Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

15 minutes ago, drakon1 said:

Onda je stvar jasna. Welcome back, Andrija.

 

Ako se on vrati, neću ni gledati utakmice... jedva sam preživeo i onih nekoliko koje je vodio... ipak zdravlje na prvom mestu...

 

Ako nemamo boljeg od njega, jebeš poso... bolje onda Top...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Negde sam procitao ime Moka Slavnic. Gde je on? 😄

 

Moka najcesce vidjen kod Marica u emisiji.

Top se ni u Madjarskoj nije pokazao, a i dao nam je vec dovoljno, sad je red na njegovog naslednika. Verovatno je zbog sina i otisao iz kluba, da mu ne namece pritisak.

Gavrilovic nikada i nigde nece biti uspesan trener, dozivotni mladji referent.

Zna li neko kakav je Tomic bio u Peristeriju? Nisam ni znao da je tamo potpisao..

Edited by Nenad010
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

 

Ako se on vrati, neću ni gledati utakmice... jedva sam preživeo i onih nekoliko koje je vodio... ipak zdravlje na prvom mestu...

 

Ako nemamo boljeg od njega, jebeš poso... bolje onda Top...

 

Mozda je on mislio na Andreja brata :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nenad010 said:

 

Moka najcesce vidjen kod Marica u emisiji.

Top se ni u Madjarskoj nije pokazao, a i dao nam je vec dovoljno, sad je red na njegovog naslednika.

Gavrilovic nikada i nigde nece biti uspesan trener, dozivotni mladji referent.

Zna li neko kakav je Tomic bio u Peristeriju? Nisam ni znao da je tamo potpisao..

Bio 8. u grckoj ispao od Olija 2-0 u 1/4 finalu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pa kad da ga turimo da budne trener, kad napuni 70 godina i onda da ga zezaju da je izlapeo kad izgubimo mec.

ne radi se o godinama, vec iskustvu

ne ide to bas tako, bum i trener si EL zvezde, bez ikakvog prethodnog iskustva

na prste jedne ruke mogu da se izbroje uspesni takvi projekti

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, necke said:

Zasto ovaj covek nije vise u strucnom stabu/klubu. Ako neko treba da bude to su ljudi poput Topa

 

top ne treba da bude trener ako nije za to ali mi imamo nešu "deeptrhoat" ilića na poziciji koja bi trebala biti za topa.

svakako bi logičan klub našao logičnu poziciju za takvu ljudinu ali mi smo negde drugde.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po cemu je Tomic dobra opcija?

 

Kod nas je dobio odresene ruke, nakrcao tim skupim strancima (btw taj tim je najskuplji od svih timova u Covic eri) i onda posle pet utakmica rekao igracima - igrajte sta ocete, boli me kurac. Naravno, pokupio se i otisao. Bio je dobar u EC, dobio Partizan, ali kad je trebao da uradi korak vise (btw, mi smo na tom koraku sad) pokazao se apsolutno nedorastao.

 

Isto vazi i za Alimpijevica, ne znam cemu opcinjenost njime. Super sto je dobio Zeljka, dobili smo ga i mi ove sezone kad god smo hteli. Jeste sigurno napredovao, ali dosta vise tih ustajalih lobanjica. Valjda nam je dosta sto nam se roster iz godine u godinu vrti sa 20 igraci, koji dodju, odu, dodju, odu. Ne moramo tako i sa trenerima da radimo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da nas Sferopulos odbio zbog smanjenja budzeta onda je stvarno neozbiljno. Makabi povecao budzet za 20%, rekao onaj starac koji sponzorise Monako da im duplira budzet ove sezone, Virtus ce imati 25m, jedino mi smanjujemo

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Btw, ni opcije tipa Vlade Jovanovici i ostali lokalni treneri sto nemaju tri godine staza igde, nisu nikakva opcija za jednu Euroleague ekipu. To je kao da nam Filip bude prvi plej, otprilike taj level. Super sto je taj Vlada Jovanovic bio dobar u FMP-u, al vec u Ciboni se nije proslavio, a ovo je jedno pet stepenica iznad toga. Tomic koji je imao CV bolji od njega i Alimpija se nije proslavio u EL, a cak je i Sakota od 100 ljeta delovao kao profesor kosarke kada je rec o EL na spram Tomica, Alimpija i onog mucenog Gavrilovica. 

 

Takodje ni romanticarske opcije poput Topa i ostale, ne smeju da dodju u obzir. 

 

Nek Nebojsa dovede trenera dostojnog EL ekipe ili nek odjebe u troskocima. 

Edited by Markoss
  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...