Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nije ni planiran Efes rekao sam pred Jenisej.Pri objavi turnira je bio neki turski valjda Bahcesehir taj treci protivnik pa je rotirana valjda Lokomotiva mada ja jos nisam siguran da je tako.Svakako Efes nikada nije najavljen.Znate,da ne odigra Petrusev utakmicu osvete,porusio bi im samopouzdanje.

Znam da nije planiran, mene zanima sto nije 

Ako nista igramo protiv braće u Grčkoj pa će to biti još jedna jača provera

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Nije ni planiran Efes rekao sam pred Jenisej.Pri objavi turnira je bio neki turski valjda Bahcesehir taj treci protivnik pa je rotirana valjda Lokomotiva mada ja jos nisam siguran da je tako.Svakako Efes nikada nije najavljen.Znate,da ne odigra Petrusev utakmicu osvete,porusio bi im samopouzdanje.

Čudno je da su već odigrali dve utakmice na turniru, Enisey i sinoć dobili Monako ... al OK. podvili su rep i pobegli. :classic_biggrin:

Lokomotiva u 19h ... https://lokobasket.com/en/game/loko/196786/

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IMG_2801-min-768x421.jpg


 

Quote

 

Novi sastav Upravnog Odbora broji 21. člana uključujući predsednika i potpredsednika, a u ovom sazivu ovog tela nalaze se brojni uspešni poslovni ljudi i Zvezdaši:

Dušan Milosavljević, Saša Vlaisavljević, Darko Marinković, Igor Biga, Srđan Stefanović, Miljan Baćović, Kristijan Popović, Filip Volšek, Nikola Tošković, Čedo Božović, Nikola Sebić, Ilija Šetka, Predrag Ćurčić, Toma Sarić, Ljubiša Bulajić, Vladimir Ilić, Branko Stanojević, Đorđe Marović, Simo Carević, Dragan Ninković i Aleksandar Kostić;

 

Na slici sam prepoznao Čovića, i to jedva ... :classic_smile:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...