Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

45 minutes ago, kokodakalo said:

Otpisani su teska laz i partizanska propaganda. Za vreme okupacije u BG je poginuo samo jedan nemacki vojnik i to u saobracajki.

Хех, а добро ја се сећам серије. А кад амери могу да имају Рамба и остале суперхероје, можемо ми Тихог и Прлета. Хвала на овој информацији из историје.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako se trziste suzava, ali meni i dalje deluje da, bar zbog kompozicije tima, imamo vise opcija.
Beka i centra treba dovesti u paru, a ne kao prosle godine pa da nam dobar rezultat zavisi od pass first pleja koga nema nigde (ko rece Kino Kolom). Znaci, u glavi imam dve opcije, jos jedan primarni ball handler i cenar koji ide u visinu (tipa Jovic i Blek, recimo) ili bek koji je od svega po malo, al primarno ima pracku i centar ko ce nam doneti nesto kroz low post (tipa Holins i Monro, al ne njih dvojica). Meni deluje da obe opcije Radonji piju vodu jer nude jos neki nacin da se dodje do poena iz pozicionog napada, a ne skode rasporedi lopti, tempu igre, hemiji i sl. Ok, tu je opcija i 'divljak' na 2 i vertikalni centar, ali mi deluje da je ta mogucnost iskljucena dovodjenjem Nejta. Po mom misljenju, opcija 1 je rizicnija, ali moze doneti vise.
Ako je istina ova vest bravo za "uparivanje". [emoji122][emoji122][emoji122]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Holins po meni kapacitet za 15-20 poena u Evroligi. Trinki je hteo 2019. da ga dovede iz Vehte, ali se Zenit pojavio u poslednjem trenutku, bar prema informacijama koje smo imali.

 

U Zenitu je jednostavno bila gužva.

Edited by realno *w
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, realno *w said:

Holins po meni kapacitet za 15-20 poena u Evroligi. Trinki je hteo 2019. da ga dovede iz Vehte, ali se Zenit pojavio u poslednjem trenutku, bar prema informacijama koje smo imali.

 

U Zenitu je jednostavno bila gužva.

Holins ako bude davao 15-20p u EL, ja te vodim u Malagu na more...

 

Holinsa ja gotiv jer ga znam i pre Vehte i sa Kalesom je cuda pravio..al on je vise za rotaciju....ima fin sut, atletican je, al za EL nivo da nama bude nosilac..to je tanko..

 

Al verovacu slepo Deju kao i uvek, jer me do sad nije razocarao..😁🤘

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Holins ako bude davao 15-20p u EL, ja te vodim u Malagu na more...

 

Holinsa ja gotiv jer ga znam i pre Vehte i sa Kalesom je cuda pravio..al on je vise za rotaciju....ima fin sut, atletican je, al za EL nivo da nama bude nosilac..to je tanko..

 

Al verovacu slepo Deju kao i uvek, jer me do sad nije razocarao..😁🤘

A kqda si ti video da je DR doveo igraca koji ce da mu bude nosilac igre?Svaki put svake sezone u timu nismo imali nikakvog Loyda isl vec se uvek neko drugi treci peti izdvajao.Tako da se Holins savrseno uklapa u ono sto DR trazi.Ako ste ocekivali da ce se dovesti igrac koji trpa po 25 ppm kod DR teska prica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Maverick88 said:

A kqda si ti video da je DR doveo igraca koji ce da mu bude nosilac igre?Svaki put svake sezone u timu nismo imali nikakvog Loyda isl vec se uvek neko drugi treci peti izdvajao.Tako da se Holins savrseno uklapa u ono sto DR trazi.Ako ste ocekivali da ce se dovesti igrac koji trpa po 25 ppm kod DR teska prica

A to sam i napisa..nadovezao sam se sto je covek napisao 15-20ppg u EL..pogledaj malo bolje sta sam napisaa.. 😁🤘🍻

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Holins ako bude davao 15-20p u EL, ja te vodim u Malagu na more...

 

Holinsa ja gotiv jer ga znam i pre Vehte i sa Kalesom je cuda pravio..al on je vise za rotaciju....ima fin sut, atletican je, al za EL nivo da nama bude nosilac..to je tanko..

 

Al verovacu slepo Deju kao i uvek, jer me do sad nije razocarao..😁🤘

 

Malaga it is.

 

Pa vidi, imao je 11 ppg u Evroligi u 19/20 sezoni. Uzimao je 8 šuteva iz igre po meču. U retkim situacijama kada je imap dvocifren broj šuteva, dešavale su se partije tipa 26 poena Efesu, 28 poena CSKA itd.

 

I stvarno misliš da ne može da ima recimo 16-17 poena po meču, sa većom minutažom i slobodom u igri? Ja mislim da može, lagano.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:


qmiller

Kada ga je doveo?A i ti si znao da ce Miler da ti daje 25 ppm kada je došao,ili se prosto desilo kao sto se i desilo te sezone i posle malo jos sledece u Makabiju i posle je civek postao bivsi košarkaš

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Kada ga je doveo?A i ti si znao da ce Miler da ti daje 25 ppm kada je došao,ili se prosto desilo kao sto se i desilo te sezone i posle malo jos sledece u Makabiju i posle je civek postao bivsi košarkaš

Ovo je jako bezobranzno od tebe.

Znajuci da je QM odmah posle Zvezde doziveo(svojom gluposcu) povredu koja mu je okoncala ozbiljnu karijeru.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...