Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Upravo videh reklamu za Rolex. Iskreno bas bezveze.
I cudi me da Fedov marketinski tim to nije nekako ublazio. Ne treba njemu rolex da bi odrzao pricu kao jednom od najvecih tenisera ,ali ocigledno njima treba odrzavanje takvog imidza. Bas je krindz reklama.
I to oni koji su u nekoj od proslih reklama imali nesto kao most slams won itd. totalno kontradiktorno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Baros said:

 

Ne znam na koju konkretno reklamu misliš, ali ovu što sam juče video je urnebesna. Proizvođač satova koji poručuje da brojevi nisu bitni. :classic_laugh:to sad kad je postalo jasno da će mu od onih silnih rekorda koje je držao u jednom momentu ostati samo Stefan Edberg nagrada. Patetično, i jedva čekam da se lik penzioniše kako bi se publika koja dolazi da ga gleda upristojila ili sklonila sa tribina. Postalo je mučno gledati kolektivni orgazam na njegovim mečevima kada protivnik odservira duplu grešku.

 

Na tu mislim

 

Pre par godinja sve je bilo u brojevima. Sad kad su mu ostali rekordi u Bazelu i Halle-u, vise nisu bitni.

 

Roleks ce umesto 14:30 pisati "rano popodne"

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije fer prema donjoj polovini da se ne ispoštuje dosadašnji redosled, ali nije kao da im je na W glavna briga da budu fer, videli smo i dosad uostalom. Srećom pa je dan pauze.

To uostalom stalno rade, pa i sa ženskim polufinalima danas. Tu ne vidim ni zašto su Barti i Kerber igrale prve, jedino ako ima veze s australijskom televizijom.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Boxy said:

Prvo Hurkac-Beretini, pa onda Djokovic-Shapovalov, da igra Fed, sve bi bilo jasno, ali kako ovo sad :whistling:

 

Ja sam urgirao da tako urade.  Treba ipak doći kući sa posla, istuširati se i ručati pre nego počnu. :default_coffee:

Edited by de Havilland Mosquito
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ace is back! Uvijek kad vidim tvoj nick, u glavi mi je ovaj legendarni post, na temu zašto je Đoković izgubio od Sonega u Beču prošle godine. Jedno od najvećih odvaljivanja otkad sam na forumu. Morao sam se podsjetiti :classic_biggrin:

 

On 10/30/2020 at 9:39 PM, Ace Rimmer said:

Postoji još jedna mogućnost, da namjerno ne želi da osvaja male turnire nego si namješta zakon brojeva da mu padne na grand slamu. Tako je trebao tankovati Cincy i Rim.

 

Šta kaže zakon brojeva? Osvaja li Nole? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...