Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Sramotno je to spinovanje jer je zapravo zbog db kriminalca i njegove bot horde on i izgubio posao kao novinar na sportskoj televiziji.

Godinama radi iskljucivo za klusku televiziju.

 

Zaista je sramno to ste se sprdate sa nekim ko je izgubio posao na takav nacin.

Koga razvlace po sudovima kao nekog kriminalca.

 

Sramno, ali ipak je jedan gazda pa za sve se nadje opravdanje.

 

Ali nicija nije do zore gorela...

  • Like 1
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Sramotno je to spinovanje jer je zapravo zbog db kriminalca i njegove bot horde on i izgubio posao kao novinar na sportskoj televiziji.

Godinama radi iskljucivo za klusku televiziju.

 

Zaista je sramno to ste se sprdate sa nekim ko je izgubio posao na takav nacin.

Koga razvlace po sudovima kao nekog kriminalca.

 

Sramno, ali ipak je jedan gazda pa za sve se nadje opravdanje.

 

Ali nicija nije do zore gorela...

Tegi nije novinar, na prvom mestu. On je pajac

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako uspe Vucic da pomiri dva diva sportskog novinarstva, dve institucije i borce za istinu i pravdu, dve ljudske i moralne gromade u vidu gospode Vladana Tegeltije i Željka Pantica, mislim da ce fudbal i kosarka od predstojace sezone postati svojevrsni krem de la krem, kako po snazi, tako i kvalitetu i ravnopravnosti.

Vucic moze mnogo, pogledajte Sarapu(nemojte), razne glumce(Ristovski), pevace(Bora corba), knjizevnike( Aco Lukas)...pogledajte navijace Crvene zvezde i Partizana...ako uspe i ovo, Ling long vise nece biti cirkus liga bez briga, a kosarkaska liga bice nacionalno blago.

Ako se ikad vise dogodi ona godina, u kojoj je  Partizan uzeo: FUDBAL, KOSARKU, ODBOJKU, RUKOMET I VATERPOLO, onda ce ta godina biti proglasena krajem aparthejda.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ja samo ne znam posto je Tegi vozio sluzbeno vozilo KK Partizan, dal je tankao gorivo na svoj racun ili racun kluba, i na kojoj pumpi je sipao? Mozda Kupi zna nesto vise o tome. Hm, nastavak sledi.

Sve će se i onako saznati kad Vladan pokrene Bat.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Cooper said:

Sramotno je to spinovanje jer je zapravo zbog db kriminalca i njegove bot horde on i izgubio posao kao novinar na sportskoj televiziji.

Godinama radi iskljucivo za klusku televiziju.

 

Zaista je sramno to ste se sprdate sa nekim ko je izgubio posao na takav nacin.

Koga razvlace po sudovima kao nekog kriminalca.

 

Sramno, ali ipak je jedan gazda pa za sve se nadje opravdanje.

 

Ali nicija nije do zore gorela...

Sramno je to sto on sebe naziva novinarom pod 1.

 

Pod 2 kada sam mu nudio dokaze o tome kako KSS pere novac preko nekih nazovimo to decjim kampovima onda je on rekao da nije istrazivacki novinar. Jer je umeo lepo da se baskari za dz na tim istim kampovima.

 

Pod 3 verovatno bi da sam mu nudio Coviceve nelegalne papire onda odjednom bio istrazivacki novinar

 

e kada se radi o Danilovicu onda je dosao samo da snimi reportazu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Meni je drago zbog Tegija, pre se skidao go, koristio Denim dezodoranse (ako je uopste ), sad je bar skocio standard, postao je fensi 🙂

 

Ima para i za pudlicu Fufi.

 

 

42 minutes ago, Hugo Punch said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=27&nav_id=1881625

 

Aparthejd indeed. Mrzi ih država...Vučiću pederu i to...deseti igrač rotacije sa platom od 500k plus... 

 

Da ne beše aparthejda ni CSKA im ne bi bio ravan.

 

220px-Vojislav_Ko%C5%A1tunica_2009.jpg

 

:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Sramotno je to spinovanje jer je zapravo zbog db kriminalca i njegove bot horde on i izgubio posao kao novinar na sportskoj televiziji.
Godinama radi iskljucivo za klusku televiziju.
 
Zaista je sramno to ste se sprdate sa nekim ko je izgubio posao na takav nacin.
Koga razvlace po sudovima kao nekog kriminalca.
 
Sramno, ali ipak je jedan gazda pa za sve se nadje opravdanje.
 
Ali nicija nije do zore gorela...


Ne sprdamo se sa novinarskim dunsterom nego sa tobom koji pokušavaš da objasniš kako je ovaj isfrustrirani tantuz u stvari bio objektivni novinar koji je na pravdi Boga izgubio posao pa sada (najzanimljivija stvar za objektivnog novinara) isto što je pričao dok je bio nezaposlen priča i sada kada više nije honorarac u KKP.

U stvari, najlepša stvar je kada ti koristiš pojam sramno - valjda zato što i ne znaš šta on u stvari znači...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

Polako, dok Prepodobni zavrsi stuiije i preuzme voljeni klub u svoje sposobne ruke - sta mislis ko ce vam biti PR?:default_coffee:

A do tada, daje vam neogranicen budzet u fazonu, evo vam prednost u startu i imate fore naredne 3 godine dok ne zavrsi studije. 😄 hhaha

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Pardoniram sto prekidam rapsravu o najvecem Srbinu, evo jedno dosta solidno objasnjenje Milosa Jojica, i poprilicno dobar prikaz kako razmislja prosecni navijac pogresne strane brda:

Quote

Lane je Zvezda u ranoj fazi prvenstva napravila prednost, kasnije smo vezali 19 pobeda, a nismo se lideru približili ni bod“.

 

Kako to objašnjavate?

 

„Ne znam šta da kažem, to nema nigde na svetu. Realno gledano, da vežemo 19 trijumfa i ne smanjimo zaostatak...“

 

Sa suprotne strane Topčiderskog brda stizali su komentari kako ni njima nije jasno da su vezali 20 slavlja do večitog derbija, a nisu povećali bodovnu prednost?

 

„Svako gleda sebe. Mene ne interesuje tuđe dvorište, već da unapredim sebe, vidim šta najbolje mogu da donesem na terenu. Ostali? Trebalo bi nama da se prilagođavaju.

 

Vezali smo 19 pobeda i zaostatak isti, to nigde nema!

 

Dobro, a kako ste vi vezali 19 pobeda?

 

Ne znam ja, ne interesuju me drugi, ja hocu da se unapredim.

 

Legenda.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo poentiranje oko ove čitave situacije sa Željkom je to što se cigani plaše 4 miliona koliko će obezbediti Partizan u situaciji kada će oni ostati na svojih 8,4.

Pokušavam da shvatim čemu strah kad će razlika u budžetu i dalje biti više nego duplo, da li zbog toga što nije kao prethodnih sezona i do 5 puta kao u sezonama sa Perom i Džiletom ili 3 puta sa Šćepom, ili je do njih samih.

Nesigurnost u svoje kadrove, u porodičnu tradiciju, stručnost, skauting, u svog trenera, svoje skupe reprezentativce.

Ovo pokušavanje da omalovažite sopstvene uspehe prethodnih godina vezujući ih za Vučića je posebna priča koja mene ne interesuje.

Čega se plašite, cigani?
Željko nije toliko strašan uživo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna zanimljivost u vezi "novinara" 😆

Saznalo se i koji "novinar" vodi onu povracku od naloga koju kacite na forum, bese kkcz insajder ili tako nesto.

Sve, ko ga placa, koliko i zbog cega 😆

 

E, za razliku od njega, Tegi je uvek svojim imenom stajao iza svojih informacija.

I nikad nije slagao.

Bilo na stetu ili u korist nekog kluba ili sportskog radnika.

 

Dva sveta razlicita. 

 

Mozda vam neko iz vasih redova pomogne i kaze ko je u pitanju, ali stvarno nije tesko pogoditi 😆

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...