Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kako lepo igra Majami, milina za gledati

Sta bih dao da smo uspeli dr. Laurija da dovedemo umesto empty stats siledzije

 

EDIT  : Majami potpuno utepao Jutu, kakvu poeziju su prikazali vcrs, i to bez Butlera. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da je talenat na kilometar, 12 poena u poslenjoj četvrtini uz DPOY-evsku odbranu. Da budem iskren, odavno nisam video da tako neki ruki sjajno cepa odbranu na startu karijere. Poseduje veoma veliki bball iq, može sve uraditi u napadu, plus ima i pristojan šut koji će biti naravno samo bolji narednih sezona, ali se definitivno vidi da će biti teška klasa. Neću da sudim o Kejdu ili Džejlenu Grinu, ali sada iz ovog ugla mi deluje da su oni prenahajpovani u odnosu na Moblija. Deluje mi totalno neuporedivo.

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Gledam malo i raptors pistons. Cade se ni po čemu ne ističe za sada, šta više prilično je neubedljiv.

 

slušao sam nekog lika, da li kod zach lowea ili simmonsa (lik je inače veliki fan mobleyja još od srednje škole) - koji kaže da nema nikakve dileme da će cunnigham biti veliki igrač; na stranu što je propustio dobar deo pre-seasona i početak sezone, kaže kli "kad gledaš mobleyja ili greena, njihovi kvaliteti te očigledno zviznu, ne možeš da ih ne primetiš. cade je tiha voda i na kraju tekme vidiš da je imao 25/5/5 a da nisi video ništa posebno ludo"

 

mobley će biti vrhunski igrač, to je jasno.

 

sinoć je cade ovako završio svoju rather pedestrian partiju

 

 

Edited by oubrevo.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Radalek said:

Mobley izgleda kao all-time great u nastajanju, bez zajebavanja. Maltene sam sokiran sta gledam.

 

e da, za mobleyja je pričao, pošto je gledao uživo puno njegovih tekmi, da je imao te situacije da ne potegne šut celu tekmu, jer je lik operisan od ega, pa je to naravno zabrinulo skaute, kao, nema taj instinkt alpha doga

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

slušao sam nekog lika, da li kod zach lowea ili simmonsa (lik je inače veliki fan mobleyja još od srednje škole) - koji kaže da nema nikakve dileme da će cunnigham biti veliki igrač; na stranu što je propustio dobar deo pre-seasona i početak sezone, kaže kli "kad gledaš mobleyja ili greena, njihovi kvaliteti te očigledno zviznu, ne možeš da ih ne primetiš. cade je tiha voda i na kraju tekme vidiš da je imao 25/5/5 a da nisi video ništa posebno ludo"

 

mobley će biti vrhunski igrač, to je jasno.

 

sinoć je cade ovako završio svoju rather pedestrian partiju

 

 

Neki lik kod Lowea ili Simmonsa me za sad ne ubeđuje u vezi Cadea. Meni on za sad najviše liči da će biti igrač tipa Brogdon, sve super, pametan dećko i to, solidna all round igra, možda i borderline all star jednog dana ali i dalje ništa specijalno. 

 

Dok bih Mobleya vrlo lako mogao da okarakterišem kao potencijalno nekog modernog Tim Duncana i igrom u oba smera i karakterom. 

 

A rookie godine će biti Scottie Barnes jer dečko igra kao da ima 30 godina, hustler i po. 

Link to comment
Share on other sites

Kod Mobleya je jedini problem po meni što ima noge kao Bol Bol pa kad počnu da ga targetiraju i da spremaju na njemu odbrane da može da bude potencijalni problem, npr da mu neko uleti u noge kao Moris Jokiću uz onaj body check verovatno bi pauzirao na duže staze. 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Neki lik kod Lowea ili Simmonsa me za sad ne ubeđuje u vezi Cadea. Meni on za sad najviše liči da će biti igrač tipa Brogdon, sve super, pametan dećko i to, solidna all round igra, možda i borderline all star jednog dana ali i dalje ništa specijalno. 

 

 

evo to je ovaj lik. rekao bih da je prilično relevantniji od tebe & mene, koji smo odgledali par tekmi cunninghama

 

Quote

Mike Schmitz is an ESPN NBA Draft Analyst. and a contributor to DraftExpress.com, a private scouting and analytics service utilized by NBA, NCAA and International teams.

 

https://espnpressroom.com/us/bios/mike-schmitz/

 

evo i 'zode

https://www.espn.com/radio/play/_/id/32584475

edit

a brogdon je ušao u ligu sa 23-24 godine ili koliko, tako da je teško porediti ga sa cadeom koji trenutno ima 20 i bio je gazda u svakom timu, pa i usa repki ispod 19, gde je bio i stariji haliburton, suggs, green, barnes, mobley, kira lewis jr

Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima kad ce neko rastavati taj tocak lazi,hajpa i prevara oko drafta.

 

Svaki put se ista stvar desava da se cela javnost i ti strucnjaki koji ceo zivot prate te igrace pocnu slagati da je Cunningham neupitno broj 1 i najveci prospect.

 

Ja razumem da ima dosta nepoznatih i da je tesko predvideti kako ce se ko snaci u NBA ali ako ovakav avion ne mozes da prepoznas kao sto je Mobley onda jebiga.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Miki, jesi ispratio statline nemacke prevare sinoc ? 

Kakvo epsko rasturanje jakog rostera i dovodjenje prvoklasnih smecara, jos ne mogu da verujem sta sam doziveo.. da imam RW u ekipi za koju navijam, vece kazne u zivotu od toga nema

Epsko rasturanje jakog rostera koji u plejof usao kroz play-in i ispao u 1 rundi? Dobar vic, dobar🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...