Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Inace, za Motiku se prica da najblaze receno slab utisak ostavlja na treninzima i da se vec dobrano cesu sto su ga (pod ovim uslovima) dovodili. Neko ih je fino namagarcio, kao i za Risaira.

 

Nema ga ni na klupi danas, Djuric, Stankovic i Radulovic su tu.

 

Ali Gajic, brate mili. Pa iz aviona se vidi da ovom Italijanu fale minuti i utakmice da se uhoda s ekipom i povrati kakvu takvu formu. Cemu sad vadjenje iz naftalina upokojenog Gajica?

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

 

Nema nista od toga, veceras se uigrava ubojiti tandem Gaja - Srnaldo.

 

Fascinantna je sposobnost Stankovica da u svakom momentu izvede potpuno besmislen i promasen sastav. Evo ga danasnji eksperiment:

 

Borjan - Gajić, Pankov, Dragović, Rodić - Sanogo, Kanga, Ivanić - Srnić, Ben, Ohi

Znaci, brutalno. Deki svakim danom postaje sve veci smarac, jebo ga Srnić.

Link to comment
Share on other sites

Znaci i od Motike kurosava, sto me ne iznenadjuje previse, uzimajuci u obzir Mrkelin njuh za promasaje i dosadasnji rad nisam ni ocekivao da kupovina 17-godisnjaka za 2 miliona ne bude tezak zajeb. Ali dobro, ko ga hebe, malo smo finansijski pomogli Bajern, ipak smo mi mezimce ekonomskog tigra koje se ne obazire na dugove. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, fradler said:

Inace, za Motiku se prica da najblaze receno slab utisak ostavlja na treninzima i da se vec dobrano cesu sto su ga (pod ovim uslovima) dovodili. Neko ih je fino namagarcio, kao i za Risaira.

 

Nema ga ni na klupi danas, Djuric, Stankovic i Radulovic su tu.

 

 

Ovo je odložena kup utakmica, a kada je trebalo da se igra tada Motika nije bio naš igrać. Zato danas nije u kombinaciji za utakmicu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dragan Mićić said:

A kako onda Ohi moze?

'Bem li ga, možda više ne važi to pravilo a možda sam se i ja zajebao. Ako je tako onda je van pameti odluka da Motika ne bude u kombinaciji, jedino ako su videli da su se zajebali i da momak nije ono što su mislili.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, marko_pantelic said:

Šta pevaju ako nije tajna, ja ne čujem

 

Quote

Осим тебе ја немам никога,

јер ти си моја радост највећа.

Мени трофеј стварно не треба

да те волим ја!

 

Ал' боље ти него глупи гробари,

лепше теби стоје пехари.

јер ти си једини клуб велики

у Србији!

 

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...