Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Izabrali su Slodes verovatno jer je iz BG, a većina drugih BG klubova ima priču sa nekim drugim 

Bukvalno to. 

 

Evo liste klubova po ligama za ovu sezonu:

https://lige.kss.rs/wp-content/uploads/2022/07/03_Pocetne-tabele-zimskih-seniorskih-nacionalnih-liga-KSS_DZS_01_2022_2023-11072022.pdf

 

Ne znam da li je uopste mogao u neki KLS tim na dvojnu, mislim da ne, ali hipoteticki da je mogao tu su Dinamik (ima svoju pricu, ne bi uzeli igraca samo da im igra utakmice), Mladost Zemun (ne znam da li su jos u odnosima sa Partizanom, i kao i Dinamik imaju svoje ciljeve), OKK Beograd (Miskov playground) i ostaje eventualno da putuje u Pancevo da sa Tamisem igra utakmice. 

 

U 2. ligi play off delu imas Slodes i Borac iz Zemuna. U playout delu imas Zitko i Beko iz Koteza. 

 

Slodes je cak igrao i prvu ligu, ne znam da li nam je jos uvek isti i sponzor (SoccerBet). 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

A sad ponovo branioci uprave KKCZ mogu da ispale svoje parole, podmetnu, izvrnu i prevrnu napisano. 

ovde ti je vise ljudi, koji sigurno nisu branioci uprave kkcz, stalozeno i odmereno napisalo zasto to nije smak sveta

a ti i dalje vodis neki svoj licni rat protiv sarca

to mozete i na pp da nastavite

 

on topik: jel se zna kada se okvirno vraca kumara?

i kad igramo sledecu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Topic je tek napunio 17 godina, pre nekoliko meseci je uz porodjajne muke prevodio loptu protiv jedne Krke. Odigrao je ukupno dvadesetak abaligaskih minuta i za to vreme upisao 7 izgubljenih lopti.

 

Nema kluba u Aba ligi koji bi u ovom trenutku pristao da ga istrpi i da mu poveri iole pristojnu ulogu, cak bi ponajvise minuta skupio kod nas, s obzirom da ce biti garbage time-a u vecini utakmica.

 

Ako vec ne moze u neku aba2/kls ekipu na dvojnu registraciju, ova varijanta gde ce da trenira sa nama, a u tom Slodesu igra kakvu-takvu seniorsku kosarku, je po meni sasvim okej.

Link to comment
Share on other sites

Nije mogao na dvojnu u KLS tim, jer je i Zvezda u tom rangu takmičenja.

U tom Slodesu će sigurno ispuniti sve zahtjeve Zvezde u smislu minutaže i uloge u timu.

Bilo koja, makar i slabija, ABA1/2 ekipa ima svoje rezultatske ambicije i ne bi mogla da garantuju minute u sve ostalo što Zvezda traži. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fradler said:

Topic je tek napunio 17 godina, pre nekoliko meseci je uz porodjajne muke prevodio loptu protiv jedne Krke. Odigrao je ukupno dvadesetak abaligaskih minuta i za to vreme upisao 7 izgubljenih lopti.

 

Nema kluba u Aba ligi koji bi u ovom trenutku pristao da ga istrpi i da mu poveri iole pristojnu ulogu, cak bi ponajvise minuta skupio kod nas, s obzirom da ce biti garbage time-a u vecini utakmica.

 

Ako vec ne moze u neku aba2/kls ekipu na dvojnu registraciju, ova varijanta gde ce da trenira sa nama, a u tom Slodesu igra kakvu-takvu seniorsku kosarku, je po meni sasvim okej.

Spremaš momka da ti bude evroligaški igrač tako što će da igra u nekoj bezveznoj ligi sa amaterima? igrač se postaje tako što se pripremaš i igraš protiv jačih protivnika a ne da dominiraš protiv isluženih igrača dok oni podriguju na pivo i hvataju vazduh na parketu. Topić i svaki drugi mladi igrač mora da se u svakoj ekipi za koju bude igrao izbori za minute a ne da mu se nešto poklanja i garantuje.    

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

 

a ti i dalje vodis neki svoj licni rat protiv sarca

to mozete i na pp da nastavite

 

sharac je nicim izazvan krenuo djonom na upise visokoletaca a nastavio u istom tempu na perkosovu opasku (sa nepotrebnim dodatkom bljutavo) da slodes i borac iz cacka u vreme kada je teo bio klinac nisu isto, i ja sa time mogu da se slozim ali je to i nevazno. kao sto beopetrol iz vremena kada je sasa obradovic bio klinac (novo poredjenje), jeste nebo i zemlja za taj neki danasnji slodes.

 

sharac se pojavi kao precednik vuchic, ljut na novinare koji izrazavaju sumnju u poteze ili postavljaju nezgodna pitanja.

ni prvi ni hiljaditi put da se tako nesto desava, iznerviran je na prvom postu kao da se dva dana mrcvario u nekoj diskusiji punoj razumnih argumenata a druga strana troluje. a nije tako.

 

pisem ovo kao neko kome u ovom aktuelnom slucaju vise prija strana koju sharac drzi ali je nacin brutalno nepristojan i kao sto rekoh, ne bas s'opipljivim razlogom. dovoljno je one CAPSLOCKOVE pogledati a kamo sustinu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Baš ovo što si boldovao smatram kontraproduktivnim za mladog igrača. To da trenira sa prvim timom a onda za vikend ode u ekipu koju ne poznaje pošto ne trenira sa njima i dobije loptu u ruke da pokaže koliko je bolji od svih njih. Niti se mladom igraču igra takvo takmičenja niti će ga novi saigrači prihvatiti i pomagati mu u sazrevanju. Moj stav je jasan, treba ga poslati godinu dana da igra za neki ozbiljniji klub( sve pod uslovom da nije dovoljno dobar da igra već ove sezone za KKCZ) u ozbiljnijem takmičenju od onog u kojem učestvuje Slodes.

A sad ponovo branioci uprave KKCZ mogu da ispale svoje parole, podmetnu, izvrnu i prevrnu napisano. 

E jbg onda... 

Objasnila ti ovde gomila ljudi zasto je to dobro i zasto suprotno ne bi bilo dobro. Davani su ti primeri od ranije. Ali jbg. 

 

Ti sada znas da se Topicu ne igra takvo takmicenje? 😄  Ma jasno, svi bi oni odmah u NBA. Moze, ali kad budu Luka Doncic. Pa i on je igrao sa 2-3 generacije starijim igracima pa je igrao i za Real Madrid B tim i bio na radaru maticnog tima non-stop. Igrao sa njima 4. spansku ligu, amaterski nivo... 

 

Ne znam sta bih ti vise rekao. Jedan sam od velikih kriticara uprave i uvek isticem sta mislim da nije ok. I sada smo svi mi "branioci uprave KKCZ". 

 

Jedino da prihvatimo da se ne slazemo po tom pitanju.

I da,  nadji sebi klub pa ga vodi kako hoces 😄 (sala jbt) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ovde ti je vise ljudi, koji sigurno nisu branioci uprave kkcz, stalozeno i odmereno napisalo zasto to nije smak sveta

a ti i dalje vodis neki svoj licni rat protiv sarca

to mozete i na pp da nastavite

 

on topik: jel se zna kada se okvirno vraca kumara?

i kad igramo sledecu?

Ja sam svakom takvom koji je staloženo i odmereno napisao istim tonom i odgovorio. Ratove sam odavno prestao da vodim ali ne dozvoljavam da mi se podmeće da radim protiv Zvezde i da jedva čekam da klub propadne. To možda prolazi na sednicama čelnika KKCZ ovde neće ostati bez adekvatnog odgovara.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ja sam svakom takvom koji je staloženo i odmereno napisao istim tonom i odgovorio. Ratove sam odavno prestao da vodim ali ne dozvoljavam da mi se podmeće da radim protiv Zvezde i da jedva čekam da klub propadne. To možda prolazi na sednicama čelnika KKCZ ovde neće ostati bez adekvatnog odgovara.  

I u jednom takvom odgovoru meni, prakticno si me etiketirao kao "branioca uprave" a ja se ovde sprdao se postupcima Covica kad god je bilo prilike. 😄  

 

 

Nije tesko nekada priznati da nisi u pravu. Pogotovo kada se neko ljudski potrudi da ti to pokaze. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

E jbg onda... 

Objasnila ti ovde gomila ljudi zasto je to dobro i zasto suprotno ne bi bilo dobro. Davani su ti primeri od ranije. Ali jbg. 

 

Ti sada znas da se Topicu ne igra takvo takmicenje? 😄  Ma jasno, svi bi oni odmah u NBA. Moze, ali kad budu Luka Doncic. Pa i on je igrao sa 2-3 generacije starijim igracima pa je igrao i za Real Madrid B tim i bio na radaru maticnog tima non-stop. Igrao sa njima 4. spansku ligu, amaterski nivo... 

 

Ne znam sta bih ti vise rekao. Jedan sam od velikih kriticara uprave i uvek isticem sta mislim da nije ok. I sada smo svi mi "branioci uprave KKCZ". 

 

Jedino da prihvatimo da se ne slazemo po tom pitanju.

I da,  nadji sebi klub pa ga vodi kako hoces 😄 (sala jbt) 

Ništa meni nije objasnila "gomila" ljudi a taj argument gomila i nije baš za neki reper. Nikakvi primeri od ranije nisu davani koji odgovaraju ovom sadašnjem, sve je bilo samo pokušaj još od primera Teo-Borac( uz to da je Teo trenirao i živeo u Čačaku) pa evo sad do priče o Dončiću koju ti potežeš. Ja ništa ne garantujem samo sam izneo svoje mišljenje da je ovaj potez uprave KKCZ loš i da neće napraviti boljeg igrača tako što će igrati u nekoj bezveze ekipi. kako je ko reagovao ne to ima na forumu pa koga zanima može da čita. Onda sam morao da budem nešto grublji zato što ne dozvoljavam nikom da brani Zvezdu od mene, ja Zvezdu nisam za jedan jedini dinar, niti planiram da je oštetim, pomagao sam i doprinosio koliko su mi mogućnosti dozvoljavale ali oštetio klub nisam nikad.

tebe lično nisam smatrao niti smatram braniocem bilo koga i nemam problem da polemišemo čak iako smo totalno na suprotnim pozicijama.

Stara poslovica kaže " da u svakoj šali ima i pomalo zbilje"😄

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

I u jednom takvom odgovoru meni, prakticno si me etiketirao kao "branioca uprave" a ja se ovde sprdao se postupcima Covica kad god je bilo prilike. 😄  

 

 

Nije tesko nekada priznati da nisi u pravu. Pogotovo kada se neko ljudski potrudi da ti to pokaze. 

evo sam korigovao taj odgovor, nije se odnosio lično na tebe pa ne mora da stoji u tom odgovoru, prepoznaju se oni sami ne mora da ih imenujem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Perkos2 poštujem da se ne slažeš i da imaš drugačije mišljenje, ali evo imamo Tristana u partizanu koji je 2-3 godine stariji i percipira se možda kao veći talenat , videćemo koliko će da igra.

 

Ovo što je uradila Zvezda radi i Miško sa svojim top prospektima godine 2022, ovaj dečko što je otišao u Arizonu je igrao za Beko. Po meni to je prava stvar.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

sharac je nicim izazvan krenuo djonom na upise visokoletaca a nastavio u istom tempu na perkosovu opasku (sa nepotrebnim dodatkom bljutavo) da slodes i borac iz cacka u vreme kada je teo bio klinac nisu isto, i ja sa time mogu da se slozim ali je to i nevazno. kao sto beopetrol iz vremena kada je sasa obradovic bio klinac (novo poredjenje), jeste nebo i zemlja za taj neki danasnji slodes.

 

sharac se pojavi kao precednik vuchic, ljut na novinare koji izrazavaju sumnju u poteze ili postavljaju nezgodna pitanja.

ni prvi ni hiljaditi put da se tako nesto desava, iznerviran je na prvom postu kao da se dva dana mrcvario u nekoj diskusiji punoj razumnih argumenata a druga strana troluje. a nije tako.

 

pisem ovo kao neko kome u ovom aktuelnom slucaju vise prija strana koju sharac drzi ali je nacin brutalno nepristojan i kao sto rekoh, ne bas s'opipljivim razlogom. dovoljno je one CAPSLOCKOVE pogledati a kamo sustinu.

ja se sa tobom u nacelu slazem, ali sarac je takav od pocetka i tu se nista nece promeniti

njegove postove ionako citam na preskoke

perkos je sa druge strane zapenio, iako uglavnom nema poentu(na sta mu je i vise drugih ljudi ukazalo), samo zato sto je sa druge strane sarac

tu cenim da se nesto ipak moze promeniti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ja se sa tobom u nacelu slazem, ali sarac je takav od pocetka i tu se nista nece promeniti

njegove postove ionako citam na preskoke

perkos je sa druge strane zapenio, iako uglavnom nema poentu(na sta mu je i vise drugih ljudi ukazalo), samo zato sto je sa druge strane sarac

tu cenim da se nesto ipak moze promeniti

 

kapiram ali sta to u praksi znaci? kao, sharac je takav bahat i osion u diskusiji i sta da se radi? neka koriguje malo svoje izlive besa, makar za pocetak da ne zapocinje diskusiju na taj nacin, pa gde ga vec to odvede

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

kapiram ali sta to u praksi znaci? kao, sharac je takav bahat i osion u diskusiji i sta da se radi? neka koriguje malo svoje izlive besa, makar za pocetak da ne zapocinje diskusiju na taj nacin, pa gde ga vec to odvede

u praksi to znaci da ko misli da sarac moze tu nesto da koriguje, bio to forumas ili moderacija mozda moze time da se bavi

ja mislim da ne moze pa ne zelim da trosim vreme na to

na moderaciji je da to regulise ako moze i zeli(na primeru nekih drugih moze se izvuci zakljucak da ne zeli)

 

ako iskljucimo sarca iz jednacine, perkos na 2-3 strane vec peni na temu gde u principu nije u pravu

i ne peni samo na sarca vec i na ostale koji ucestvuju u diskusiji i na normalan nacin pristupaju istoj

smatram da sa njim pre moze da se razgovara nego sa sarcem, pa sam se zato tako i postavio

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Perkos2 poštujem da se ne slažeš i da imaš drugačije mišljenje, ali evo imamo Tristana u partizanu koji je 2-3 godine stariji i percipira se možda kao veći talenat , videćemo koliko će da igra.

 

Ovo što je uradila Zvezda radi i Miško sa svojim top prospektima godine 2022, ovaj dečko što je otišao u Arizonu je igrao za Beko. Po meni to je prava stvar.

Ja ne garantujem ništa ali ni ti ili bilo ko drugi ko smatra da je dobar potez što će mlad igrač da igra u amaterskom takmičenju ne može da garantuje da će mu to pomoći u karijeri.

Pomenuo si eto Tristana koji je bio u prvom timu Reala na nekim utakmicama ali nije mogao da obezbedi mesto pa je prešao u klub iz EL  gde će isto to da proba ali u nešto slabijoj konkurenciji među saigračima, nije otišao da igra za MZT ili Levski iz Sofije gde bi dominirao. Dominirao ali ne bi ni imao šansu da postane vrhunski igrač. Moje mišljenje je da ako želimo vrhunskog igrača to neće uspeti tako što ga šaljemo da igra u amaterskoj ligi pa makar tamo davao 50 poena i imao 20 asistencija, bolje mu je da pet puta poljubi parket u jačem takmičenju nego da se zavarava dominirajući nad amaterima.

  Miška nikad ne bih uzimao za pozitivan primer, njegov interes i interes nekog ko vodi klub kao što je KKCZ ne bi nikako trebali da budu ni slični.  

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Ništa meni nije objasnila "gomila" ljudi a taj argument gomila i nije baš za neki reper. Nikakvi primeri od ranije nisu davani koji odgovaraju ovom sadašnjem, sve je bilo samo pokušaj još od primera Teo-Borac( uz to da je Teo trenirao i živeo u Čačaku) pa evo sad do priče o Dončiću koju ti potežeš. Ja ništa ne garantujem samo sam izneo svoje mišljenje da je ovaj potez uprave KKCZ loš i da neće napraviti boljeg igrača tako što će igrati u nekoj bezveze ekipi. kako je ko reagovao ne to ima na forumu pa koga zanima može da čita. Onda sam morao da budem nešto grublji zato što ne dozvoljavam nikom da brani Zvezdu od mene, ja Zvezdu nisam za jedan jedini dinar, niti planiram da je oštetim, pomagao sam i doprinosio koliko su mi mogućnosti dozvoljavale ali oštetio klub nisam nikad.

tebe lično nisam smatrao niti smatram braniocem bilo koga i nemam problem da polemišemo čak iako smo totalno na suprotnim pozicijama.

Stara poslovica kaže " da u svakoj šali ima i pomalo zbilje"😄

 

 

Pa daj ti neki argument osim "ja mislim da to nije dobro". 

 

Ja kazem da mislim da jeste dobro i navodim razloge zasto je dobro i potkrepim nekim primetima (i da, Doncic je zaista igrao 4. spansku ligu). Koji igrac je propao na taj nacin?

 

S druge strane, ja mogu da navedem primere igraca za koje mislim da su propali na taj nacin tj. da nisu dosegli svoj plafon. Pominjao se Simanic, rekao bih cak i Rebic da je mogao mnogo vise da se negde kalio na ovaj nacin, da je imao vise minuta u seniorskoj kosarci jer ih nije mnogo mogao dobiti u Zvezdi, a da je nastavio da trenira sa Zvezdom. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

u praksi to znaci da ko misli da sarac moze tu nesto da koriguje, bio to forumas ili moderacija mozda moze time da se bavi

ja mislim da ne moze pa ne zelim da trosim vreme na to

na moderaciji je da to regulise ako moze i zeli(na primeru nekih drugih moze se izvuci zakljucak da ne zeli)

 

ako iskljucimo sarca iz jednacine, perkos na 2-3 strane vec peni na temu gde u principu nije u pravu

i ne peni samo na sarca vec i na ostale koji ucestvuju u diskusiji i na normalan nacin pristupaju istoj

moraćeš da mi prevedeš šta znači peni u diskusiji?

to da li sam u pravu ili ne ne može trenutno niko na ovom svetu da zna, vreme će pokazati da li je slanje topića u slodes od njega napravilo igrača ili nije i tek tad i ti i ja možemo da nešto tvrdimo oko toga ko je u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Moje mišljenje je da ako želimo vrhunskog igrača to neće uspeti tako što ga šaljemo da igra u amaterskoj ligi pa makar tamo davao 50 poena i imao 20 asistencija, bolje mu je da pet puta poljubi parket u jačem takmičenju nego da se zavarava dominirajući nad amaterima.

evo primera kad si vec hteo:

borisa - pet puta poljubi parket u ABA

gudura - ode u FMP(koji tada nije igrao ABA, vec KLS), izdominira tamo i postane igrac

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa daj ti neki argument osim "ja mislim da to nije dobro". 

 

Ja kazem da mislim da jeste dobro i navodim razloge zasto je dobro i potkrepim nekim primetima (i da, Doncic je zaista igrao 4. spansku ligu). Koji igrac je propao na taj nacin?

 

S druge strane, ja mogu da navedem primere igraca za koje mislim da su propali na taj nacin tj. da nisu dosegli svoj plafon. Pominjao se Simanic, rekao bih cak i Rebic da je mogao mnogo vise da se negde kalio na ovaj nacin, da je imao vise minuta u seniorskoj kosarci jer ih nije mnogo mogao dobiti u Zvezdi, a da je nastavio da trenira sa Zvezdom. 

 

За први тим Реала је дебитовао 30. априла 2015. и тако постао најмлађи дебитант у историји краљевског клуба са само 16 година и два месеца старости.[2] Уједно је постао трећи најмлађи дебитант у историји прве шпанске АЦБ лиге.[3] У сезони 2015/16, Реал је освојио шпанско првенство након што су победили Барселону у финалу. Лука је играо на 31 мечу шпанске лиге ове сезоне, улазио је са клупе као резервни играч, а у просеку играо 14 минута и постизао је 4,9 поена, 2,8 скокова и 2 асистенције по утакмици. После тога се уписао у историју као најмлађи победник финала, имао је само 17 година и 115 дана.[4]

 

Rekoh da Dončić nije primer ali kad već insistiraš eto šta kažu o njegovoj karijere, ostavljam mogućnost da je sa 13-14 godina igrao i toj 4 španskoj ligi, nisam baš proverio

Eto da ja navedem primer jednog mladog igrača iz Srbije koji je otišao u mlađe kategorije Reala i tamo proveo 4 godine, poslali su ga da igra drugu ligu Španije pa je ovog leta kad je napunio 18 godina potpisao za jedan španski klub u prvoj ligi, ne šalje se igrač u amaterski rang takmičenja to je cela poenta oko ove situacije sa malim Topićem 

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NikadProtivKaline said:

evo primera kad si vec hteo:

borisa - pet puta poljubi parket u ABA

gudura - ode u FMP(koji tada nije igrao ABA, vec KLS), izdominira tamo i postane igrac

Slodes ne igra ni KLS lig tako da  opet promašaj a Simanić nije propao u košarci, postao je solidan košarkaš samo nije dobacio do vrhunskog, da je igrao u Slodesu pitanje je da li bi i ovoliko dobacio.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perkos2 said:

Ja ne garantujem ništa ali ni ti ili bilo ko drugi ko smatra da je dobar potez što će mlad igrač da igra u amaterskom takmičenju ne može da garantuje da će mu to pomoći u karijeri.

Pomenuo si eto Tristana koji je bio u prvom timu Reala na nekim utakmicama ali nije mogao da obezbedi mesto pa je prešao u klub iz EL  gde će isto to da proba ali u nešto slabijoj konkurenciji među saigračima, nije otišao da igra za MZT ili Levski iz Sofije gde bi dominirao. Dominirao ali ne bi ni imao šansu da postane vrhunski igrač. Moje mišljenje je da ako želimo vrhunskog igrača to neće uspeti tako što ga šaljemo da igra u amaterskoj ligi pa makar tamo davao 50 poena i imao 20 asistencija, bolje mu je da pet puta poljubi parket u jačem takmičenju nego da se zavarava dominirajući nad amaterima.

  Miška nikad ne bih uzimao za pozitivan primer, njegov interes i interes nekog ko vodi klub kao što je KKCZ ne bi nikako trebali da budu ni slični.  

Imaš ovog našeg klinca od 16 godina koji je trenutno u Realu, bili su neki klipovi kako na treningu tovari Hezonju, hajpuju ga kao novog Dončića, ako te ne mrzi isprati gde će igrati.

Moja poenta je da ovaj potez Zvezde nije ništa neuobičajeno za top talenta tih godina, da nije tako talentovan igrao bi sa Juniorima, a ne ipak seniorsku ligu .

Naravno da ništa ne može da garantuje da će neki xy talenat uspeti, ali ovo je put koji najčešće daje rezultate 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...