Jump to content

Audicije


Recommended Posts

Program je preplavljen raznim talent audicijama i ponekad mogu da se cuju odlicni pevaci. Vecina od njih, cak ni ako pobede ne uspeju da se probiju u muzickoj industriji, ali to ne znaci da nemaju talenta i da nisu dobri izvodjaci.Β 

Β 

Jedna od mojih omiljenih audicija je Jennifer Phillips, koja je bila crkvena pevacica, a danas posle X Faktora ima neke svoje nastupe, daleko od toga da se proslavila, ali je orginalna.Β 

Β 

Β 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Courtney peva Janis za 10, ali je veoma cudna. Ona je pobedila na nekom takmicenju za decu u Engleskoj i neko od sudija je bio sudija i tamo i na AGT, a kao iznenadjeni su bili... prvi put je vide. Meni se jako dopala, ali posle pete pesme me je smorila, jer sve postaje isto. Vidim da je tek sada krenula da pravi svoju muziku, do sada je pevala samo covers. Valjda ce uspeti u vremenu kada se sve manje slusa rock muzika. Potpisala je bila ugovor sa Simonovim lablom, ali nista joj nisu pomogli, kao ni drugima. Oni valjda cekaju da sam uspes pa da pokupe kajmak, ne znam...Β 

Β 

Β 

Β 

Β 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cula sam ovo sada jednom, meni sve to dosta lose zvuci, pogotovo prva i poslednja. Izgleda su sudije vise bile pogodjene pesmama (sto inace mislim da je odabir pesme jako vazan kod odluke) nego sto su one otpevale dobro. (i sta je Gwen uradila sa licemΒ πŸ˜‘)

Β 

Evo jedne devojcice 14 godina koja nije gubila posle audicije vreme nego vec pravi svoju muziku

Β 

Β 

Β 

Β 

Link to comment
Share on other sites

Da se malo naőalim ona je proőla jer Simon ima neke Poljske korene, a Howie je Poljak po poreklu. Ima odličnu kontrolu glasa verovatno je zato Simon gura. Falő je neőto őto može lako da se ispravi kod nje. Ni na mene nije ostavila neki bolji utisak ali verovatno nemaju niőta bolje u sezoni pa je guraju.

Β 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Baby said:

Cula sam ovo sada jednom, meni sve to dosta lose zvuci, pogotovo prva i poslednja. Izgleda su sudije vise bile pogodjene pesmama (sto inace mislim da je odabir pesme jako vazan kod odluke) nego sto su one otpevale dobro. (i sta je Gwen uradila sa licemΒ πŸ˜‘)

Β 

Prva je baő dobra, poslednja (koja je pevala pesmu od Gwen) ne toliko dobra, ali je otpevala pesmu na svoj način i zato proőla (zasluženo). 

Β 

Meni je Gwen prelepa i predivna u svakom smisluΒ πŸ₯°

Link to comment
Share on other sites

Otpeva dečko u originalnom tonalitetu... Alal vera! :Hail:

Β 

Β 

Ove devojke su izule iz cipela!

Β 

Β 

Inače, Blake Shelton je najavio da mu je naredna sezona u The Voice oproőtajna... Joő uvek ne mogu da verujem. The end of an era. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...