom napadu se ide na to da lopta sto manje stoji i da kruzi dok se ne nadje najpovoljnija pozicija.Jos smo neuigrani, a i nekompletni, kad budemo kompletni imacu jasnije zakljucke. Ono sto sa sigurnoscu mogu da tvrdim je da ce Lazarevic imati puno minuta i biti bitan igrac, i da je Bentil prema ocekivanjima potpuno bezvezan igrac.Ono sto i ne nazirem je ko su nasih 12 igraca koji ce uglavnom biti snadardni😎

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da cu ja ovo da napisem, ali po tome koliko se video potpis trenera na igri tima zasad deluje: Radonja>Tomic>Sakota>Alimpije>Vlada. Mislio sam da je Alimpije igrao najdezorijentisaniju kosarku ikada, ali ovo trenutno, uz punu svest da je predsezona deluje vise oslonjeno na to sta igraci smisle nego na neko ozbiljno trenersko analiziranje i planiranje. Svakako ne delujemo kao EL ekipa. Nadam se da ce ovo izgledati drugacije za metar dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...