Jump to content

Mama - cijeg ljubimca jace boli


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 months later...
10 minutes ago, Boxy said:

 

:lol_2::lol_2::lol_2:

ali verujete da je igrao sa ekstremnom povredom trbusnog misica 4 meca i osvojio slem :Hail:

 

 

Verujem da nije budala da bi odglumio i preuvelicao povredu da bi otisao u peti set sa klincem gde je sve moguce.

Isto tako Novakovi navijaci, za razliku od Federerovih nemaju problem da konstatuju sve sto je problematicno oko Djokovica. Pepe gmaz epizodu, jednog brata koji juri sponzoruse, drugog koji grli drvece, caleta mu ne bih komentarisao, a prvi sam konstatovao da mu ne treba zena u boksu onako unezverena.

Problematicni izlivi emocija na mecevima, problematicne izjave, itd.

Kod Federa je sve cvece sto se tice fanova i tako ce ostati sta god da uradi, dok ce se Novak napadati i kada treba i kada ne treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Verujem da nije budala da bi odglumio i preuvelicao povredu da bi otisao u peti set sa klincem gde je sve moguce.

Isto tako Novakovi navijaci, za razliku od Federerovih nemaju problem da konstatuju sve sto je problematicno oko Djokovica. Pepe gmaz epizodu, jednog brata koji juri sponzoruse, drugog koji grli drvece, caleta mu ne bih komentarisao, a prvi sam konstatovao da mu ne treba zena u boksu onako unezverena.

Problematicni izlivi emocija na mecevima, problematicne izjave, itd.

Kod Federa je sve cvece sto se tice fanova i tako ce ostati sta god da uradi, dok ce se Novak napadati i kada treba i kada ne treba.

 

Posto je hipohondar, ne znam sta te to cudi?

I ne pricam o mecu sa Fricom, ja pricam o nastavku turnira gde je kukao kako ima neku katastrofalnu povredu, a odigrao jos silne meceve i osvojio turnir.

 

Fed niti grli drvece niti ima nekog Pepea u boksu, ne ide na Rtanj, bosanske piramide itd. 

Seta Fed po Alpima, ali ne pravi od toga neko vantelesno iskustvo, nego seta jer je lepo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Eh, setnja po Alpima je precenjena: tu i tamo po neka kravica, odjekuje jodlovanje u daljini i u kucama kukaju satovi kukavice...

Vid`o bi ga da mu zaurlaju preldzije sa brda ovdasnjijeh u ponoc ili pred zoru pod pendzere - psovao bi grdje od svih. :classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Tja. Pa dobro, gde je ta povreda i sta je u pitanju, ruka, noga, koleno, kuk, kurje oko? Ovde bukvalno nista ne pise.

Al najjace je ovo, necu da kazem sta mi je da ne provale protivnici 😅

Uvek ce Federerovcima sve vezano za Federera biti belo i sjajno, a sve vezano za Novaka crno, bez objektivnog sagledavanja. Dok recimo obrnuto nije tako.

 

Ajde da zajebemo ovu pricu, i da se covek samo osetio nelagodno, ima skoro 40 godina, ne samo da mu svaka povreda zavrsava karijeru nego moze i da ga obogalji za zivot posle nje.

 

A takodje je bezvezno citati ovo od strane Djokovicevih navijaca koji su kukali kako Djokovicu creva ispadaju na Australijan Openu, i to uglavnom isti ljudi.

 

Tako da bar zbog pristojnosti i privida neke objektivnosti ne bi trebalo da vodimo ovu raspravu na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

 

Ajde da zajebemo ovu pricu, i da se covek samo osetio nelagodno, ima skoro 40 godina, ne samo da mu svaka povreda zavrsava karijeru nego moze i da ga obogalji za zivot posle nje.

 

A takodje je bezvezno citati ovo od strane Djokovicevih navijaca koji su kukali kako Djokovicu creva ispadaju na Australijan Openu, i to uglavnom isti ljudi.

 

Tako da bar zbog pristojnosti i privida neke objektivnosti ne bi trebalo da vodimo ovu raspravu na ovom forumu.

Naravno, covek ima pravo da se povuce ukoliko se uplasio od povrede. Ali ne mora da se predstavlja da je drugacije nego sto jeste, a u obrnutim situacijama da se trazi medicinski karton na uvid.

Nisam ispratio ni to za creva, jel ima neki link?

Bio je problematican duel sa Fricom i prvi sledeci, recimo na konferenciji pred finale je bio samouveren i verovao sam da uzima sto posto. Slicno je samouveren bio i sada pred Nadala na konferenciji, odmah se videlo da je u  'idem po pobedu' modu.

 

Link to comment
Share on other sites

Pricao je o pucanju misica, pricao je kako se ne oseca lagodno, kako zeli da igra dalje jer je turnir bitan, ali da bi se povukao zbog povrede na svakom drugom turniru koji nije slem, kako mnogo rizikuje, i na kraju ispade da nije bilo nikakve ozbiljne povrede. Ovo je pricao posle svakog meca.

 

Sto se Federera tice, on se vratio posle operacije i nije igrao mesecima. Ako se ne oseca spremnim da igra potpuno je logicno da ne igra.

 

Kao sto sam pomenuo pre nekoliko dana, to sto je Federer uradio se desava na gotovo svakom turniru, samo su u pitanju igraci koji nisu u fokusu i zato nema ni price o tome. I da se ne pravimo ludi, vestacko povlacenje granice i prebacivanje loptice u drugo dvoriste, da satro fanovi Federera i Nadala ne kritikuju svoje pulene, a ovde za "sitnice" deru kozu sa ledja... kako bih ti rekao, to tako izgleda iz prostog razloga sto Djokovic daje mnogo vise prostora za takve price.

 

Neke su besmislene, neke bas i nisu, ali praviti ovakve ujdurme i probleme bez problema, samo da bi se satro dokazalo nekakvo nepostenje i neobjektivnost drugih navijaca je stvarno tragikomicno.

 

Potez Federera ne ostavlja prostora za utemeljenje kritike, potpuno objektivno gledano. Mozemo reci da jeste trulo da se tako povuce, ali sta je trebalo, da se povredi na terenu da bi mu Djokovicevi navijaci priznali da nije spreman? 😄 Daj da se ne zajebavamo ovde. Insistirati na tome samo govori o ostrascenosti i neobjektivnosti onoga koji to radi.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Pricao je o pucanju misica, pricao je kako se ne oseca lagodno, kako zeli da igra dalje jer je turnir bitan, ali da bi se povukao zbog povrede na svakom drugom turniru koji nije slem, kako mnogo rizikuje, i na kraju ispade da nije bilo nikakve ozbiljne povrede. Ovo je pricao posle svakog meca.

 

Sto se Federera tice, on se vratio posle operacije i nije igrao mesecima. Ako se ne oseca spremnim da igra potpuno je logicno da ne igra.

 

Kao sto sam pomenuo pre nekoliko dana, to sto je Federer uradio se desava na gotovo svakom turniru, samo su u pitanju igraci koji nisu u fokusu i zato nema ni price o tome. I da se ne pravimo ludi, vestacko povlacenje granice i prebacivanje loptice u drugo dvoriste, da satro fanovi Federera i Nadala ne kritikuju svoje pulene, a ovde za "sitnice" deru kozu sa ledja... kako bih ti rekao, to tako izgleda iz prostog razloga sto Djokovic daje mnogo vise prostora za takve price.

 

Neke su besmislene, neke bas i nisu, ali praviti ovakve ujdurme i probleme bez problema, samo da bi se satro dokazalo nekakvo nepostenje i neobjektivnost drugih navijaca je stvarno tragikomicno.

 

Potez Federera ne ostavlja prostora za utemeljenje kritike, potpuno objektivno gledano. Mozemo reci da jeste trulo da se tako povuce, ali sta je trebalo, da se povredi na terenu da bi mu Djokovicevi navijaci priznali da nije spreman? 😄 Daj da se ne zajebavamo ovde. Insistirati na tome samo govori o ostrascenosti i neobjektivnosti onoga koji to radi.

Pre 20 godina bi trcao u solitere preko ka`  mlad lisac u kokosinjce.

Sada biras metu: ostarelo se, brzina nije ista, obnevidelo se - al` mora se je` :s_d:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

molim moderatore da ove seminare i ode o svojim omiljenim teniserima i povredama prebace na odgovarajuce topike, smorno je :smiley7:
 
ajmo nastja, da vidimo i treci set pa koja bude spretnija neka slavi.
 
Problem je sto uvek Djokovicevi navijaci prvi pocnu, ubace neku provokaciju(u ovom slucaju ubace Feda bez ikakve potrebe) i posle se cude/bune/kukaju sto rasprava ode u drugu stranu.
Link to comment
Share on other sites

Zli Djokovicevci, neobjektivni, buuuuuu, kvare tenis, provociraju. A i njihov idol, folira povrede, provocira osmehom i dranjem ka svom boksu. Feki&FekiGang su jedini pravi ljubitelji i poznavaoci tenisa, gospoda bre.

A istina je kao i uvek negde izmedju...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kronostime said:

Problem je i sto Fedovi navijaci ne  mogu da odgovore na zezanje istom merom. :default_coffee:

Ako ce mo pravo - nije do njih.:classic_biggrin:

 

Ako je zezanje netacne i maliciozne optuzbe da bi se napravila vestacka ravnoteza koja ne postoji niti je uopste referentni sistem postavljen kako treba, onda da, potpuno si u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Komisiji za proglašenje G.O.A.T. - a
Molim gornji naslov da se  briše Hale kao jedan od dva merodavna turnira za prestižnu titulu a naveden u mojoj prethodnoj molbi i ostavi samo turnir u Bazelu.
Razlog - prevari se čovek.

Unapred zahvalan -  Rodžer Federer (muž Mirke Federer).

Edited by pecaros
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ali nekako je normalno kada si neciji fan da ga nekada napadas, psujes... Da kritikujes ovo, ono... Novak me toliko puta iznervira, bagra oko njega u vidu krvopija pojedinih takodje... Izjave takodje, ponasanje u pojedinim trenucima... Jbg, savremeno shvatanje religije.

Fedovi vernici, teska konzervativa. Ko zucne, raspece na reketu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2021 at 4:50 PM, pecaros said:

Komisiji za proglašenje

 

komisiji za zalbe dostaviti na uvid: a. broj polomljenih reketa b. broj predatih meceva

 

a komisija za estetiku da utvrdi sledece:
- kome bandana nabolje stoji?
- da li je smeš na mec-loptama u finalima AO i RG dovoljno fluidan i graciozan za reklamu Audemars Piguet-a ?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:
16 minutes ago, wwww said:
E pa ne moze tako, vec smo ustanovili da kosmicki portali i ostalo daju Novaku snagu i sta god treba. Tj. da je duboko zaglibio u ne-nauku. Ne mozes sad da se presaltas na naucne metode.
 
Elem, citala sam neke komentare da ga treba kazniti zbog dopinga jer izbegava gluten! :classic_rolleyes::twak:  Ili sto je vegan. :ajme:

Ma da, gricka lisce i moze da igra 50h, hahahahahhahaha...mrmot zavio cokoladu

Izgleda je jednu i Felixu doturio, nakon kralja Halea dobio i Girona za sat vremena :classic_ohmy: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
14 minutes ago, Baros said:

 

Ne znam na koju konkretno reklamu misliš, ali ovu što sam juče video je urnebesna. Proizvođač satova koji poručuje da brojevi nisu bitni. :classic_laugh:to sad kad je postalo jasno da će mu od onih silnih rekorda koje je držao u jednom momentu ostati samo Stefan Edberg nagrada. Patetično, i jedva čekam da se lik penzioniše kako bi se publika koja dolazi da ga gleda upristojila ili sklonila sa tribina. Postalo je mučno gledati kolektivni orgazam na njegovim mečevima kada protivnik odservira duplu grešku.

 

 

U zadnje vreme, biti Fedov navijač je SM hobi, osim ako se očekivanja baš ne smanje do nivoa, samo neka igra, meni je lepo ako je njemu lepo, nema veze 6-0 i slično.

 

Mada, ko zna, 5 godina su Fedfanovi bili u fazonu bel18ve, pa su dočekali i 19. i 20.

 

Količina medijske pažnje koju čovek dobija (i sve što usput ide (a najbitnije su zelene novčanice)) je dovoljan razlog da on igra. Možda, možda se kockice poklope (samo što ih je sve više i više), pa i osvoji nešto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Boxy said:

Na Wimbledonu moze da bude faktor bukvlano do 50., kad pogledas kakva je konkurencija sto se tice klinaca i koliko znaju da igraju na travi.

Mi pricamo da je neuspeh sto je Federer sa skoro punih 40 stigao do QF, a igraci koji su mladi i u punoj snazi su poispadali ranije, pocevsi od Cicipasa. :classic_ninja:

Jes gledao Rockija kad pita starog da ga zaposli da čisti dvorane kako bi bi bio i dalje u boksu, a šta mu ovaj kaže.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...