Jump to content

Recommended Posts

Pišem o Lebronu koji je sjajan i MVP i najbolji košarkaš sveta u ovom trenutku i pišem kako je šteta što i sportisti u Srbiji, poput Đokovića i Jokića i ostalih koji su u klubu sa 8 nula nisu u stanju da razglase po svetu o svojoj zemlji ono što Lebron odlično razglašava po svetu o svojoj zemlji.

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Pišem o Lebronu koji je sjajan i MVP i najbolji košarkaš sveta u ovom trenutku i pišem kako je šteta što i sportisti u Srbiji, poput Đokovića i Jokića i ostalih koji su u klubu sa 8 nula nisu u stanju da razglase po svetu o svojoj zemlji ono što Lebron odlično razglašava po svetu o svojoj zemlji.

 

 To je jasno, nego mi nije jasno sta TaVeren i Zveki pishu 😄  

  King se bori za svoju zemlju vise nego bilo ko ikada. Samo jako do pobede Dzon Baiden!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Jel razglasio kako beli Evropljani nisu bezbedni u crnackim kvartovima na primer u NY i da to nije OK?

 

ja išao u crnacke kvartove u nyc i bejah bezbedan i veseo. bio sa još jednim belcem i suprugom. 

 

tako x4 u 20 dana 

 

jel ti imaš drugačije iskustvo? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

ja išao u crnacke kvartove u nyc i bejah bezbedan i veseo. bio sa još jednim belcem i suprugom. 

 

tako x4 u 20 dana 

 

jel ti imaš drugačije iskustvo? 

 

Imao moj brat od strica, bila bezanija i to ako se dobro secam iz price bosonoga bezanija. Nije pazio na koju stanicu treba da izadje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Nisam optimista po pitanju Trampache.

Ali dobro, lebrik je bas taj tip licnosti koji ce glumiti opoziciju i ugnjetavanje. A la Serena Vilijams, koja je jedna od najvecih siledzija u istoriji sporta.

Makar time i podrzavao jos malo pa dementnog lika.

Link to comment
Share on other sites

On 10/23/2020 at 4:10 PM, delgado said:

@Kosta nije lebron fan, kosta samo zna da je lebron goat, a to je vec napredni level inteligencije kod coveka 🙂  

Otreso ih LeBron sve kao juniore u plejofu. Svaka chast.

Covjek je odigrao koliko....11 finala? A nekim kosarkaskim znalcima je to znak da nije goat...kao,previse finala,premalo titula. Gluplji argument u zivotu nisam cuo. 🙄

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

10 finala

 

 2007

 2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017,2018

 2020

 

   Ocukao ih samo tako, i odigrao najbolje finale barem statisticki u karijeri. Ona G5 utakmica kad je dao 40p uz 6/8 trojki mu je najbolja u poslednje 2 godine sigurno. Sad samo jako u novu sezonu, pa nek nam dodju i ti Clippersi ovaj put u finalu zapada ili kad god, da im dokazemo da smo bolji.

 

 

  

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Maksa se naljutio na Delgada sto je navijao za Bajdena i kaze da nece da igra sa tim .... ( gejom - da ublazim njegove reci) fantazi . Jel vidis sta si uradio Delgado.

 

Sad je opet moram da cvilim i da ga molim da ti oprosti, ccccc, koliko si neodgovoran, a taman sam ga flipovao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...