Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 hours ago, Perdida said:

Samo mi reci na koji način je to logično???

Na RSB-u (Čovićevo glasilo) kukaju danima kako se duguje Noku, kako je prioritet njegovo zadržavanje, kako se radi na tome bla bla bla.

Desio se potpis Kalinića, priča se okrene za 360° i odjednom Radonji ne odgovara Noko? Uključite logiku malo. 

Posle toga sledi jedan post gde administrator tamo piše kako je već sada evidentno da ćemo i mi i groboši uveliko preći preko projektovanih budžeta za narednu sezonu. U mirnom tonu, za razliku od postova pre recimo nekih 15-ak dana.

Vrlo lako je sabrati 2 i 2.

 

Edit: Ni to za plate nije tačno, navodno mu je sve isplaćeno.

okretanje za 360 stepeni te ne vodi na pocetak. za promene u pozitivnom ili negativnom smeru poterbne su promene manje ili vece od 360 stepeni. mala digresija.

22 minutes ago, Maverick88 said:

A koje rezultate on moze da uradi kada je povredjen,ako mislis na one sa kapacitetotm pluca,izdrzljivost,srce isl on to moze da uradi tek kada se skroz oporavi.Sto se tice ledja ti rezultati su dobro poznati i od ranije,ne znam sta ima tu da se krije nesto preterano,a da budem iskren niti vidim da ima gde da ode drugo ako hoće da igra el.Postoji mogucnost da se nece objaviti dok ne uradi te rezultate posle oporavka jer je imao koronu relativno skoro pa zbog toga da je oprez,mada verujem da su i u repki radili ta testiranja pre nego sto su ga pustili da igra.

moze da uradi sve fizioloski bitne testove za sportiste. VO2 max, HR max, nivo laktata u krvi, nivo glukoze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa niko u NBA nije Miki Maus, pa ipak dolaze igrači i iz NBA u Evropu, Kinu, Australiju itd. Robinson je u NBA potpuno nebitan igrač kao i još jedno 30% njih. Evo vidimo da je Shabazz došao u Evropu a on je imao mnogo ozbiljniji pedigre od Robinsona, bio NCAA šampion kao glavni igrač itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Prijatelj Mitar said:

Kom djavolu da prodamo dusu za Tajlera Dorsija?

Meni se taj lik nikako ne dopada...cinjenica je da je potentan skorer, ali odluke koje donosi u igri su mi bas onako wtf...divljak i privatnik, ali ne na dobar nacin, kao npr. Punter

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa niko u NBA nije Miki Maus, pa ipak dolaze igrači i iz NBA u Evropu, Kinu, Australiju itd. Robinson je u NBA potpuno nebitan igrač kao i još jedno 30% njih. Evo vidimo da je Shabazz došao u Evropu a on je imao mnogo ozbiljniji pedigre od Robinsona, bio NCAA šampion kao glavni igrač itd.
Ne znam, cini mi se niko nije pominjao, Kinezi ce stave rampu na strance u njihovoj ligi, ovo bi moglo da znacajno da poveca ponudu igraca u Evropi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Helmet said:

Ne znam, cini mi se niko nije pominjao, Kinezi ce stave rampu na strance u njihovoj ligi, ovo bi moglo da znacajno da poveca ponudu igraca u Evropi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Najverovatnije ali nije jos uvek odluceno

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ma Dorsi je Lojd sa nadrkanim stavom kako je zver od igrača pri čemu ne voli kontakt. 

Nama ne trebaju šalabajzeri bez obzira na realan talenat koji poseduju.

 

napisao sam da nisam ljubitelj dorsija po onome sto sam video i da sam ujedno fan dzeroma, samo dodajem da su po nba reputaciji oni slicni ili isti, te da su vece sanse da zavrse prvi gig u nekoj ekipi koja zavrsava takve igrace redovno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Meni se taj lik nikako ne dopada...cinjenica je da je potentan skorer, ali odluke koje donosi u igri su mi bas onako wtf...divljak i privatnik, ali ne na dobar nacin, kao npr. Punter

Punter je divljak na najgori način i na neki način sam srećan što je taj bezmozgaš završio u komšiluku po ceni faberžeovog jajeta. 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

napisao sam da nisam ljubitelj dorsija po onome sto sam video i da sam ujedno fan dzeroma, samo dodajem da su po nba reputaciji oni slicni ili isti, te da su vece sanse da zavrse prvi gig u nekoj ekipi koja zavrsava takve igrace redovno. 

Sve se slažem

Generalno ne volim igrače kao Dorsi kakvih obično u Makabiju ima 1-2 svake godine.

Ako imamo da platimo toliko ima mnogo boljih igrača koji su što ti kažeš po reputaciji slični

Edited by Milos 3.14
Autocorrect
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Punter je divljak na najgori način i na neki način sam srećan što je taj bezmozgaš završio u komšiluku po ceni faberžeovog jajeta. 

To što su se tvoje projekcije u vezi Pantera pokazale kao potpuni promašaj, to ne znači da Panter nije ozbiljan igrač. Ne znam čemu i dalje tolika mržnja prema liku. Odigrao je odlično za nas taj kratki period, donio nam nekoliko finih pobjeda. Prošlu sezonu odigrao na vrhunskom nivou, bio prvi strijelac ekipe koja je igrala na F4. Nije neka bitna stvar što si promašio u vezi njega, ali nema razloga da se i dalje gura taj narativ. Demantovao te čovjek jednostavno. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Meni se taj lik nikako ne dopada...cinjenica je da je potentan skorer, ali odluke koje donosi u igri su mi bas onako wtf...divljak i privatnik, ali ne na dobar nacin, kao npr. Punter

Bože Bože sad ni Dorsi ne valja. Kakav nonsens.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Milos 3.14 said:

Sve se slažem

Generalno ne volim igrače kao Dorsi kakvih obično u Makabiju ima 1-2 svake godine.

Ako imamo da platimo toliko ima mnogo boljih igrača koji su što ti kažeš po reputaciji slični

Jel može jedno ime, ne mora više ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

Jel može jedno ime, ne mora više ...

 

allonzo trier aka iso_zo

 

da na punterovo divljaštvo odgovorimo 7x većim. ili bi bio ljubimac navijača nivoa kvinsi milera ili bi radonja otišao u ludnicu. ali vredi rizikovati, može malo i da handluje napad, kao fazon, proigraće nkoga pa šutne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

allonzo trier aka iso_zo

 

da na punterovo divljaštvo odgovorimo 7x većim. ili bi bio ljubimac navijača nivoa kvinsi milera ili bi radonja otišao u ludnicu. ali vredi rizikovati, može malo i da handluje napad, kao fazon, proigraće nkoga pa šutne.

Aj da si reko Ricky Ledo pa da aminujem ... :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...