Jump to content

Pariz


Boxy

Recommended Posts

Novak prakticno igra bez podrske prvog servisa, a sa riternima i promenama ritma pravi tu razliku. Fricov servis isto nije na nivou, ali je znacajno popravio igru u defanzivi.

Novak ce morati mnogo bolje da igra i protiv Hurkaca, a kamoli Medvedeva, ako do tog meca uopste bude i doslo .................. pozitivna kritika vezano za servis je donela rezultat, poslednja dva servis gema je odservirao bez greske ......................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Milutinov Tata said:

Fric sigurno veruje da mu je Novak "duzan" za AO, tako da ocekujem dosta tezak mec za Novaka.

Sad mu valjda vise nije dužan :lol_2:

Novak danas od sjaja do ocaja, fale mecevi, bas se vidi rezultat duze pauze. Sa samo dva odigrana meca stize u polufinale, a tamo ga ceka Hurkac. Meni deluje da je Friz tezi protivnik od Hurkaca, ima bolji ritern i kretanje. 

Ovaj Fric se mlad ozenio, dobio dete i sa 24 godine vec razveo, a onda brze bolje zaljubio u novu barbiku :bravo:

Link to comment
Share on other sites

Ugo da se nije glupirao sa drop sotovima na 5 4 i 40 0 mogao je imati set na svom kontu. 

Mislila sam da ce biti umoran danas, a on igra kao da nije u zoru legao. 

Na momente me podseti na Tipsu i kako je znao dobro da odigra na velikom sceni protiv opasnih rivala. 

Kad hoda ka klupi smesan je kao Fonjini :lol_2:

Neobicna tehnika izvodjenja udaraca kod oba igraca +Ugo levoruk. 

Ali onaj smec posle koga je napravio aikido kolut unazad preko levog ramena je bio fenomenalan :Hail:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

Zamislite RG ili Pariz da neki Francuz zaista zna da igra tenis :default_sofa:

Ne samo da je to takoreci nemoguca misija nego i da se malo informisu bolje :classic_rolleyes: moram da prepricam detalj iz jucerasnjeg dana - znaci mec Dimitrov-Zverev, odmah iznad mene sede dva muskarca, nekih pet banki rekla bih, jedan koji je kao strucnjak za tenis i objasnjava ovom drugom koji izgleda nije. I objasnjava ovaj koji zna kako navija za Grigora jer je on baby federer a Federer i Nadal su - i krenu hvalospevi onoliki (nemam nista protiv) i onda nabrajanje novih : ove dvojice, plus Tim, Medvedev, Cicipas (njegov novi miljenik) raspricao se covek onoliko, ja slusam - inace smo nesto malo komentarisali tokom meceva do tada, i ide prica , vec me malo i nervira sto on non stop nesto prica i on tako zaokruzi pricu o aktuelnom stanju u tenisu, Novaka ne pominje. Kazem ja onako kao na usput - a Novaka ne pominjete? On malo zbunjen kaze - pa jeste i on je tu on je generacijski negde izmedju Federera i Nadala i mladjih, ja ocekujem od njega da on uskoro pocne tranziciju izmedju ove dvojice i mladjih, ja kazem - pa zar nije on vec desetak godina prakticno broj 1 ?  Zbuni se covek, ja se pravim naivna, kaze on : pa jeste, da, ali on je ipak po godinama dosta mladji od ove dvojice, negde je izmedju njih i mladjih, ja opet naivno - pa on je samo godinu dana mladji od Nadala... Iznervira se covek, imala sam utisak da bi sve dao da se nekako izbrise iz istorije tenisa Novak :classic_laugh:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste Djokovic godinu dana maldji od Nadala, ali Nadal se vec od 2005. godine tuce sa Fedom, tako da nije ni cudo sto on stavlja Feda i Nadala u jednu generaciju, a Djokovica u drugu. To mu i nije neka greska...

E sad, sto ga je preskocio, sta ces, njemu je nebitan :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, srusio mu sneska :classic_laugh: Sad jos ako Sasha naprimer pocne da dere Cicipasa istraumirace se covek bojim se :classic_sleep::classic_biggrin: Grigora sam vec otpisala za velika dela koliko god mi bio i simpa i dobar igrac, mislim da on ne veruje da moze da pobedi ovih nekoliko sada najboljih igraca i samim tim ih nece ni dobiti

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

IMG_7258.th.jpg   IMG_7265.th.jpg    IMG_7268.th.jpg  IMG_7270.th.jpg

 

Malo fotkica iz bercy-a : ( stavicu jos tu i tamo kad stignem)

za nase fedfanove da se ne osecaju zaboravljeni :classic_sleep: : L'Equipe stavio veliki pano sa legendama iz raznih sportova

Druge su Novak, poslednja je Head-ov stand, oni su napravili dobar fazon - posle svakog meca pobednik meca potpise lopticu i posalje u publiku, ko iz publike uhvati lopticu dodje posle kod Head-a i dobije reket na poklon

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na Tennis ch. sad komentarise Kurijer meceve od danas. Kaze kako je Novak 5. put pobedio Fritza i onda krece opis meca s AO: kako je to bila velika bitka u 5 setova - ni pomena o Novakovoj povredi i sta je dovelo do igranja tih 5 setova (sigurno ne Fritzova briljantna igra koja je naudila Novaku), umesto glatke pobede u 3 seta. :classic_rolleyes:

kako svi vole da prepravljaju istoriju! :classic_rolleyes:

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...