Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

Carr benčovan za poslednje dve utakmice u sezoni. Totalno pederski potez McDanielsa i ekipe, koji ovim žele da prebace odgovornost na DC-ja za neuspešnu sezonu.

 

Još uvek sam mišljenja da je Carr dobar NFL starter i da če to i dokazati sledeče sezone u nekoj drugoj ekipi. Indianapolis se najčešče spominje kao opcija, ali moj gut feeling kaže Patriotsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dal da se igra ili da se odmaraju igrači u poslednjem kolu. Ko bi rekao na početku sezone da ćemo imati tu dilemu. 

E da...ako Dabol ne dobije Coach of the year to će biti najveća krađa od svih mogućih krađa u istoriji lopovluka. 

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Miki28 said:

Kakvo vracanje Packersa, 105 jardi

 

edit evo sada i odbrane Packersa vraca INT za TD. Sjajan mec

 

Neverovatan je Nixon. Postaje pretnja u rangu Devina Hestera. Svaki put kada returnira napravi pometnju.

 

Zanimljivost, kod nas je bio 3 sezone kao udfa. Corner na rubu rostera. Ne sječam se da sam ga video kao returnera. Ni lani kod Bisaccie, koji ga je izgleda doveo sa sobom u Green Bay baš zbog toga što je primetio nešto u njemu što se tiče special teams.

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim kad se ovako nešto desi, pa za to čujem na netu, izbaci me iz zone totalno. Valjda će čovek biti dobro (Intubiran, kritično stanje, a kolabirao u 1/4, i sad ne mogu da daju prognozu, užas)

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deez nuts. said:

Takvih udaraca tokom tekme desetine, stotine. Jbga. 

 

Rekao bi čak desetine i stotine opasnijih udaraca od ovoga. Jer meni ovo izgleda kao da uopšte nije došlo do sudara sa glavama. Nego je Hamlin išao dosta visoko u ovaj tackle i dobio udarac u predeo grudnog koša, koji je inače dosta dobro zaštičen padovima.

Nisam nikakav stručnjak za medicinu pa neznam dali je to uopšte moguče, ali nekako najlogičnije iz ovoga što gledam je da mu je ovakav udarac možda poremetio ritam srca koje se ustavilo na momenat, i zbog toga on kolabira (i kasnije prima cpr).

Druga verzija je da mu je izbit vazduh zbog čega pada i zadobija pretres mozga a to kombinacija možda posle započinje niz novih problema. Mada mi je to unlikely, jer obično kad ti je izbit vazduh, nemaš snage da ustaneš ovako ko on, več ostaješ da ležiš.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, nadam se da će Damar biti dobro, tragedija šta se desi...

 

U kom pravcu ide ova prekinuta utakmica, šta mislite? Da li će se nastaviti ili neće? Iskreno, pitam i zbog fantasy-ja, ne bih da ispadnem nekulturan i ne čestitam protivniku, a s druge strane da ne ispadne da jinxam.

 

Meni više deluje da nema mesta bilo gde da je uglave i da se meč odigra.

Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2023 at 10:37 AM, L' Imperatore said:

 

Rekao bi čak desetine i stotine opasnijih udaraca od ovoga. Jer meni ovo izgleda kao da uopšte nije došlo do sudara sa glavama. Nego je Hamlin išao dosta visoko u ovaj tackle i dobio udarac u predeo grudnog koša, koji je inače dosta dobro zaštičen padovima.

Nisam nikakav stručnjak za medicinu pa neznam dali je to uopšte moguče, ali nekako najlogičnije iz ovoga što gledam je da mu je ovakav udarac možda poremetio ritam srca koje se ustavilo na momenat, i zbog toga on kolabira (i kasnije prima cpr).

Druga verzija je da mu je izbit vazduh zbog čega pada i zadobija pretres mozga a to kombinacija možda posle započinje niz novih problema. Mada mi je to unlikely, jer obično kad ti je izbit vazduh, nemaš snage da ustaneš ovako ko on, več ostaješ da ležiš.

 

 

 

 

 

1 hour ago, Lineker said:

Kao prvo, nadam se da će Damar biti dobro, tragedija šta se desi...

 

U kom pravcu ide ova prekinuta utakmica, šta mislite? Da li će se nastaviti ili neće? Iskreno, pitam i zbog fantasy-ja, ne bih da ispadnem nekulturan i ne čestitam protivniku, a s druge strane da ne ispadne da jinxam.

 

Meni više deluje da nema mesta bilo gde da je uglave i da se meč odigra.

 

Taj meč i te kako odlučuje o prvom mestu u AFC. Bills na 12-3, Bengals na 11-4. A tu su i Chiefs sa 13-3. Nekako će morati to da reše, nadam se na terenu, a ne za stolom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pre par godina sam negde čitao da postoje stotine tih stanja/sindroma sa kojima čovek može živeti sto godina normalan život a koji ga mogu ubiti u sekundi ako budu trigerovana nekom spoljnom traumom, i što je najgore najveći broj njih se ne može otkriti opštim pregledima nego se mora konkretno tražiti i ispitivati baš to stanje odnosno sindrom.  

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo....apsolutno sve najbolje želim dečku. Tužno je to što mu se dogodilo...ALI......

 

Mene zanima da se ta nesreća desila tokom SB, da li bi onda prekinuli i vodili debatu pet dana hoće li se i kad će se nastaviti. Malo sutra, bilo bi "Nothing to see here, resume the game" čim hitna skrene iza ugla. S izuzetkom porodice i , verujem,  njegovih saigrača , sve je to jedna velika gomila licemera. Puna im usta Damara Hamlina i zdravlja i sigurnosti igrača dok im iz očiju šljašti $ simbol. Patetika na sedamnaesti stepen. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...