Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Nije zabrinjavajuce...imena su tu, radi se...

jbt ti izgleda pises sa 2 razlicita naloga pa se zaboravis, KD stajl

pa malopre si terao mutavog covica nazad u zeleznik posto ne moze da napravi EL ekipu

33 minutes ago, mister-no said:

Jbg momci slabo pratite temu Dejo bio u BudvU.. Liska se slikao s njim. Imamo i foto.

i sta kaze, jel ima u trokaderu neko ko moze za 3, a moze i do samog kraja?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jbt ti izgleda pises sa 2 razlicita naloga pa se zaboravis, KD stajl

pa malopre si terao mutavog covica nazad u zeleznik posto ne moze da napravi EL ekipu

 

Covic je uspeo da mu Ostoja uzme vise para za roster, imacemo i mi, ali ne koliko oni..Vecno je isla prica kako ne moze....da se ima u ovako siromasnoj zemlji para, kako ne mogu samo domaci....covek je promenio price kao psihopata, skoro..mislim na vucica..

 

Dok navijaci ubedjeni da je kraj ako covic ode, propasce kosarka u Srbiji i sama Zvezda kad Covic ode..mada ako budu gledali papire, kamen na kamenu..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

e sale sale

haha, izborna skupstina sredinom septembra

pa oni se sprdaju jbt

Prvo je bilo jul pa avgust, sad sredina septembra, ovo je sramotno koliko smo neupuceni u desavanja i kako prave male majmune od svih nas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Kamen na kamenu...

 

Kako neko mi napisa ranije..organizacija i marketing  😁🤡

 

Ovaj mučeni insajder je toliko promašio, tačnije ništa nije pogodio da sad kapiram da će Čovke ne da ode iz Zvezde nego da preuzme Barselonu.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kole91 said:

Svoje komplekse ces morati da lecis na drugom mestu, forum ne pomaze takvima kao sto si ti...

 

Vozimo se brat i ja, on za volanom, a kad on vozi ja se ne brinem mnogo za voznju.

Udje u nama dobro poznatu jednosmernu ulicu, kad ono dolazi nam u susret vozilo. Kaze on "vidi ovog ### ide u pogresnom smeru!", ja samo konstatujem klimanjem glave, sreca ipak da je siroka ulica pa se mimoisli. Vozimo jos par metara i brat ce "cekaj bre, ja vozim u pogresnom smeru!". A inace nam je super poznata ulica, cesto smo tuda prolazili, nista se nije menjalo u medjuvremenu. 

 

 

Naravoucenije:

Ti mislis da je drug @goofy ovde zalutao, a zapravo sve su prilike da ce se pokazati da si to ti.

(to ti onako, bratski skrecem paznju, kad vec rodjenom bratu nisam pomogao). 

  • Like 13
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Vozimo se brat i ja, on za volanom, a kad on vozi ja se ne brinem mnogo za voznju.

Udje u nama dobro poznatu jednosmernu ulicu, kad ono dolazi nam u susret vozilo. Kaze on "vidi ovog ### ide u pogresnom smeru!", ja samo konstatujem klimanjem glave, sreca ipak da je siroka ulica pa se mimoisli. Vozimo jos par metara i brat ce "cekaj bre, ja vozim u pogresnom smeru!". A inace nam je super poznata ulica, cesto smo tuda prolazili, nista se nije menjalo u medjuvremenu. 

 

 

Naravoucenije:

Ti mislis da je drug @goofy ovde zalutao, a zapravo sve su prilike da ce se pokazati da si to ti.

(to ti onako, bratski skrecem paznju, kad vec rodjenom bratu nisam pomogao). 

HAHAHAHAHAHAH au koje poredjenje, vecu glupost dugo nisam cuo svaka ti cast momcino 👍🏻👍🏻👍🏻

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kole91 said:

HAHAHAHAHAHAH au koje poredjenje, vecu glupost dugo nisam cuo svaka ti cast momcino 👍🏻👍🏻👍🏻

 

Ja ti dam bratski savet a ti kazes da je glupost? 🙂

 

Zaista, ne znam da li i kada (mozda kad te banuju) ces primetiti da si u kontra ritmu u odnosu na forum. Teras coveka sa teme, zbog cega? Zato sto ne navija za Zvezdu? Pa "decace" nije ti ovo RSB, Avangarda i slicno. 

 

Eto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ja ti dam bratski savet a ti kazes da je glupost? 🙂

 

Zaista, ne znam da li i kada (mozda kad te banuju) ces primetiti da si u kontra ritmu u odnosu na forum. Teras coveka sa teme, zbog cega? Zato sto ne navija za Zvezdu? Pa "decace" nije ti ovo RSB, Avangarda i slicno. 

 

Eto.

Ne zato sto ne navija za Zvezdu nego zato sto pise picka ciganska i ostalo, imate vas forum pa tamo vredjajte ako vam se vredja, ako on ne dobije ban sa tim recnikom zasto bi ja?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...