Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Što se tiče Zivkovića, on je ušao samo iz taktičkih razloga, da odigra na kontru, ako se pruži šansa. Naši napadi u tom periodu su bili smešni, tj. nismo ništa ni pokušavali.

 

Imao je jedan fin potez kada je ušao u 16 sa desne strane...i Pavkov ga je jednom iskulirao. Ne verujem ni da je Stankela očekivao neku rapsodiju u poslednjih 10ak minuta.

 

Biće dana da se on ocenjuje.

 

Npr, Ben je promašio dve šanse u stilu Dionija...ali to je Ben, pa ćemo da zažmurimo ; )

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

dobro postavljena i dobro odigrana utakmica, za nesto vise treba i mnogo bolja koncetracija u završnici. ima i gresaka, pogotovo navika da se padne u duelu i čeka da sudija svira faul, to i vraćanje golmanu se mora izbaciti iz navike nasim igračima. sanogo najbolji, kanga jedini koji drzi sredinu terena, ivanic i ben na klackalici izmedu dobrog i loseg poteza. da ne zaboravim rodića koji dugo nije ovako dobro odigrao. bravo !

Link to comment
Share on other sites

Stankoviću sve pohvale za ovaj meč. Pripremio je ekipu odlično na svakom planu. Taktički jedna jako zrela partija, a trebalo je raditi i na psihološkoj pripremi nakon svih nedaća koje su nas zadesile u poslednje vrijeme. Od početka se vidjelo da imamo dovoljno samopouzdanja da uzmemo tri boda. Stajali smo visoko tokom većeg dijela meča, nije to bio klopovski presing, ali jeste bilo dovoljno dobro da se ukrade dosta lopti u opasnoj zoni. U tim situacijama nam je samo trebao malo bolji završni pas ili sam završi udarac. Nijesmo koristili taj prostor, ali na kraju smo apsolutno zasluženo stigli do gola i pobjede. Ovako se igraju utakmice u gostima, čvrsto u odbrani ali bez previše povlačenja, čekati greške protivnika i brzom tranzicijom dolazitii do šansi. Stanković za desetku večeras!

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dragan Mićić said:

Ne znam iz kog razloga ali ja imam takav optimizam pred vecerasnju utakmicu da ceo dan razmisljam zbog cega. I nemam odgovor. 
Prosto sam ubedjen da ne mozemo da izgubimo.

Ja rekoh danas lepo. 😁

 

Elem. Pop je dobar golman ali veceras mi je bio bas ne siguran.

 

Zadnja linija skroz korektno. Mali Erak jedna greska. Pankov odradio posao i najbitnije nije skretao paznju na sebe nekim idiotskim potezima kao i Gobelja uostalom.
 

Sanogo doktor.

Roda odlican. Opet kazem dosta vise fizicki pripremljen nego sve ove godine.

 

Ivanic van forme ali opet korektan.

 

No Kanga no futbool.

 

Ben jeste promasio dve mrtve sanse ali njemu to ne mogu da zamerim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Neme said:

 

A koga bazično zabole za tu informaciju?

 

Ja verujem da ima ljudi koje zanima.

 

Ako je van pravila foruma, slobodno brisite, a mene banujte.

 

Samo bih voleo da je moderacija ovako azurna i sa druge strane, da pita/upozorava/brise/banuje. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

I koji je prvi put igrao. Doduse imali smo srece posle one greske Erakovica.

Zar je bitno koji je put igrao na tom mestu? Valjda se gleda formacija u ovoj utakmici i jasno je da je bila sa 3 štopera što, naravno, nije tandem.

 

Jesmo imali sreće, napisao sam to tokom utakmice. Da je Pop istrčao odmah na loptu, da nije zastao pokupio bi je pre igrača Ludogoreca. Isto tako i Gobelja trčkara lagano pored umesto da je ubrzao i pokušao da zasmeta i uspori napadača.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...