Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 minutes ago, Knipex said:

Što se tiče Pangosa trebalo bi da je svima jasno da nije bilo nikakve šanse da potpiše za Zvezdu. Njega je Paskval u svojoj koncepciji tima postavio kao najbitniji šraf i koliko god da smo mi ponudili, ili neko drugi, Zenit bi dao više. Tako da tu ni milion koji se pominje ne bi bio dovoljan. Uostalom video se prošle sezone koncept i način rada Zenita i Paskvala. Odličan tim sa jasnim ciljem. Ne bi me čudilo da se Pangos vrati tamo ako ne uspe da se izbori za ugovor u NBA.

doveli su sabaza, frankampa a tu je i kulagin.. a svakako i nije zanemarljivo sto su mu se vec zahvalil na saradnji.. bili su ga cekali do odredjenog datum, on je odbio ugovor, pa su posle i doveli sabaza i ostale..

a sanse za nas svakako da nije ni imao, vec kao sto rekoh ovi sa rsb cim cuju da je neko kontaktiran, automatski zakljucuju da je taj igrac i potpisan, zato jesu smesni i ispadace i dalje smesni.

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Perkos2 said:

Gde se te pare nabavljaju 

 

Kupovao drug na trafici ili u cevabdzinici pa kad je trebalo da se plati izvadio novcanicu sa velikom apoenom a prodavacica mu je drsko i bezobrazno rekla A ne moze, nemam sitno, nadji negde sitno pa dodji. I on demonstrativno pocne da se saginje oko kioska, kao da traga za necim izgubljenim. Posle nekog vremena se podigao i rekao Nema nigde.


Tako izgleda i za funkcionisanje kluba, moze/treba da se izadje u neku livadu ili vocnjak pa da se po drvecu traze pare.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mister-no said:

Što kaže Kristijan jedan Rid je morao biti ubiven..
Rid se povredio inače bismo teško i dobili, rekoh čak i sa kršinom Zokijem smo jedva izašli na kraj.. Ne kažem da će od lešine napravi zver ali nije valjda Noko kršina.
Drugo potcenjuje se Budućnost, da nije gluposti zbog koje su ostali bez domaćeg terena verovatno bi i oni bili EL.

Covece ti si postavio razgovor tako da je Ivanovic od "lesine" Nikolica  napravio neresivu enigmu nama,srazmerno tome sam ti ja i odgovorio.Pricao sam kako Ivanovic nema sposobnosti da od vrlo skromnog centra napravi problem protivniku.Nisam spominjao saradnju sa nekim boljim centrom(Rid~Noko) pa nisam ni rekao da je Noko krs.Nadam se da si me ispratio i uvideo gresku.

 

 

Rid nije morao da bude ubiven jer je namerno i pusten da zivi,kad je on protiv nas napravio indeks 35 mi smo bili realno bolji za 20 razlike.Namerno je pustan da se njihova spoljna linija ne bi razletela jer su oni pokretaci svega u futuri i vidno je bila bolja od nase prakticno nepostojece spoljne linije.

 

Na kraju krajeva otisli smo u  off topic,a vidim i da si ti odustao od cinjenice da je Ivanovic neki virtuouz u plejmejkingu pa bih razgovor zatvorio.

 Ivanovic super aba ligaski igrac i

ima svoju igru koja nije zasnovana na asistiranju,to je jednostavno tako.

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Casaubon said:

To sa Partizanom i Ostojom je poprilicno faustolika prica. I koliko god da bio shellshockovan pojacanjima koja oni dovode, ne mogu da se pravim da iza toga sto se tamo desava vidim ista osim "all in" filozofije koja ce se nekada placati. Mozda ne ove ili sledece sezone, ali nekada da. Moze i u tome da se uziva, ne dugorocno, ali ukloiko odaberes da ignorises ponor koji u pozadini dovodjenja skupih igraca zjapi i preti gutanjem.

Mi smo nekoliko puta bili na ivici da napravimo takvu sezonu (Sofo/Mekel, itd.) ali smo uvek nekako zastajali na nivou "da prdnemo i stisnemo u isto vreme". I razumem da bi navijackoj dusi bilo lakse da se sad i mi otvorimo na isti nacin kao i oni, pa ko ziv, ko mrtav na kraju sezone. Ali i sa takvim timom bi postojala velika sansa za kiks gori od nekog novog JOBa i da nam sezona bude neuspesna uprkos slupanim parama. (isto vazi i za komsije, donekle)

Istini na volju, kad sve saberemo, i nas i komsijski trener rade ono sto najbolje znaju - Zoc kupuje najbolje sto moze za novce iznad proporcija takmicenja koje igra i "osigurava" svaku poziciju sa dva skupa i kvalitetna igraca. Radonjic pokusava da iskopa igrace za krvavokolenasku ekipu sa kakvima najbolje ume da se bori protiv finansijski nadmocnih protivnika - hoce li to biti dovoljno? Mozda. Mozda ne. 

Ne pobedjuju pare uvek, ali ponekad je veci poraz pokusavati da se parama takmicis sa Partizanima, Makabijima i Darusafakama.
No, hajde da budemo strpljivi i da vidimo kakav cemo tim imati mi (a i komsije), i kako ce to izgledati tamo gde je vazno - na terenu. Sve i da bude gore od najgorih predvidjanja, jedno necu moci - da komsijama zavidim na Ostoji. Njega se stide i oni koji se najvise raduju Zocu i pojacanjima koje dovode.

Upravo to, tako su radili par sezona i sa Vujosevicem, i sad kad i ovo propadne jednog dana, opet će krenuti sa aparhejdom, država nam ne plaća dugove itd. Sve već viđeno,  ali kao sto Tito reče, nema predaje, sa još jednim bekom i ostatkom noka, borićemo se, kad smo mogli sa Lukom Drcom i Suboticem možemo I sa ovim timom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



Mislim da nas u ovom trenutku ne vadi ni preozbiljni mamojeb na dva osim ako nije u stanju da 90% vremena ima loptu u rukama i garantuje 20ppg a bez da ubije ekipu. A takav ne postoji! Dva pleja od kojih nijednom nije organizacija jaca strana, manje vise bez odbrane je stvarno tragicno. Wolters je cist visak i takvi stranci nam nisu potrebni. Ivanovic je bolji igrac od njega.
Ne bih da ispadne da virim u tudje dvoriste ali ono sto partizan radi je trebalo da bude nasa matrica. Dovedes tri stranca teskasa sa poenima u rukama a ostalo popunjavas sto domacim igrwcima, sto stranim sa upsideom a ne dovodis mucene wolterse, woldene, hollove i ostale picke materine koji ne prave razliku. Znam da cu zvucati kao milan zivadinovoc ali stranac mora da pravi ozbiljnu razliku a ne da popunjava broj na treningu ili odradi dobro svojih 10 minuta.
Radonjic me je potpuno razocarao i plasim se da ce srusiti ciganski mit o ne znam kakvom treneru. Nadam se samo da ne bude na kraju da nas robija bije stoka razlikom.
Ovo je sramno los tim!!! Niti atletike, nit difenza, nit trazisnsa, nit ofanzivne produkcije. 
 


Kralju ja mislim ds ti treba da navijas za CSKA recimo, nisu za tebe ovakvi timovi sa sirotinjskim budzetom [emoji1]. Mi jednostavno ne mozemo da dovedemo te teskase jer nemamo para, Partizan je dobio ogroman budzet od drzave, pa koliko kostaju te popune, kao nasi nosioci? Mislis da je Smailagic i onaj Kurkus iki kako se vec zove jeftin, ja smem da potpisem da su obojica skuplji od Walters-a. Mi imamo samo jednu opciju, da napravimo kompaktan tim koji ce da igra na max brojem obrtaja i da tempom i ratnickim duhom lomi protivnike.

Taj nemac pojma Walters je igrao jako dobro u Zalgirisu recimo, sto znaci da igra dobro u uredjenim sistemima. Nama treba Jovic i jedan dobar bek skorer da sasvim solidno zatvorimo spoljnu liniju. Zaboravljas da imamo Dobrica koji je napredovao i ima poene u rukama i sigurno ce ds dobije minute na 2 gde je briljirao prosle sezone, doduse videcemo u EL kako ce to da izgleda.

Obo ti jw bukvalno okrsaj Zalgirisa i Darusafake iz one sezone sa Blatom, to su te filozofije nas i Partizana...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Covece ti si postavio razgovor tako da je Ivanovic od "lesine" Nikolica  napravio neresivu enigmu nama,srazmerno tome sam ti ja i odgovorio.Pricao sam kako Ivanovic nema sposobnosti da od vrlo skromnog centra napravi problem protivniku.Nisam spominjao saradnju sa nekim boljim centrom(Rid~Noko) pa nisam ni rekao da je Noko krs.Nadam se da si me ispratio i uvideo gresku.
 
 
Rid nije morao da bude ubiven jer je namerno i pusten da zivi,kad je on protiv nas napravio indeks 35 mi smo bili realno bolji za 20 razlike.Namerno je pustan da se njihova spoljna linija ne bi razletela jer su oni pokretaci svega u futuri i vidno je bila bolja od nase prakticno nepostojece spoljne linije.
 
Na kraju krajeva otisli smo u  off topic,a vidim i da si ti odustao od cinjenice da je Ivanovic neki virtuouz u plejmejkingu pa bih razgovor zatvorio.
 Ivanovic super aba ligaski igrac i
ima svoju igru koja nije zasnovana na asistiranju,to je jednostavno tako.
 
 
Ja nisam rekao da je virtuoz plejmejkinga to si ti istripovao "čoveče". U suštini sam rekao slično što i ti da nije tolika lešina plejmejkinga a kakav će biti u EL kod nas to ćemo da vidimo.
A to da nam je od Zokija Nikolića napravio problem, to je svako mogao da vidi metodom očinjeg vida.
Što se tiče Rida, slažem se da je delom taktički pušten, gle čuda upravo zbog Džonija i Kobsa. Isto tako da se Rid nije povredio veliko pitanje je da li bi ta naša taktika uspela. Mali tas na vagi je prevagnuo u četvrtoj utakmici ko može da tvrdi da taj tas ne bi bio Rid. Btw i Džoni je igrao povređen tu seriju.
Meni je Džoni ok, i uz Kalinu mislim da je najveće pojačanje za sada u službi tima. I zato sam malo skrenuo pažnju sa avansnog kukanja gde smo šampioni. Da je Jović zdrav po meni bi top zatvorili plejmejkersku liniju.
On topik - koji je to "provereni EL plej" da nije Pangos koji bi nam garantovao nešto više u EL?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro nek bude da plej od Zorana Nikolica napravi glavnu ofanzivnu kariku("neresivu enigmu")  evroligaskom protivniku i da se to ne kategorizuje u sam krem asistiranja i organizacije igre.

Samo ne znam da li si primetio da ga je uglavnom Kuzmic cuvao i da Hol nema ni d od defanzive koji neki spominju.Dakle vrlo smo bili povoljni za pik igru i to se videlo jer smo primali medju najvise poena iz reketa u EL(a davali najmanje) .

 

Nama da dodje plej koji moze da od Kuza/Zorana N. napravi tako nesto primotom da moze da kreira sam sebi poene ja bih odmah proslavio.Lagano razbijamo rivale na Kuza u finalu abe,a to nam cak i nije najjace oruzije.

 

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da je virtuoz plejmejkinga to si ti istripovao "čoveče". U suštini sam rekao slično što i ti da nije tolika lešina plejmejkinga a kakav će biti u EL kod nas to ćemo da vidimo.
A to da nam je od Zokija Nikolića napravio problem, to je svako mogao da vidi metodom očinjeg vida.
Što se tiče Rida, slažem se da je delom taktički pušten, gle čuda upravo zbog Džonija i Kobsa. Isto tako da se Rid nije povredio veliko pitanje je da li bi ta naša taktika uspela. Mali tas na vagi je prevagnuo u četvrtoj utakmici ko može da tvrdi da taj tas ne bi bio Rid. Btw i Džoni je igrao povređen tu seriju.
Meni je Džoni ok, i uz Kalinu mislim da je najveće pojačanje za sada u službi tima. I zato sam malo skrenuo pažnju sa avansnog kukanja gde smo šampioni. Da je Jović zdrav po meni bi top zatvorili plejmejkersku liniju.
On topik - koji je to "provereni EL plej" da nije Pangos koji bi nam garantovao nešto više u EL?
Ja licno kada procenjujem nekog igraca , ne vodim se samo statistikom, meni su od suve statistike bitnije neke druge stvari koje se kroz brojke ne vide. Karakter, mentalitet su cesto u kosarsci bitnije stavke od suvog talenta. Ja recimo naseg Dobrica ne bi menjao za nekog duplo skupljeg igraca iz Rela recimo, zato sto ono sto Dobric nama donosi ne moze niko da nadoknadi. Dzoni nije vrhunski plej, ali kao i Dobric nece se povuci pred Panterima i Lidej-ima vec ce da ide kost u kost. Mudonja sto bi neko rekao, ja volim takve igracwe, i da ti kazem iskreno, ako bi mi neko dao da biram oces Dobrica ili Pantera ja bih uvek pre Dobrica. Ja jednostavno tako shvatam kosarku, a narocito jer sam navijac Zvezde gde i nema drugacijeg nacina.

Dovedi igrace koji igraju kada je tesko, nista nam ne trebaju nabijaci statistike koji ce da iskacu iz hijerarhije i igraju za sebe. Walters ce da igra do zadnje za tim, kao i Ivanovic uostalom, kao i Kalina, kao i Dobric...
To je nasa filozofija i do sada dovodimo igrace u skladu sa tom filozofijom. Nama trebaju sada jos dva ihraca malo van tog sablona, narocito bek koji treba da ima izrazene skorerske mogucnosti i centar koji po.meni treba da ima igru ledjima i takodje sigurne poene u rukama, ko je rekao Monro da bi ovo zaista bio tim po mojem ukusu. Da napomenem, i ja sam za Nnoka, ali sam mislio da smo zavrsili jednog od dva Stefana koji su mogli da razigravaju Nnoka, uz Dzonija i Waltersa pre bih Monroa iskreno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja licno kada procenjujem nekog igraca , ne vodim se samo statistikom, meni su od suve statistike bitnije neke druge stvari koje se kroz brojke ne vide. Karakter, mentalitet su cesto u kosarsci bitnije stavke od suvog talenta. Ja recimo naseg Dobrica ne bi menjao za nekog duplo skupljeg igraca iz Rela recimo, zato sto ono sto Dobric nama donosi ne moze niko da nadoknadi. Dzoni nije vrhunski plej, ali kao i Dobric nece se povuci pred Panterima i Lidej-ima vec ce da ide kost u kost. Mudonja sto bi neko rekao, ja volim takve igracwe, i da ti kazem iskreno, ako bi mi neko dao da biram oces Dobrica ili Pantera ja bih uvek pre Dobrica. Ja jednostavno tako shvatam kosarku, a narocito jer sam navijac Zvezde gde i nema drugacijeg nacina.

Dovedi igrace koji igraju kada je tesko, nista nam ne trebaju nabijaci statistike koji ce da iskacu iz hijerarhije i igraju za sebe. Walters ce da igra do zadnje za tim, kao i Ivanovic uostalom, kao i Kalina, kao i Dobric...
To je nasa filozofija i do sada dovodimo igrace u skladu sa tom filozofijom. Nama trebaju sada jos dva ihraca malo van tog sablona, narocito bek koji treba da ima izrazene skorerske mogucnosti i centar koji po.meni treba da ima igru ledjima i takodje sigurne poene u rukama, ko je rekao Monro da bi ovo zaista bio tim po mojem ukusu. Da napomenem, i ja sam za Nnoka, ali sam mislio da smo zavrsili jednog od dva Stefana koji su mogli da razigravaju Nnoka, uz Dzonija i Waltersa pre bih Monroa iskreno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Slažem se uglavnom. Poznato je da mrtve belce ne podnosim i Walters mi je uvek bio nit, smrdi, nit, miriše.. Niti napad, niti odbrana, niti plejmejking.. Sve onako solidno. Ali Radonja ima kredita bar toliko.. Uz tog beka sa municijom u rukama i centra je posložena ekipa, kratko ćebe za sve ekipe u Evropi po meni..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Casaubon said:

To sa Partizanom i Ostojom je poprilicno faustolika prica. I koliko god da bio shellshockovan pojacanjima koja oni dovode, ne mogu da se pravim da iza toga sto se tamo desava vidim ista osim "all in" filozofije koja ce se nekada placati. Mozda ne ove ili sledece sezone, ali nekada da. Moze i u tome da se uziva, ne dugorocno, ali ukloiko odaberes da ignorises ponor koji u pozadini dovodjenja skupih igraca zjapi i preti gutanjem.


VK Crvena zvezda na primer. 

 

1 hour ago, Casaubon said:

Istini na volju, kad sve saberemo, i nas i komsijski trener rade ono sto najbolje znaju - Zoc kupuje najbolje sto moze za novce iznad proporcija takmicenja koje igra i "osigurava" svaku poziciju sa dva skupa i kvalitetna igraca. Radonjic pokusava da iskopa igrace za krvavokolenasku ekipu sa kakvima najbolje ume da se bori protiv finansijski nadmocnih protivnika - hoce li to biti dovoljno? Mozda. Mozda ne. 

 

Pre ce biti da pokusava da dovede takve (proverene) igrace jer sve su to vec poznati igraci, posebno oni koji su igrali kod njega. Pod iskopavanjem bih podrazumevao da pronadje ili neke manje poznate kosarkase koji mogu da naprave bum ili generalno da mozda rizikuje sa nekima sa koledza (ili silicno). Iako se ovo s vremena na vreme zamera Deji, da igra na sigurno i provereno te odsustvo preuzimanja rizika, ja to ne bih prebacivao ne samo njemu vec ni jednom treneru koji radi u ozbiljnom klubu (ozbiljnom pre svega po rezultatima i ciljevima koji se jure) ali ciji dzepovi nemaju veoma duboko dno. Prosto ne vidim kada bi ti treneri imali dovoljno vremena za ozbiljno pracenje igraca tokom sezone/a, jer prava potraga i scouting se ne vrse za nekoliko dana tokom odmora i preko leta. 
Cesto se navedi i Tomic kao primer da se mogu pronaci igraci koje ne jure svi ali i to je najbolji dokaz da su za takvo "kopanje" potrebni i vreme i resursi, jer Tomic je mogao da ima odredjeni spisak pojacanja iz vremena dok nije bio prvi trener. 
Tako da klubovima ostaje ili da imaju ozbiljnu scouting sluzbu ili da imaju mnogo para pa da mogu da dovode opste poznate i najkvalitentije igrace. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mister-no said:

Ne zajebavaj, pa Džoni je i od onog Zorana Nikolića nama napravio nerešivu enigmu.

 

1 hour ago, mister-no said:

rekoh čak i sa kršinom Zokijem smo jedva izašli na kraj.. 

 

34 minutes ago, mister-no said:

A to da nam je od Zokija Nikolića napravio problem, to je svako mogao da vidi metodom očinjeg vida.
 

Doticni Zoran Nikolic je protiv Zvezde u tom finalu prosecno belezio citavih 4.4 poena i 2.2 skoka po mecu.

 

Proveri ti taj vid a onda me stavi na blok jer ovakve notorne gluposti u replikama ne bih da vidjam vise.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

1. aj nabroj tih 17 sa top el iskustvom?

2. rekao sam pribliznim, a kad to kazem, razlika je bila 1m gore dole na standardnih ~4m koje dobijamo i mi i oni.. on the other hand, oni sada imaju 10+m u odnosu na nas..

3. i naravno da je bilo ozbiljnih promasaja i gluposti sa nase strane, al nije to kreiralo ovu trenutno situaciju da imaju 10+m u ovoj sezoni, i da su za naredne 3 godine usli u projekat u kojem ce se potrositi ~60m..

 

dakle skoro 60 m za 3 godine, gde sve i ako osvojis najjace takmicenje u kojem ucestvujes, dobijas 500k po sezoni.

Dzenkins, Panter, Braun, Gist, Lukas,Perperoglu+ Ojo, Beron EC i Braun NBA igrac, Loyd, Noko, JOB, Rocesti i Kolom+Teri, Hal, Rit, Volden..10 ih ima iskustva a ukupno je 18 ako se nisam zabrojao..plus nasi sve neki iskusi EL igraci koji dolazili u retko odlazili..

 

Priblizni, ajde nek je i tako, ali tebi su krivi oni sto imaju velik budzet za EK a ne nasa uprava sto ima mali

 

Ista je konkretno lose da potrose i 100m za godinu dana...npr..ne vidim sto si ti ogorcen na njih a nisi na nase kao i ovi ostali...

 

Standardna srpska kletva da komsiji crkne krava...umesto da se covic ugleda na ostoju i nadje zlatni cup...on napada njih sto trose pare...PA TO JE LUDILO MOZGA...

 

 

Pangos je bio dostupan, da se odresila kesa..ali vole se igraci na kamaru na relaciji BG-Zeleznik itd...bolje 20 igraca prosek 350k nego koji za milion..itd..o parama koje prima FMP tek da ne pricamo...

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

meni se cini da to i ne mora da bude neka ozbiljna ozbiljna skauting sluzba

dovoljna su 2 zaludjenika za basket i statistiku koji bi eto za neku cifru samo radili ono sto vec vole za klub

ne bih to ni nazvao klasicnim skautingom, vec vise preporuku igracana osnovu statistike, videa i svega sto moze da se nabavi online

onda bi nesto jbg ostalo i na radonji i strucnom stabu...ali svakako je bolje kada imas neku pripremu i listu igraca koje bi zeleo detaljnije da pogledas nego da samo okrenes miska i pitas sta ima na lageru

verujem da ovo ne kosta kamaru para

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Doticni Zoran Nikolic je protiv Zvezde u tom finalu prosecno belezio citavih 4.4 poena i 2.2 skoka po mecu.
 
Proveri ti taj vid a onda me stavi na blok jer ovakve notorne gluposti u replikama ne bih da vidjam vise.
Pa dobro seckaj koliko hoćeš, poenta je -jedva smo ih dobili s njim kao prvim centrom, 8 poena u majstorici, ne zbog Nikolića nego Ivanovića..
Mnogo si bezobrazan u diskusiji, ovo je forum, idi slobodno na rsb pa tako diskutuj.. Ako ne podnosiš drugačije mišljenje ti imaš ignore listu, ja je 15 godina na ovom forumu nisam koristio pa neću ni sad kad mi ti kažeš.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ridji said:


VK Crvena zvezda na primer. 

 

 

Pre ce biti da pokusava da dovede takve (proverene) igrace jer sve su to vec poznati igraci, posebno oni koji su igrali kod njega. Pod iskopavanjem bih podrazumevao da pronadje ili neke manje poznate kosarkase koji mogu da naprave bum ili generalno da mozda rizikuje sa nekima sa koledza (ili silicno). Iako se ovo s vremena na vreme zamera Deji, da igra na sigurno i provereno te odsustvo preuzimanja rizika, ja to ne bih prebacivao ne samo njemu vec ni jednom treneru koji radi u ozbiljnom klubu (ozbiljnom pre svega po rezultatima i ciljevima koji se jure) ali ciji dzepovi nemaju veoma duboko dno. Prosto ne vidim kada bi ti treneri imali dovoljno vremena za ozbiljno pracenje igraca tokom sezone/a, jer prava potraga i scouting se ne vrse za nekoliko dana tokom odmora i preko leta. 
Cesto se navedi i Tomic kao primer da se mogu pronaci igraci koje ne jure svi ali i to je najbolji dokaz da su za takvo "kopanje" potrebni i vreme i resursi, jer Tomic je mogao da ima odredjeni spisak pojacanja iz vremena dok nije bio prvi trener. 
Tako da klubovima ostaje ili da imaju ozbiljnu scouting sluzbu ili da imaju mnogo para pa da mogu da dovode opste poznate i najkvalitentije igrace. 

Slazemo se potpuno, Ridji. Opustila mi se ruka, lirski, pa sam iskoristio to "iskopa". Ovo je jednako iskopavanje koliko i kad pijan vrtis imenik i razmisljas da li je proslo dovoljno dugo vremena da je neka bivsa deojka zaboravila kako ste se rastali 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Previše se postova oslanja na krvava kolena čak i sada kada nakon Jovića i Pefija trebamo biti zadovoljni Waltersom kao da je on iz iste priče. Totalno suprotan tip igrača bez jedne forte strane. Dva Stefana jesu sada sporiji ali su bekčine od 95-6kg i skoro dvometraši i ono najbitnije izuzetni pass-first plejevi sa brutalnim uglovima dodavanja i kao nacrtani za Nnoka ili sličnog dominatnog centra i još pokrivaju ozbiljan prostor u odbrani samo ričom i krtinom. Pregledajte koliko Nejtovih asista ide ka visokima i koliko je to očigledno. I pored floutera kao omiljene alatke za završetak prodora on retko proigrava za alej-up i pre će da ode do kraja i preko bloka hitne loptu visoko o tablu. Kakvi god da su mu procenti iz tih akcija...to je iso košarka zamaskirana u zujalicu sa atleticizmom bibliotekara koji svaki dan tera biciklo do posla. U odbrani je prilično slabašniji i od Džonija, ne može da probije blokove i ozbiljno ih obikoljava ...tako da nidje veze šta smo to jurili dva meseca a šta na kraju potpisali, i to verovatno za 400k...i sada je još čudno što ima i nezadovoljnih.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Devil In My Pants said:

 da se covic ugleda na ostoju i nadje zlatni cup...on napada njih sto trose pare...PA TO JE LUDILO MOZGA...

 

 

Pangos je bio dostupan, da se odresila kesa..ali vole se igraci na kamaru

Genijalno, kako se samo svi ostali ne sete toga, ludilo mozga 😂

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dzenkins, Panter, Braun, Gist, Lukas,Perperoglu+ Ojo, Beron EC i Braun NBA igrac, Loyd, Noko, JOB, Rocesti i Kolom+Teri, Hal, Rit, Volden..10 ih ima iskustva a ukupno je 18 ako se nisam zabrojao..plus nasi sve neki iskusi EL igraci koji dolazili u retko odlazili..

 

Priblizni, ajde nek je i tako, ali tebi su krivi oni sto imaju velik budzet za EK a ne nasa uprava sto ima mali

 

Ista je konkretno lose da potrose i 100m za godinu dana...npr..ne vidim sto si ti ogorcen na njih a nisi na nase kao i ovi ostali...

 

Standardna srpska kletva da komsiji crkne krava...umesto da se covic ugleda na ostoju i nadje zlatni cup...on napada njih sto trose pare...PA TO JE LUDILO MOZGA...

 

 

Pangos je bio dostupan, da se odresila kesa..ali vole se igraci na kamaru na relaciji BG-Zeleznik itd...bolje 20 igraca prosek 350k nego koji za milion..itd..o parama koje prima FMP tek da ne pricamo...

spacer.png

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...