Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, stefan1 said:

Ja ne verujem da neko ne zeli Pionir. U Pioniru su nam sanse povecane za 300%. U Areni ce biti totalno mrtva atmosfera, moci ce da nas pljackaju najlaganije, sve ste videli veceras. Ali ne, vi bi stavili na liniju trofej ABA lige samo da bi otisli na utakmicu da opalite koji selfi i da kazete kako ste bili na derbiju.

 

Ja sam vlasnik sezonske karte i iskreno neka se igra u Pioniru, imao sam 40+ utakmica da idem na utakmice tokom sezone, na neke sam isao, na neke ne, necu crci ako ne odem na finale ABA lige ako to znaci osvajanje trofeja protiv ove gamadi 

 

Trajno

 

I bez bolda je bilo jasno da je zalutao, al' možda i bolje što nam je ovako dodatno olakšao. 

 

  • Like 12
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 hours ago, fradler said:

Zoki resio, palo gepekovanje na poluvremenu. 

 

Jadno i bedno, mnogo tuzna liga.

 

10 dana

 

Prethodna 3, 4 bana i jednu opomenu dobio zbog netrpeljivosti prema sudijama i Partizanu, zbog čega sada ide malo jača kazna.
Forumaš je van toga ok, pa mu predlažemo da bolje iskulira forum u nekim situacijama ili da se iskontroliše.

 

12 hours ago, ChrisJudd said:

Ko o čemu 

 

5 dana

Edited by uvrnuto
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
13 hours ago, Čočo said:

Evo da vam rešim sve. Nekoliko minuta po završetku utakmice ide saopštenje Čovića, aminovanje Pionira, pretnja sudijama i poziv na,, mobilizaciju". 

 

13 hours ago, Zvezdan said:

I treba, u ovakvom blatu ne vredi drugacije

 

5 dana

 

 @Zvezdan Svako pozivanje na linc i nasilje prema sudijama, igracima ce biti kaznjivo banom.

 

Coco nije banovan da ne bude zabune.

 

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Crno belo srce said:

Kakvi bljutavi komentari na zvezdinom topiku. Ono je strasno. Da li smo, zaista, toliko drugaciji..na svu srecu, jesmo.

 

 

 

 

 

9 hours ago, Crno belo srce said:

Ocigledno je da se ne razumemo. Ja pisem o tome da vi nikada niste izgubili a da niste pokradeni, a mi nikada nismo pobedili a da nismo bili pogurani od sudija. I stalno, iz sezone u sezonu, vas kradu. Vas kradu..u ABA  u Evroligi, u Srbiji. Procitao sam jednu stranicu na vasem topiku. Ono je neverovatno. Vi vec sada pricate o kradji. Ja ne znam da li ste ikada izgubili utakmicu a da niste kmecali na sudije. Procitao sam jednu stranicu na vasem topiku. Ono je neverovatno. Ono je za analizu. Ne mene, naravno, vec ljudi koji su zavrsili odredjene medicinske specijalizacije. Ono je bolesno.

 

9 hours ago, Crno belo srce said:

Koju stranicu? Covece, pa vi pisete o nevidjenoj kradji veveras, da vam se ogadila kosarka, da igraci Buducnosti nemaju samopostovanja zasto sto nisu izasli sa terena, da je Savic na poluvremenu prevaspitavao sudije, da je jasno sta vas ceka. Pise se o kradji epskih razmera, da ovo nije vidjeno da sada. Izmisljam li?

I koliko puta je ovo vec vidjeno..

P.S. Ne delim ja dg, rekao sam da je za analizu kompetentnih ljudi. A sta bi oni nasli, to vec ne bih da komentarisem.

 

Trajno

  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MishaZvezda1983 said:

Ajde da vidimo hoce li sudije smeti da kradu pred punim Pionirom Delija....

 

10 dana

 

Upozorenje forumašu da se razmišljalo i o trajnom banu zbog generalno načina pisanja, odnosno spamovanja, uglavnom besmislenim, oneliner-ima, koji nekad dovedu i do ovakvih postova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Razbio ih Žeks "Vršac taktikom" u drugom poluvremenu.😀

Ali nestvarno kako su okrenuli utakmicu i izvadili iz ponora KKP.

Razumem i to da se pobeda uz pomoć ovih pljačkaša i nekima od komšija me svidja ,ali jbg tako je.

 

13 hours ago, Zadnji vezni said:

Lepo od tebe što se trudiš da opravdaš i zataškaš ovu pljačku gde su sudije direktno uticale n a rezultat i pobednika ispostaviće se,ali nemoj više života ti,dobićemo napad gadjenja i dijareje jer imamo oči i vidimo šta se dešava.

 

10 hours ago, Zadnji vezni said:

Jedino gore od "realnih" navijača Partizana su ovi "realni" navijači CZ.

Dijareja da te dopadne kad ih čitaš.

 

15 dana

 

Pre svega, tatisanje u svakom postu. Dalje, na kulturno obraćanje drugih forumaša, pa čak i sa iste strane foruma, odgovara sa postovima da mu se kenja i povraća.
Takođe, primećeno je da je i na utakmicama EL sav fokus bio na sudijama i nazivanja svih koji mu se ne dopadaju odvratnim njuškama i sl. 

Zbog toga svega malo jači ban i upozorenje da povede računa o načinu pisanja i obraćanja drugim forumašima.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Taki said:

Kakva promjena kriterijuma u drugom poluvremenu,nevjerovatno..

Al dobro,najbitnije da sezonci imaju prostora i vazduha,i da mogu doći 5 min prije početka utakmice,i da bolje mogu vidjeti kako im se Ledej i ekipa krevelje u lice dok nas dobijaju..pa ja bi na glavi dubio cijelu utakmicu samo da dobijemo.

 

5 dana

 

Promašena tema i "prizivanje Pionira"

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Bejn said:

 

A kako nazvati večerašnji zverinjak u Areni?

 

15 hours ago, Bejn said:

Auuu, kakva sramna pljačka...

 

5 dana

 

2x promašena tema

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, zvezdale said:

Covicu, spremaj pionir. 
Posle ovih desavanja, arena bi im dosla kao odlicna prilika da trojica u narandzastom pokazu svoj pun potencijal.. PIONIR!!!

 

5 dana

 

Promašena tema i "prizivanje Pionira"

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ab1995 said:

Uz korektno suđenje ABA ligaških sudija - u šta je teško povjerovati, ali bitna je razlika što mi imamo prednost domaćeg terena - Partizan nema šta tražiti u finalu protiv nas... To je možda jedina ekipa u EL, koja u proporciji očekivanja/ulaganja:rezultati djeluje gore od nas... Jedna precjenjena ekipa od strane medija i ponajviše pojedinih navijača Zvezde koji razočarani našom sezonom u njima bez razloga vide neki standard i kvalitet.. Prelomna i ključna utakmica će opet biti utakmica broj 5...prve dvije ih dobijamo rutinski na kvalitet, na iq, na smisleniju košarku i na domaći teren... 3,4 će biti zatvorene od strane sudija... I onda ide ludilo u petoj... 

 

S obzirom da je imao slicne kazne za ovo i tatisanje generalno(prethodna 20 dana ako se ne varam) sada ide:

 

30 dana.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, СтелаРоса said:

Ja bih sa ove utakmice najradije da imamo ove u narandzastom ako moze

 

15 hours ago, СтелаРоса said:

Pre svega ne treba pristati da se igra finale pre nego sto se objasni zasto je pocetak drugog poluvremena kasnio. Tu Covic treba da odigra svoju ulogu i pritisne sudije da kazu sta se desavalo i zasto su kasnili da izadju na teren. S obzirom da se prodaju za jedan parfem, valjda ce im dva parfema biti dosta da progovore. E onda traziti sankcionisanje svih koji su sprecavali sudije da izadju na teren, adekvatna kazna je da ne smeju da prisustvuju celoj finalnoj seriji. Zatim izvaditi listu naseg kluba sa nepozeljnim sudijama i zahtevati da ni jedan ne sudi finalne utakmice. E tek kada nam sve to ispune, onda mozemo pricati o divljim navijacima, Pioniru i Areni.

 

10 dana tatisanje

 

Duza kazna zbog istorije postovanja prema sudijama.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Brajan Danston said:

Zašto gotivim Čovića? 

 

Pa zato što je jedini koji može da se pegla sa ovima preko puta, u svakom smislu. Zamislite da na mestu predsednika imamo nekog što samo klima glavom. Koliko god se to nekom ne sviđalo, Čović ne da na Zvezdu. 

 

I Pionir bre, nego šta. Al da meč počne sa tehničkom za Pantera i Nanelija što ne idu da se pozdrave sa protivnikom.

 

A za ove komentare, oba tima će u El, zašto tenzija, alo bre, igra se za trofej, razumete trofej.

 

Prvi meč je ključ cele serije. Ako vi mislite nakon ovog večeras da ćemo imati pošteno suđenje, onda bolje da gledate nešto drugo, a ja kakvi da su, verujem u ove momke, pa čak i u Sferopulosa koji je svaki derbi za sada pripremio na veoma visokom nivou.

 

Srećno Zvezdo. 

 

7 dana

 

Tatisanje, sudjenje i pomalo sto nam lici na botovanje za Covica.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Mile1 said:

Postize se osvajanje aba lige

Druze zar ti mislis da imas neke sanse u Areni gde ce doci pola semenkara da opici po koji selfi i gde ova tri bandita nece iskoristiti sansu da te pokradu

Finale treba igrati samo u Pioniru jedino tu imamo sansu da dobijemo uz jak pritisak sa tribina

 

5 dana

 

U Areni nemamo nikakve šanse jer će banditi sigurno da nas pokradu, al' zato u Pioniru uz 1 jak pritisak sa tribina... Ovakav narativ može da prođe na navijačkim forumima, ovde se neće tolerisati.

  • Like 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Nadam se da gledate ovo u Areni i da znate sta se sprema u finalu ako prodju.

 

5 dana

 

Inicijalni post nakon koga se haos sa ABA topika prelio i na KKCZ topik.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gb92 said:

Jel vas bar malo sramota sto vam klub nece dozvoliti da gledate finale iako imate sezonsku?

 

5 dana

 

Potpuno nepotreban i provokatorski post u trenutku kada veliki broj sezonaca pizdi zbog ovakve odluke kluba, još samo fali da im neko dosoljava pitanjem da li je njih sramota zbog toga. 

  • Like 7
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2024 at 1:00 PM, Firga said:

 

I to sve posle sinocnih desavanja. Pa saberite 2 i 2.

 

On 5/11/2024 at 1:04 PM, Firga said:

 

Jel tebe bar malo sramota onog od sinoc? Ne mislim da jeste, vise hipoteticko pitanje.

 

On 5/11/2024 at 1:09 PM, Firga said:

 

To zavisi od toga kome je sta dozvoljeno. Nakon topovskih udara od autobusa do terena na proslogodisnjoj majstorici, naspram praznjenja tribina na majstorici od pre dve godine, jasno je da se nekome nasilje dozvoljava, od vrha lige pa do cutanja u medijima, a drugima se vec unapred prazni hala. Jebo ti takve trofeje koji se ne dobijaju kosarkom.

 

7 dana

 

Nekoliko nismo isti, TZ, tata postova.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posto danas pocinje serija Zvezda vs Partizan ide jedno obavestenje:

 

Svaki izliv mrznje prema akterima/navijacima ce biti strogo kaznjivo.

Na live temi moze malo opustenije ali nemojte da prizivate linc, nasilje, deljenje dijaganoza.

Isto tako bi smo vas zamolili da pre nego sto ostavite postove na maticnoj temi  posle utakmice da dobro razmislite pre nego sto kliknete submit reply.

 

Videli ste pre neki dan sta je kaznjivo i sad vas samo molimo da se ne ponovi isto.

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mipivi said:

Ajmo pohvale: dzejlen, tru basketbola, naneli, tru madafaka.

 

Ajmo realnost. Pa napustite i ove godine kls. mojne  da norate, da fmp i moj brt, midzet yago, siljenavama qrac.  Timidzeti uvek imaju sudjenje, al moj brt jevcrs imo kari tretman.ruznogledati.

 

Ajmo mazanje: zoc. 

 

Ajmo pocasna pohvala: nikad nisam video bivsu zvezdu, sadasnji fmp, u sportskom izdannju publike. Zaista sam iznenadjen

 Zaista. Ovako se moja mrznja gasi.

 

10 dana

 

Ponovljen prekršaj nazivanja Zvezde FMP-om, posle samo par meseci. 
Kolega je pravo osveženje na forumu, pa bismo zamolili da iskulira sa ovim.

10 hours ago, mille plateaux said:

Deste ciganijo. Niste mi nedostajali ni najmanje. Ali jeste pobeda protiv vecitog. Klimava, napacena, s manje vise korektnim sudjenjem, Nedovicem takvim kakav je i DeDom koji je ozbiljan materijal za ovakve tekme.

Upravo ide stari licemer Zeljko, pljunuo bih ga u facu da mogu, al’ ne mogu jbg. 
Cestitke momcima iz Partizana na fer tekmi,  cestitke publici, lepo vece u svakom smislu.

Tekma bese par exelence bulja, ne kapiram ove hvalospeve s vise strana…

 

trajno

 

Prvi post nakon isteka prethodne kazne. Tada smo napisali da smo mu progledali kroz prste i da dajemo još jednu šansu, ali očigledno ne želi da je iskoristi.
Verujem da ni on vama neće nedostajati ni najmanje.

  • Like 3
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stefi88 said:

Verovatno slucajno, a mozda i zbog prethodnog ponasanja doticnih koji su sinoc prozivani... 

Kao da je i vazno, jaka stvar sto se vedja Avramovic, Ledej i ostali...

 

10 dana

 

Bilo je tu još par "priblematičnih" postova u prethodnih par dana kad je atmosfera bila uzavrela i dodatno kazna od pre par meseci zbog čega sada ide malo jača. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/14/2024 at 7:25 AM, crni_bombarder said:

Nisu problem pojedinačne situacije, problem je iz derbija u derbi kriterijum, gde se pojedincima dozvoljava da rukama guraju i nogama usmeravaju protivnika, dok na drugoj strani Teodosic izbaci glavu kao i rame i odmah je faul, čoveka ne možeš u meso braniti u abi uopste.

 

 

Takodje Mitrovic konstantno inicira kontakt ramenom, pa Jokic bi imao 30 bacanja da se to svira, to su smešne stvari totalno, jedan bezgranicni cirkus režiran od čoveka koji je košarkaški diktator.

 

 

Zeljko isto nista, video bi Barcokasa ili Atamana na konferenciji...

 

8 hours ago, crni_bombarder said:

Ja ovo pričam x godina, iz godine u godinu se Zvezdi pusta njen stil igre, dok nama se pusti jaca igra kad smo domaćini i tu je kriterijum ok, dok na strani to je sizifov posao, u el ovo da se pusta ljudi bi išli na f4...

 

4 hours ago, crni_bombarder said:

Pusta si uvek čvrsta igra što po pravilu Zvezdi odgovara, dok kad Partizan gostuje ta čvrsta igra se pusta samo Zvezdi.

 

 

4 hours ago, crni_bombarder said:

Zvezdi se uvek pusta čvrsta igra u abi, bilo da su gosti kkp ili bud.

 

 

Zamišljam Covica na mestu predsednika Barselone pa ti ljudi bi uzeli 4 5 el titula u zadnjih 10 godina.

 

1 dan

 

Spamovanje

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MarkoB said:

Upalim internet, kad ono, opet novo saopstenje - zna se vec koga. 

 

Naravno, i treca sudijska trojka ne valja.

 

Ovo je postalo smesno i nema vise nikakve veze sa sportom. Ocigledno ne postoje vise granice.

 

Zaista je upitan integritet ABA lige. 

 

Priprema se put koji se davno vec etablirao u nasem regionalnom fudbalu, a to je, da samo jedan tim sme da bude prvi, i to po svakoj ceni.

 

Takav pristup ne moze da bude u interesu regiona, pa cak ni u interesu navijaca CZ. Dzaba to prvo mesto u fudbalu ili kosarci, kad se pravi (ne)kvalitet vidi u evropskim takmicenjima.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trajno - s obzirom da forumas nastavlja po starom kao i u prethodna 3 bana(kod zadnjeg je upozoren da se mane tatisanja) 

 

I jos ikebana teorija...

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...