Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

10 hours ago, Sprivel said:

voda vri voda vri

Na sto stepeni Celzijusa.

9 hours ago, Profesor said:

Nece biti nikakvih incidenata. Par glupih transparenata i pesama u obe utakmice i to je to. Gostujucih navijaca nece biti, verovanto ce zatvoriti granice taj dan i dan pre da se neko nebi majmunisao oko stadiona. Jedino ce eventualni poraz proci uz malo vise pljuvacine.

Pa kad smo uspeli da jednim jedinim pojavljivanjem Ibrahimovića na terenu da zaradimo suspenz, kako nećemo sa onolikim Hrvatima, a bogami i Albancima ...

 

Realno, ako igra Degenek i generalno ne eksperimentiše se previše, mi smo fudbalski, sportski, bolji i kvalitetniji tim, bar ja verujem.. ali.. uhvatiće nas na istu foru koju nas uvek hvataju, jer eto, posle sto godina nismo naučili.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Liska Manjina said:

Ne bi me čudilo da na ovoj utakmici dođe do svojevrsnog apsourda, a to je da prvi čovek Dinama ne prisustvuje utakmici na domaćem terenu, ali zato bude prisutan na utakmici koja se igra na gostujućem terenu.

Sto bi Maminjo dolazio u Beograd, kad moze hitno da bude isporucen u Zagreb?  

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Sto bi Maminjo dolazio u Beograd, kad moze hitno da bude isporucen u Zagreb?  

Da su ga stvarno mislili poslati na robiju ne bi mu dozvolili da "zbriše za Bosnu", a na istu foru mu je zbrisao i brat. Poprilično sam siguran da redovno ide u samu Hrvatsku, samo ispod radara.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Manoly said:

Najgori scenario, naravno ne zbog fudbala iako nismo favorit protiv Dinama...

Po meni u najavi nas cekaju ozbiljne kazne.

 

Mislis da ce biti koreografije i transparenata?

 

Dileje vole Zvezdu. Ne bi joj nikad naskodile:roflmao:

56 minutes ago, mare80 said:

Spavaš li mirno disciplinska komisijo UEFA ... 😄

 

 

Uefa zbog kovida tanka ko lizalo tako da ce kazne da joj dodju taman za pljesku s kajmakom

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da cw Psiho da "urazumi" Sever lagano, nikakva talasanja njemu nisu u interesu, ja mislim da ce u BG-u da bude jako mirno. Mozda neki dvosmisleni transparent, eto da ne ispadnu slabici i generalno je to to.

Sto se tice samog zreba, ja i dalje mislim da smo mogli bolje da prodjemo, miskimnda su i YB i Oly slabiji rivali od Dinama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Helmet said:

Ja mislim da cw Psiho da "urazumi" Sever lagano, nikakva talasanja njemu nisu u interesu, ja mislim da ce u BG-u da bude jako mirno. Mozda neki dvosmisleni transparent, eto da ne ispadnu slabici i generalno je to to.

Sto se tice samog zreba, ja i dalje mislim da smo mogli bolje da prodjemo, miskimnda su i YB i Oly slabiji rivali od Dinama.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Nece biti "ubij ustase" ili nesto slicno?

Link to comment
Share on other sites

Nece biti "ubij ustase" ili nesto slicno?
Mozda i hoce, ali mislim da ce se pre to cuti sa zapada ili istoka nego severa. Ovi kada dobiju naredjenje odrade to, te vodje tamo imaju autoritet i ako kazu da nema skandiranja onda nece biti.
Ove godine nemamo dobar zreb, po meni najgori protivnici i u drugom i u zadnjem kolu. Dinamo ako nije mnogo menjao od prosle godine ima da nas pocisti, narocito ako se ove nase budale ne dozovu pameti i ne vrate Degeneka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...