Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

Jbt kolko mi idu na živce NFL mediji koji toliko pričaju o tom jebenom tankovanju da je to za povračanje. Bukvalno navijaju da Texansi izgube, kako bi mogli da kažu da su to odradilisa ciljem da osiguraju prvi draft pik. Niko ne poštuje što su ljudi pošteno izašli na teren da pobede.

 

edit: U duhu NFL lige, you play to win the game. Neka odjebu sa tim NBA luzerskim sranjem

Edited by L' Imperatore
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

Pa da, jedno su igraci na terenu koje savrseno boli tuki za tank ako ni zbog cega drugog onda zbog toga sto jedno 30-40% njih nece ni biti tu sledece sezone a sasvim drugo je front office koji mozda i ne bi imao nista protiv da izgube mec.

 

 

 

Ma sve jasno.

 

Meni je samo išao na živce ovaj na redzone, koji je svaki put kad su prebacili na tu utakmicu, sa blago rugajučim tonom ponavljajo kako če Houston pobedom sebi izbiti prvi pik iz džepa.

Link to comment
Share on other sites

Kolko si glup od 0 do Quay Walker... Neverovatno da lik drugi put u sezoni ovo radi i biva isključen.

 

Verovatno zadnja utakmica Rodgersa. Tražio mu onaj rookie receiver iz Lionsa dres posle utakmice, na šta mu ovaj odgovara da bi volio da zdrži ovoga. Kapiram da zato što če biti zadnji u kojem je igrao.

 

Inače, stvarno šteta što Lionsi nisu bili nagrađeni sa playoffom za rast koju su pokazali ove sezone pod Campbellom. Takodje, dobar posao Glenna sa odbranom. Posebno u secondaryu su se pojavili neki igrači, koji nisu bili na radaru pre toga. Što me uopšte ne iznenadjuje, jer se sječam pre par sezona kad u Saintsima nisi mogao da pronadješ rupu u secondaryu. Tad me baš zanimlo ko je njihov position coach, jer sam smatrao da taj čovek ima svetlu budučnost kao trener u NFL. Aaron Glenn je bio u pitanju.

 

1 hour ago, Darth Steva said:

Bas tuga sto Lionsi ne udjose u playoff na kraju. 
 

 

FmAaJLAWIAE91jo?format=jpg&name=large

 

 

 

Krš od playoffa ako mene pitaš. Možda to proširenje i nije bilo toliko pametna ideja...

Link to comment
Share on other sites

Meni su Niners, Bills i Chargers “sigurice”


Bengalsi su favoriti ali ako bude igrao Lamar, to mi je skoro pa 50-50 mec

 

Statisticki, Kirk ima najgoru sezonu od kako je Viking ali o tome se ne prica jer ih je prosralo u svakoj mogucoj tesnoj utakmici ove godine tako da ocekujem da pravi Kirk/Vikingsi izadju na videlo kada je najvaznije a Giantsi deluju kao savrsena ekipa za tako nesto.
 

Bucs-Cowboys… najgora playoff ekipa protiv epskih chokera, spektakl zagarantovan.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gledan van, ludilo 1 said:

 

Napisano nakon 3. kola.

 

A taman sam htio novi nick - "restore the roar" :classic_biggrin: Šteta za Lionse, zaslužili su playoff.

 

Gleda se "First down", lepo lepo,....:classic_biggrin:

Edited by Ding Hao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...