Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Denver ce ili Micica ili Oladipa da pojure.
Cudo da Boston nije otisao All in i pojurio Mareja kada mu je ovo cena, tesko ce biti bolji plej na trzistu 

Pa cena je prilicno visoka.

 

Pri tom su se istovarili dosta za White-a.

 

Glupo bi bilo da ih opet upare...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Luke Kornet said:

I saw there is few Boston fans on this topic. I think now you know why we didn't win the championship.

 

First, if i had played we would won the title.

 

Second, i am better then Theis.

 

Third, Udoka is shit coach.

Fourth, your English is shit.

 

But you're forgiven, you speak the truth. 

Edited by Darko
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko said:

Fourth, your English is shit.

I am American bro, we never say here that we speak English.

 

Well if you think about my grammar, well i wasn't so good at school. I just played basket all day. But that doesn't mean that my IQ is low as the guy on your profile picture, i am one of the most highest IQ of NBA players.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bobby Shurda said:

Mnogo jaka priča Niksi dali ovaj Šarlotov pik prve runde Atlanti za Rediša ovi iskoristili taj pik da dovedu Mareja iz SAS a oni već sad hoće da utrape tog istog Rediša za otprilike neke nove pikove druge runde 

 

ne kontam zašto su zapeli da se otarase reddisha tako brzo

ako je neko reclamation project za kojeg se čini da ima nade da uradi nešto, to je on

 

ima naznaka zajebanog šuta, asistencija, ufura pod koš, wingspan mu je respektabilan, mogao bi i defanzivu da dovede u red

ima 22 godine, sa toliko neki likovi ulaze u ligu

 

stvarno ne kapiram šta ih košta da ga uvedu u rotaciju, pa nek' ga makar utope ako proigra za nešto više

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

4 pika tj 3 plus zamena za ekipu koja napada prsten je meh. Boston  sem Ala ima mlad core pa se i u tom pogledu Marej uklapa 

Ali su svi pikovi bez ikakve protekcije.

 

Realno odlican posao za obe ekipe. Ako Atlanta stvarno veruje u Treja da je fransizni igrac ovo je potez koji ga stavlja u poziciju da napravi iskorak.

 

Sa druge strane San Antonio konacno moze da krene u full tank mode i obezbedili su brdo asseta.

 

Mozda sam malo biased jer bas volim Murraya i mislim da je pobednicki igrac i na odlicnom je ugovoru jos 2 godine...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Ali su svi pikovi bez ikakve protekcije.

 

Realno odlican posao za obe ekipe. Ako Atlanta stvarno veruje u Treja da je fransizni igrac ovo je potez koji ga stavlja u poziciju da napravi iskorak.

 

Sa druge strane San Antonio konacno moze da krene u full tank mode i obezbedili su brdo asseta.

 

Mozda sam malo biased jer bas volim Murraya i mislim da je pobednicki igrac i na odlicnom je ugovoru jos 2 godine...

 

Pa da ali to je jos lakse za Boston, posto za razliku od Atlante racunas da imaju i veci trenutni kvalitet plus osiguraniju buducnost (jedino da Brown i Tatum udju u duel do smrti).
Zato i kazem da je Boston morao ovde da proba, dosao si do finala, nisi uzeo  titulu,  malo ti fali i to si mogao da dobijes za 3pika od 22 do 30 mesta.
Bostonu samo plej fali, jos sa ovim ne pada odbrana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

ne kontam zašto su zapeli da se otarase reddisha tako brzo

ako je neko reclamation project za kojeg se čini da ima nade da uradi nešto, to je on

 

ima naznaka zajebanog šuta, asistencija, ufura pod koš, wingspan mu je respektabilan, mogao bi i defanzivu da dovede u red

ima 22 godine, sa toliko neki likovi ulaze u ligu

 

stvarno ne kapiram šta ih košta da ga uvedu u rotaciju, pa nek' ga makar utope ako proigra za nešto više

 

To samo oni znaju, na stranu što je za te neke ograničene minute izgledao kao košarkaš za razliku od većine , nije on sigurno Bibodoova šoljica čaja ali su to trebali da znaju pre nego što su ga dovodili 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bobby Shurda said:

 

To samo oni znaju, na stranu što je za te neke ograničene minute izgledao kao košarkaš za razliku od većine , nije on sigurno Bibodoova šoljica čaja ali su to trebali da znaju pre nego što su ga dovodili 

 

70% tima ne ume ništa ozbiljno da odbrani, 50ak% ne zna da proturi loptu u koš, 80% nema predispozicije za ulaz

kapiram ja da sa njim treba da se radi ali opet

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa da ali to je jos lakse za Boston, posto za razliku od Atlante racunas da imaju i veci trenutni kvalitet plus osiguraniju buducnost (jedino da Brown i Tatum udju u duel do smrti).
Zato i kazem da je Boston morao ovde da proba, dosao si do finala, nisi uzeo  titulu,  malo ti fali i to si mogao da dobijes za 3pika od 22 do 30 mesta.
Bostonu samo plej fali, jos sa ovim ne pada odbrana.

Pa dali su vec 2 prika prve runde ili neke zamene sta je vec bilo za White-a.

 

Mnogo bi bilo da daju jos 3-4 za Murraya.

 

Moguce da su se u startu zajebali sto nisu isli na Murraya ali pitanje da li je tada i bio dostupan. White je ipak bio dosta pristupacniji...

 

Edit: Pri tom mislim da ni oni nisu bili svesni koliko su blizu, sad je lako pricati. Kao sto se Bill Simmonsa rasprdeo posle treceg meca kako je GS trebao da unovci Wismena,Kumingu ili Moody-a a na kraju odnesose i jare i pare...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Ja nešto ne vidim Dehuntu dobro u Bostonu. Nije njima toliko problematična pozicija pleja u smislu beka nekakvog, nego baš kreativnost i komandiranje na terenu. Idealan bi im bio CP3, ali hoću da kažem može i neki slitniji, pa i sa slabijom odbranom od Dehunte, ali neko ko je siguran sa loptom, ume dobro da tapka u mestu i pokretu i da možda ima i malo ulaza iliti penetracije, a bogami i asistencije. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja ne vidim da dejounte sad nesto znacajno pomera domete hawksa

cini mi se da se percepcija njih kao ekipe znacajno zasniva na babl godini, a pitanje je koliko je to merodavno

al ajd da vidimo

Pa videcemo ovo je tek prvi potez.

 

Pomera ti granice u smislu da ti se nece ponoviti Majami kada su Younga pritisli i ugusili kao juniora i da imas jednog od najboljih defanzivaca na lopti.

 

Da je tu bio Murray vervatno bi se gostio sa tim prostorom koji je ostavljan.

 

Naravno da nece samo sa njim biti prvi favoriti na Istoku ali im dosta podize plafon...

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja ne vidim da dejounte sad nesto znacajno pomera domete hawksa

cini mi se da se percepcija njih kao ekipe znacajno zasniva na babl godini, a pitanje je koliko je to merodavno

al ajd da vidimo

 

Pa pomaze im dosta u smislu da dovode jos jednog ballhandlera, a bas zbog oskudice istih je Atlantina ofanziva bila procitana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...