Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

34 minutes ago, Martin Mystere said:

Nećeš verovati ali navijao bih i za australijskog Grka protiv njega.

Da ne preterujemo ipak :classic_biggrin:

 

19 minutes ago, Helena said:

Ooooooooooooooofffffffff

 

Na HRT 2 ima film u jedan-nasi gu ga preveli kao Vatra i led, vidim hrvati kao Borg protiv Mekinroa, pa ko voli...

Gledala ga u bioskopu, u sali samo ja i jedan par koji je izašao na pola :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Nije da je nezanimljiv ovaj Novakov protivnik, bacio sam se u malo istraživanje ovog lika. Ove godine je postao tek punoletan i sa brdo odigranih mečeva na šljaci pre ovih kvalifikacija na USO. Poslednji meč na tvrdoj podlozi mu je bio u februaru tek. 3 osvojena čelendžera na šljaci i prvi ATP meč je odigrao u Buenos Airesu sa WC gde je izgubio odmah od Ramosa. 

 

Imao nekoliko ATP pobeda letos na šljakastim turnirima putem WC, nije da se obrukao. Ovo je stvarno veliki meč za njega. Prvi GS meč u karijeri i odmah Novak.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, alcesta said:

Meni se ne sviđa ova Endijeva reakcija, imao je vremena da se smiri posle meča, da i razumem pred novinarima da je pričao u afektu, ali ovo je baš Kirgiosov nivo, bez obzira što je u pravu. Nije mu potrebno da se spušta tako.


Meni se svidja ta njegova reakcija i da kažem kampanja koju je pokrenuo. Po njega verovatno nije najbolje jer mu ne treba sve to, da se upusta u neke prozivke i prepucavanja po socijalnim mrežama, da se spusta na neki bezveze nivo. Ali tenisu i ostalim igračima, svima koji će biti protivnici Cicipasu, itekako treba da se čuje takav glas od strane nekog sa integritetom.
 

9 hours ago, alcesta said:

Endi protiv Grčke vol. 1 :classic_tongue:

 

Ali ovde ne odgovara ni na šta, ovo je profil na SM, to je sasvim nepotrebno bilo. To je upravo ono što radi Kirgios u nedostatku rezultata da privuče pažnju. Endi ima i rezultate i ugled i kao što kažeš na terenu se ne mogu porediti, pa mu baš zato nije potrebno da ga porede s Nikom ni van terena, ni u jednom smislu.


Bas zato sto ima ugled, jedno je kada neostvareni salabajzer poput Kirgiosa laje i pokušava da proziva nešto/nekog a sasvim drugo kad osoba od ugleda, sa nekoliko GS titula, malo oštrije ukaže na problem koji postoji. 
 

Opet kažem, da sam neki Endijev prijatelj ili veliki fan, mada sam osim protiv Novaka uglavnom navijao za njega, verovatno ne bih bio srecan ovako - bravo Endi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ridji said:

Bas zato sto ima ugled, jedno je kada neostvareni salabajzer poput Kirgiosa laje i pokušava da proziva nešto/nekog a sasvim drugo kad osoba od ugleda, sa nekoliko GS titula, malo oštrije ukaže na problem koji postoji. 

Pa ta osoba sedi u PC ATP-a već dosta dugo, nije da mu trebaju prozivke po Tviteru da skrene pažnju na problem.

Ali složićemo se da se ne slažemo. 

 

10 minutes ago, Dracarys said:

Vidi tete na tribinama što se raduju kako je Novak poslao u mrežu. Čeka Novaka pakao.

Ništa novo. Mada ovde je svima i žao momka pa navijaju da uzme više gemova.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Znaš kada bi publika bila ovako u ekstazi da je preko puta Federer :roflmao:

Znam :classic_biggrin:

Ali ta ista publika ima i Federera u vidu i više dobro :classic_tongue:

Novak sad u fazi da ne može vola da ubode, dobro je što mu nije ovako zarđalom zapao neko opasniji.

 

Danka Kovinić izgubila od Kristine Pliškove a ja sve vreme mislila da igra s Karolinom :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Gledam kako se Fonjini nervira što Pospišil u 5. setu pogađa linije pa se setih kad je pridikovao sunarodniku (Karuzu?) na AO koliko je imao sreće, i to na kraju meča pošto je čovek izgubio :classic_biggrin: pitam se čeka li Kanađanina sličan tretman.

Ode i reket...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...