Jump to content

ATP finals Torino


Милица

Recommended Posts

Dodjem kuci pred samu zavrsnicu prvog seta, i imam sta da vidim, kralj 250-ica vodi sa 3 : 2 uz prednost mini brejka u taj brejku ............... i od tog trenutka, sve postaje jednosmerna ulica, cak i sa ovako kilavom igrom ............... mislim stvarno, da izgubi set od jebenog Ruda ......................  😂

Link to comment
Share on other sites

Novak igra ovaj mec van fokusa, kao lenja buba, i dobice rutinski. On je on/off, kao da igra neko prvo/drugo kolo slema jer zna da dobija. Znam i ja da dobija, ali me nervira sto ce da dodje plus a ne minus kao sto je trebalo xD

 

Izvrstan servis - danas mu je bolji za nekih 30% i po brzini i po procentima nego inace, pa evo vec dva brejka mu je uzeo Novak nonsalantnom igrom.

 

Sto se tice citanja igre, to je pre do Novakovog izdanja danas, Rud je jedan od najsablonskijih igraca koji postoji.

 

Decko ulazi u razmene bekhend dijagonala gde se oseca komforno i ceka trenutak da odigra insajd in forhend. To mu jedan od glavnih napada. U zavisnosti od toga koliku stetu napravi ima dobru anticipaciju i izlazi napred ako treba, ili se dalje izvlaci skroz u stranu na forhend dijagonalu da zavrsi poen.

 

I to je to. Nista vise nema.

I evo dok sam kucao odigrao je upravo takav poen i uvek pokusava da zapocne svoj gem takvim poenom jer se u njemu oseca najkomfornije.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

@ciaoima ponegde i od tri, svaki put se iznenadim :classic_biggrin:

Dobro, ne brine se oko članova, predloga, rodova i takvih trica, ali ume da kaže sve što mu treba tako da ga razumeju, što je i glavno. Vidi se da priča često, verovatno svakodnevno sa svojima, ali se vidi i da ga niko nikad ne ispravlja, što je šteta jer bi mu italijanski mogao doći na nivo engleskog sa pravom vežbom.

Link to comment
Share on other sites

Viško sad prevodi da je rekao da će igrati tenis još dve godine :ajme: ne znam koga su pitali kad već sami kažu da ne znaju italijanski. Isto je tako danas nonšalantno rekao da je ono ranije Federer saopštio da će igrati Australiju, pa se kao sad predomislio :ajme:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, alcesta said:

ima ponegde i od tri, svaki put se iznenadim

Meni je buona sera tek kad se smrkne i nikako da prihvatim da je ovde drugacije. 

Visko kaze da je Novak rekao na italijanskom da ce igrati jos dve godine, to je tacno ako se bukvalno prevede "un paio di anni" a zapravo znaci jos nekoliko godina. 

Link to comment
Share on other sites

Ma to je isto kao kod nas par godina, ni kod nas par nije uvek bukvalno dva, ista stvar.

 

3 minutes ago, Milica said:

Meni je buona sera tek kad se smrkne i nikako da prihvatim da je ovde drugacije. 

I meni je teško, posebno leti kad mrak pada oko 10 uveče a njima sera počela satima ranije :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...